IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
    Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?
    Смело ипотекирай апартамента и скачай в играта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Те биткойните са си чисти отвсякъде. Да не ги е измислил Каро? Теорията му за чистита хартии излезе къде къде преди излизането на биткойните

      PS: теорията за чистата акция на Каро покрива много точно биткойна. Нищо не седи зад тях, никой не знае какво можеш да ги правиш, ама днес ги купуваш на 14 хил, утре ги продаваш на 15, той после на 16 и всички печелят. Е, без последния на клона, разбира се, но не може всички да печелят
      Това да не е схема на Иво Недялков или Майкъл Капустин

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Чисти биткойни ли?Щото чистите акции свършиха .... не че няма да има още, де ......
        Те биткойните са си чисти отвсякъде. Да не ги е измислил Каро? Теорията му за чистита хартии излезе къде къде преди излизането на биткойните

        PS: теорията за чистата акция на Каро покрива много точно биткойна. Нищо не седи зад тях, никой не знае какво можеш да ги правиш, ама днес ги купуваш на 14 хил, утре ги продаваш на 15, той после на 16 и всички печелят. Е, без последния на клона, разбира се, но не може всички да печелят
        Last edited by johny-bravo; 08.12.2017, 13:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
          Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?
          Чисти биткойни ли?Щото чистите акции свършиха .... не че няма да има още, де ......
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
            Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?
            "Професоре", ти си спец по свободните акции /артии/, свободните валути...! Давай смело...!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
              Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?
              Зависи от условията на репото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                Кеф цена няма. Качвай се на лифта, пързалката е сигурна, въпрос на време.
                Да само момента е въпроса

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
                  Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?
                  Кеф цена няма. Качвай се на лифта, пързалката е сигурна, въпрос на време.

                  Коментар


                  • Май започнахме да закриваме позиции тук за да инвестираме в биткойни, така и трябва. Аз се чудя дали репо и от там в биткойн, или направо закривам всичко тук и в биткойн. Съвети?

                    Коментар


                    • Тази лудост говори че поне има голяма предпоставка за поемане на риск

                      Коментар


                      • е какво да ги коментираме, важното е че сме в ЕС и имаме някаква сигурност. Иначе ще си бачкат ВМЗ, Дунарит и те така. Това е теакава мега индустрия, трябва да се подхранва и да се правят паре...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Манията с койните трябва да приключи скоро, защото колкото повече се разраства, толкова по-голяма ще е щетата която ще бъде нанесена когато балона се пръсне с потенциал да засегне по някакъв начин здравето на световните финанси и икономика!
                          Да не се окаже че това безумие стане повод за следващата световна криза!
                          Даже не знаем кой стои зад биткойна и какви са му целите. Въобще как беше допуснат до световна циркулация? Агент на глобална монетарна разкрепостеност ли е или уловка спрямо нея? Вече си е за страх.

                          Коментар


                          • Спомням си преди няколко години как биткойна се търгува за около 100 долара, а сега къде е вече. Но да го оставим него. По добре коментирайте нещатата, които се случват в близкия изток.

                            Коментар


                            • Странно, че те парите са хартийки дето в един момент може само за тоалетната да ги ползваш, па тези крипто валути са си съвсем виртуални и г.за не можеш да си избършеш с тях. С кой акъл някой се бута там не ми е хич ясно... ама бързите китнти примамват, според мен ще има и там един голям балон скоро дето като изгърми ще има пак охххххххххххх ама.... гледам отстрани и чакам да видя кога ще се спука
                              Last edited by pepe1234; 08.12.2017, 10:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Манията с койните трябва да приключи скоро, защото колкото повече се разраства, толкова по-голяма ще е щетата която ще бъде нанесена когато балона се пръсне с потенциал да засегне по някакъв начин здравето на световните финанси и икономика!
                                Да не се окаже че това безумие стане повод за следващата световна криза!
                                +1

                                според мен койн манията е една от причините за отлива от БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X