IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Не знам на какво викаш 6+........
    Ето така се правят големите печалби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-do-42-257066/

      всичко е на шест плюс .............. само онези "зад канала" могат да оплескат нещата и разбира се "БПЦ" ( някой да не помисли, че става въпрос за Българската Православна Църква!?!?!?! --- за Боко+Пеевски+Цацата се сещайте )
      Не знам на какво викаш 6+........ама в момента ако искаш да продадеш нещо, просто това е невъзможно без да се разделиш с 20 % от парите си.

      Коментар


      • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-do-42-257066/

        всичко е на шест плюс .............. само онези "зад канала" могат да оплескат нещата и разбира се "БПЦ" ( някой да не помисли, че става въпрос за Българската Православна Църква!?!?!?! --- за Боко+Пеевски+Цацата се сещайте )
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          margen, теб чакат. Не се ослушвай, прати им един мейл с класацията, за да спрат цирковете.

          Коментар


          • Нашите меченца днес пак пикаха срещу вятъра.
            Но това си е техен проблем, разбира се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
              Колеги, извинявам се за въпроса, но или аз гледам криво, или тук има някаква грешка, или нещо не разбирам...

              Що за ръст има BGTR30 - + 39,19 % днес?!? Да не говорим, че в платформата ми този ръст е + 45,73 % !?!?!
              Първоначално изпратено от BSE
              06-03-2018 - Съобщение от БФБ-София (Съобщение от БФБ-София)

              БФБ-София уведомява, че поради възникнала техническа грешка от страна на STOXX, стойността на индекса BGTR30 не е коректна. Към момента на интернет страницата се визуализира последната стойност на BGTR30 към петък, 02.03.2018 г. БФБ-София е в контакт със STOXX, като ще информира своевременно при отстраняване на проблема.
              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • Тук вече никой не пише как парите във фондовете растат и как депозитите в банките не са атрактивни

                Коментар


                • Колеги, извинявам се за въпроса, но или аз гледам криво, или тук има някаква грешка, или нещо не разбирам...

                  Що за ръст има BGTR30 - + 39,19 % днес?!? Да не говорим, че в платформата ми този ръст е + 45,73 % !?!?!
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Мечета, кажете нещо, кеша потИ ли трепетливите ръчички.

                    Коментар


                    • Честит празник на всички!

                      Когато отчетите са добри и бизнеса върви добре - бурята от запад или от другаде не ме плаши!
                      СФАРМ - добре, Планината и ХЕС и МСХ - традиционно добре,Корадо с пореден чуден отчет, Монбат - изправи печалбата на консолидирана база, Банките печелят добре и вчера и Химимпорт явно вече стъпва на крака!!! Е има и неприятнии изненади като БРЕФ, които с чудесно работещи активи решиха да скочат в неизвестното, но няма как...

                      Доволен съм!
                      Дано с пролетта и предложенията за разпределяне на печалбите се поднови и ралито!

                      п.п. колкото до предстоящата нужда от капитал - ами нали това е ролята на ефективния пазар, ако си струват парите - ще намерят
                      Нека не забравяме, че Мажо наля близо 20млн в Хим и 40млн. при Софарма най-вероятно няма да се абсорбират от пазара , може да има и търгово за ЧЕЗ, фондовете са пълни с кеш, пари има - споко, само да има стойностни предложения
                      Last edited by tony1975; 03.03.2018, 15:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                        Оптимизмът е едно а реалността друго.
                        До края на годината от пазара ще се търсят има няма 200 милиона.
                        IPO-Градус - 100
                        BREF-40
                        OEA-20
                        SFARM-40
                        Може да допълвате таблицата.
                        Честита Баба Марта и от мен!
                        Елана Агрокредит - 18-19 мил
                        Сирма - 40 мил (ако стане тази година)

                        Но пък имаме и входящи парични потоци:
                        Дивиденти
                        Търгово на ЧЕЗ
                        Нарастване на активите на инвестиционните фондове - Според Капитал за 2017 има ръст от 721.3 мил.
                        Листване на Expat в Лондон (ако стане тази година)
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • По важно е не какво се търси, а какво ще намерят....Що се отнася до големият оптимизъм, той засега е само на думи..Десета година, а сме под 700пункта на индекса..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                            Оптимизмът е едно а реалността друго.
                            До края на годината от пазара ще се търсят има няма 200 милиона.
                            IPO-Градус - 100
                            BREF-40
                            OEA-20
                            SFARM-40
                            Може да допълвате таблицата.
                            Честита Баба Марта и от мен!
                            Ако нямаше оптимизъм, нямаше и да се търси нещо от пазара

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Честита баба Марта! Въпреки, че навън времето е повече от замръзнало, въпреки ЧЕЗ, Гинка и т.н., аз бих искал да внеса малко оптимизъм по темата. Отчетите са хубави, все още има стимули от ЕЦБ, пролетта наближава, очакват ни нови IPO-та... Да вземем да направим едни 10-15% ръст на Софикс, вие какво ще кажете?
                              Оптимизмът е едно а реалността друго.
                              До края на годината от пазара ще се търсят има няма 200 милиона.
                              IPO-Градус - 100
                              BREF-40
                              OEA-20
                              SFARM-40
                              Може да допълвате таблицата.
                              Честита Баба Марта и от мен!

                              Коментар


                              • Честита баба Марта! Въпреки, че навън времето е повече от замръзнало, въпреки ЧЕЗ, Гинка и т.н., аз бих искал да внеса малко оптимизъм по темата. Отчетите са хубави, все още има стимули от ЕЦБ, пролетта наближава, очакват ни нови IPO-та... Да вземем да направим едни 10-15% ръст на Софикс, вие какво ще кажете?
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X