IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро на играчите (извинете, то вече добър ден) Както го казах веднъж и на Софикс, пък и другада - надявам се под 650 да не падаме и след някакво време пак напред. Напред и нагоре де, (да уточним, да не стане беля )
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз
      Голем праз. Да не мислиш, че пък мен много ме интересува.
      Аз си чакам бруталното рали.
      Глей Стария, швабите, руманягите....ще избушат кочината.
      Не знам къде го виждаш това за комшиите, те са си в корекция като нас, дори малко повечко от нашата.
      А за отвъд локвата няма нищо чудно, макар и с "оранжев идиот" там (и въпреки демокомунетата) се прoкарват значителни реформи в подкрепа на икономиката и пазара, а тук си имаме всичко на всичко една тиква с много тиквеници наоколо.

      Коментар


      • Можете да гледате запис от Онлайн семинар „Инвестиция в български акции: Избор на стратегия“

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Не че нещо ама 27.12. е почивен ден
          Това се нарича оптимизъм

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Вече си мисля, че ралито ще почне , когато ти напишеш някоя меча прогноза ...Нашата борса е пълна с крайности - трябва да се утрепе и последния оптимист и тогава ще потеглим нагоре ...
            Сега по-сериозно - ралито почва на 27.12.17 и свършва на 12.02.2018
            Не че нещо ама 27.12. е почивен ден
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Чувате ли тропот?

              Който подценява биковете може да го отнесе като тоя пич от снимката Чакаме последните отчети за Q3 и поне аз очаквам Декември да е много динамичен!


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Тропот не чувам, но пък виждам, че форума се залива с глупости всеки ден и то яко!
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз

                  Голем праз. Да не мислиш, че пък мен много ме интересува.
                  Аз си чакам бруталното рали.
                  Глей Стария, швабите, руманягите....ще избушат кочината.
                  Вече си мисля, че ралито ще почне , когато ти напишеш някоя меча прогноза ...Нашата борса е пълна с крайности - трябва да се утрепе и последния оптимист и тогава ще потеглим нагоре ...
                  Сега по-сериозно - ралито почва на 27.12.17 и свършва на 12.02.2018
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Чувате ли тропот?

                    Тропот не чувам, но пък виждам, че форума се залива с глупости всеки ден и то яко!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Чувате ли тропот?

                      нищо не чувам

                      Коментар


                      • Чувате ли тропот?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Ти нали уж имаш артии, кво се шашкаш като новобранец.​​​​​​
                          бе аз не се шашкам ама ти много се загрижил май бая са ти потънали саловете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Безкозов още ли не дошло ралито от лятото го виждаше ,къде спря мотрисата
                            Смени цайсите
                            Ти нали уж имаш артии, кво се шашкаш като новобранец.​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              Безкозов..., я кажи ралито от колко иляди километра се види...??? )))))))))))))))
                              5 кинта сложи ли на борсата?
                              Last edited by RUBLA; 28.11.2017, 23:12.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Бегай си легай, че утре ще те изхвърлят от работа като мръсно коте и ще останеш без стинки.
                                Ко каза, ко... ?!? )))))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X