IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Усещаме.... ,а какво ще остане от прахосмукачката следващият месец когато Чичо отново ще е извън пазара ,а пакета на Ромфарм виси и не помръдва......
    гледай мача... сега и септември

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Някак небрежно ще пусна тази новина тук, небрежно но нежно да не разместя на някой чертичките и боба!!!
      Гледам, че и Георгиус май ще падне курбан, та... да си знаете

      https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...emenno-262791/

      п.п. много колеги ме питат за ИПО-то и за деня на акции, то нали сега пак полети нямаме...да почиват в мир момчетата!

      п.п.п. усещате ли как чичо Оги леееекичко усилва мощността на прахосмукачката?
      Усещаме.... ,а какво ще остане от прахосмукачката следващият месец когато Чичо отново ще е извън пазара ,а пакета на Ромфарм виси и не помръдва......

      Коментар


      • Някак небрежно ще пусна тази новина тук, небрежно но нежно да не разместя на някой чертичките и боба!!!
        Гледам, че и Георгиус май ще падне курбан, та... да си знаете

        https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...emenno-262791/

        п.п. много колеги ме питат за ИПО-то и за деня на акции, то нали сега пак полети нямаме...да почиват в мир момчетата!

        п.п.п. усещате ли как чичо Оги леееекичко усилва мощността на прахосмукачката?
        Български официални представители ще посетят ЕЦБ „през следващите няколко дни", за да обсъдят "интензивно" процедурите за присъединяване
        Last edited by tony1975; 12.06.2018, 19:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Тук да не сте в траур?! Оставили сте темата три дни без коментар. Да не навлякохте мечите кожи?!
          Слънчасахме от жегите пък и магнитни бури се задават.Тия на плажа как ли се мъчат в жегата?

          Коментар


          • Тук да не сте в траур?! Оставили сте темата три дни без коментар. Да не навлякохте мечите кожи?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

              какви разпораджби?????

              за над 1 ч има 10 сделки....
              !;
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Мисля ,че скиорската титла за тази година трябва да я връчим на Билборд,но до края на сезона има още време ,може някой да им
                отнеме короната.
                Не разбра намека ми, но здраве да е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Да де, ама тези от ПИБ са специалисти по ски спусканията
                  Мисля ,че скиорската титла за тази година трябва да я връчим на Билборд,но до края на сезона има още време ,може някой да им
                  отнеме короната.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Ами и аз това казвам ,ме мечката играе в доста позиции ама не било тъй......бил съм мошеник.
                    Да де, ама тези от ПИБ са специалисти по ски спусканията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Не, тези са скиори, спущат се само надолу
                      Ами и аз това казвам ,че мечката играе в доста позиции ама не било тъй......бил съм мошеник.

                      Коментар




                      • Толкова оптимистична статия не бях чел от години
                        Статията, която е постнал Спящият бик имам предвид.
                        Last edited by Zdravko; 08.06.2018, 17:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Това при ПИБ към 14ч какво беше?Тия и те ли кокошкари ще стават?
                          Не, тези са скиори, спущат се само надолу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            какви разпораджби?????

                            за над 1 ч има 10 сделки....
                            Това при ПИБ към 14ч какво беше?Тия и те ли кокошкари ще стават?
                            Last edited by Grosss; 08.06.2018, 16:46.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Йотингер настоява европарите да зависят от върховенството на закона vs Бойко Борисов призова и другите в ЕС да контролират границите си както България

                                Обвързването на европейските субсидии със спазването на върховенството на закона е справедливо предложение, заяви еврокомисарят по бюджета Гюнтер Йотингер преди срещата на високо равнище за следващата многогодишна финансова рамка, предаде БНР. Форумът, състоял се в НДК, е посветен на кохезионната политика на ЕС: "Перспективи за конвергенция и устойчиви региони след 2020 г."

                                https://clubz.bg/68891-jotinger_nast...voto_na_zakona

                                Коментар

                                Working...
                                X