IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Интересно..., какво ли стои срещу свещичките... отстрани...???
    Явно не съм се изразил правилно. Разбира се, че има стойности на графиката, които трябва да се гледат. Исках да кажа, че аз се интересувам от самите нива и къде е по-вероятно да има обръщане, а не толкова дали една свещичка е пробила дадено ниво или не. Много пъти се е случвало една или няколко свещички да са пробили само с фитилчетата дадено ниво, но после графиката обръща посоката. Та общо взето не съм от хората, които издребняват за 1-2 или 5 пункта Важното е да усетим промяната в тренда преди тълпата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Интересно..., какво ли стои срещу свещичките... отстрани...???
      Умиращи надежди на кандидат милионери...
      те тук вървят по канален ред...
      любо пъпката ,грамърси , фондовете на амро , Ромпетрол , софикс фонда.? и т.н....
      си взеха своето с по 50% по малко от цената ...
      За донорите /партниорЕ/ не споменавам те имат видения за десетки години напред на Бали ....
      А дотогава ще претакат зелето на село,което не е лошо разбира се .....
      Армеева чорба с праз след препиване....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Не гледам цифри, а само свещичките на графиката.
        Интересно..., какво ли стои срещу свещичките... отстрани...???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          И в Бенч и в Елана са само с акции портфейлите ми, но има възможност да се пренасочат ср-ва от други места. Какво мисля и какво знам ще се въздържа да споделя, че ту някой се нацупи, ту някой почва да ме поучава. Има още 3-4 седмици до декември ще видим
          Успех!
          А даа,
          Репата са на ход , следва точилката на жената а след това ...... следва маржин кол

          Този филм сме го гледали многократно с много качествени форумци....
          А даа...
          нещо няма репа напоследък да се правят много ,що ли.....
          При репа на 2,7 ,маржин кола ще докара акцията до 2 лв....
          Не е препоръка...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Ти не си ли на 100% в акции отдавна? Ти мислиш ли че Декември може да мине поне половината от пакета на ромите в Софарма на 4.27? Да се купи за над 50 млн лева ?
            И в Бенч и в Елана са само с акции портфейлите ми, но има възможност да се пренасочат ср-ва от други места. Какво мисля и какво знам ще се въздържа да споделя, че ту някой се нацупи, ту някой почва да ме поучава. Има още 3-4 седмици до декември ще видим
            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Не гледам цифри, а само свещичките на графиката.
              Е виж цифрите поне ! Фибоначи като е правил сметките е нямало свещички

              Коментар


              • Не гледам цифри, а само свещичките на графиката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  Ми не съм съгласен. Я пусни графика на която се вижда че е пробито първото ниво на фибоначи!
                  В момента нямам достъп до платформа но имам фибоначи калкулатор та кажи ми какви стойности си взел да проверя на калкулатора. Минимална и максимална стойност?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    абсолютно съгласен! За това казвам, че е важно как ще започне декември
                    Чудя се ако мине пакета, кое освен Софарма има да наваксва...
                    Ти не си ли на 100% в акции отдавна? Ти мислиш ли че Декември може да мине поне половината от пакета на ромите в Софарма на 4.27? Да се купи за над 50 млн лева ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Първата подкрепа на Фибоначи беше пробита но както и да е. Мисля че ключова в момента е Софарма и зависи как големите играчи ще действат там. За мен рисковете от по дълбока корекция са все още налице докато не видя положителна развръзка при Софарма с много големи обеми.
                      Ми не съм съгласен. Я пусни графика на която се вижда че е пробито първото ниво на фибоначи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Първата подкрепа на Фибоначи беше пробита но както и да е. Мисля че ключова в момента е Софарма и зависи как големите играчи ще действат там. За мен рисковете от по дълбока корекция са все още налице докато не видя положителна развръзка при Софарма с много големи обеми.
                        абсолютно съгласен! За това казвам, че е важно как ще започне декември
                        Чудя се ако мине пакета, кое освен Софарма има да наваксва, имам 1-2 кончета наум, ще видим...
                        Last edited by tony1975; 05.11.2017, 10:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          благодарим!
                          и сега на къде?
                          Първата подкрепа на Фибоначи беше пробита но както и да е. Мисля че ключова в момента е Софарма и зависи как големите играчи ще действат там. За мен рисковете от по дълбока корекция са все още налице докато не видя положителна развръзка при Софарма с много големи обеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Лично на мен много ми се иска да е нагоре. Все пак не на празно съм си избрал бичи ник
                            Аз това го разбрах преди седмица, но... нека видим как ще почне декември. Това ми казва моя ТА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              благодарим!
                              и сега на къде?
                              Лично на мен много ми се иска да е нагоре. Все пак не на празно съм си избрал бичи ник

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Ей, това фибоначито било голяма работа!


                                благодарим!
                                и сега на къде?

                                Коментар

                                Working...
                                X