IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кеширалите многознайковци, как е положението! Пишете ли!
    Ми пишете. Това си е ваш проблем. Нали, maverik.

    Коментар


    • Аз се притеснявам сириъз, че без хейтърите темата ке Умре!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Блажени са вярващите...
        Така или иначе все някой ще бъде Прецакан по устав.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          По скоро декември
          Блажени са вярващите...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Тази тема се списва от оптимисти и техните завистници.
            ​​ софикс към септември на 800.
            Скрийна е направен... Остава...., да уточниш годината...?!? ;)))))))))))))

            Коментар


            • По скоро декември

              Коментар


              • Тази тема се списва от оптимисти и техните завистници.
                ​​ софикс към септември на 800.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Чакаме, да си починеш малко.
                  ЧЕкай..., чЕкай и чичо да купи..., моЕ па а литне...., ракетата.... )))))))))))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Не видя ли ,че чичо няма ти пусне аванта,но ти си упорит и не се отказваш?
                    Баш до чичо с каЙВето в картонени чашки съм Опрел.... )))))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Оптимисти..., само да питам... : Ако не пишем тук..., тая тема... ще ли я има..., изобщо и въобще...???
                      Чакаме, да си починеш малко.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Сега какво чакаме.....сателита на китайците да падне на покрива на БФБ и да утрепе няколко брокерчета ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Ъхъ... за коледа моЕ и да спретнат нек'во "рали"..., ама дядо знае две... и двеста.... не на мен тия...
                          Не видя ли ,че чичо няма ти пусне аванта,но ти си упорит и не се отказваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Каквото стане аз съм и с акции и с кеш. Но ако си само от едната страна е възможно или да ядеш доста шамари от баба Меца или да бъдеш брутално прегазен от биковете и то най вероятно следващият месец.
                            Ъхъ... за коледа моЕ и да спретнат нек'во "рали"..., ама дядо знае две... и двеста.... не на мен тия...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              .... "при положение...." ... я минали..., я не..., Като гледам как му пробиА у петък "маржин-кола"... ПартньорЕтЕ... ше трЕбва да довнасят...



                              Ъхъ..., мноо клипчета гледаш...
                              Каквото стане аз съм и с акции и с кеш. Но ако си само от едната страна е възможно или да ядеш доста шамари от баба Меца или да бъдеш брутално прегазен от биковете и то най вероятно следващият месец.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Монти в момента ситуацията е ясна НО при положение че минат едни 50 млн лева на Софарма през Декември очаквам по агресивно поведение от биковете. Съответно ако няма договорка за голяма част от пакета може да очакваме патовата ситуация да се задържи или дори баба Меца да бие шамари наред.
                                .... "при положение...." ... я минали..., я не..., Като гледам как му пробиА у петък "маржин-кола"... ПартньорЕтЕ... ше трЕбва да довнасят...

                                Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Всичко в момента зависи от Софарма и ако там има сделка ще бъдете брутално прегазени от биковете!
                                Ъхъ..., мноо клипчета гледаш...

                                Коментар

                                Working...
                                X