IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
    inta53 мерси

    Това че стават такива "бъгове" и то 3 за 1 седмица при мен ,и то за сериозни пари ,за мен си е притеснително.

    Трябва да имат някъв софт който в края на деня да свери сделки/салда и да коригира.Но в случая,това липса и се появяват някакви рандом числа и ако не се обадиш на съпорт,просто си гориш като пич.
    Работата не е на добре !

    Е аз и не ги бавя - звъня веднага и си идват нещата , но факт че нетрябва да се случват и то ...не веднъж ...годишно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Гледам продажби за по 5-10хил.лв свалят цените с по 5-8%. Луда работа ! Това ако са дребни разпродажби на дребни риби заради Градуса е голяма простотия ! В момента ги губят тия 8% при разпродажбата, пък ще ходят да гонят дивото и несигурното в Градус. Не че не искам да е успешна емисията, но по този начин да си освобождаваш средства е глупост. Ако е някой зорлия и продава разбирам, но ако е заради Градуса е непонятно !
      Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?

      Коментар


      • inta53 мерси

        Това че стават такива "бъгове" и то 3 за 1 седмица при мен ,и то за сериозни пари ,за мен си е притеснително.

        Трябва да имат някъв софт който в края на деня да свери сделки/салда и да коригира.Но в случая,това липса и се появяват някакви рандом числа и ако не се обадиш на съпорт,просто си гориш като пич.
        Работата не е на добре !

        Коментар


        • На БМ имам четири вчера, като първата си стои с комисион от +3,00лв. (умишлено я промених по време на сесията) , а останалите три сделки си минаха без да се отчисляват комисионни!!!
          Ха сега някой по благ от мене да обяснИ, адже ба ЩО ма МИМЕ тъй става???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

            Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

            Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
            Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

            А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.

            Да не разпалвам огиня, ама се държиш като зло куче!
            Комисиона по датните сделки се връща след сътълмент и подтвърждение от ЦД по тях. Това си е по съгласуваното условие за ден без такси! То трябва да се върне при посредниците!- това по регламент не трябва да превиши 3раб. дни!
            За Карол си прав , че стават бъгове и по салдата,- не знам защо! Лани имах 18сделки ;- на 15 ми въстановиха и забележи - 11стата не бях и рефрешнал по датата, та си мина с комисион и си беше "кълване" по мой стар ордер от кколега за мижави бройки (5 или десет) от тънка цена, но 16-та сделка си беше дебела до 1990 и си мина без комисион, а останалите до 18 - две пак си бяха таксувани и по ниски по стойност от предходната!!! - дано съм ти бил полезен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
              На такива въпроси такива отговори ! И от твоя спам няма нужда !
              Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

              Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
              Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

              А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.

              Коментар


              • има и още едно условие, сделките да са на основният пазар, а не BaSЕ маркета
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                  То се вижда и ти колко търгуваш !
                  Задал съм въпрос,на който ми отговаряш "Аз съм много голямата работа и търгувам от десетки години тук, и няма никакви проблеми ! Проблема е в теб "
                  А да де,ама не е в мен.И проблеми има и то доста шокиращи,макар и за опитен овчарски влЪк като мен .Така че като не можеш да дадеш смислен отговор,няма нужда от спам !
                  Ако искаш да се похвалиш колко сделки правиш няма проблем давай ! На такива въпроси такива отговори ! И от твоя спам няма нужда !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Много самоуверено пишеш, което не е много добре ! Хайде да не си мерим сделките и обемите става ли ? То се вижда що за оборот правите !
                    То се вижда и ти колко търгуваш !
                    Задал съм въпрос,на който ми отговаряш "Аз съм много голямата работа и търгувам от десетки години тук, и няма никакви проблеми ! Проблема е в теб "
                    А да де,ама не е в мен.И проблеми има и то доста шокиращи,макар и за опитен овчарски влЪк като мен .Така че като не можеш да дадеш смислен отговор,няма нужда от спам !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                      Какво търгуваш с години,като то има 20 сделки за целия ден Аз за 1 седмица сигурно имам повече сделки отколкото ти за 1г.
                      И проблема не е в платформата,а този който ти зарежда сумите в нея.Не искам да споделям лична информация,ще видя понеделник какво ще ми кажат,но аз съм леко в шок.Аре първия път си викам,случват се грешки,затова е съпорта обаждаш и го решават.Ама за 1 седмица да ми направят 3 сериозни фала,нещо не е наред тука баце !
                      Но най-вероятно нещо аз съм се объркал,щом казваш .
                      Много самоуверено пишеш, което не е много добре ! Хайде да не си мерим сделките и обемите става ли ? То се вижда що за оборот правите !
                      Last edited by Zdravko; 15.06.2018, 18:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        С тия платформи търгуваме от години и проблеми не сме имали !
                        Какво търгуваш с години,като то има 20 сделки за целия ден Аз за 1 седмица сигурно имам повече сделки отколкото ти за 1г.
                        И проблема не е в платформата,а този който ти зарежда сумите в нея.Не искам да споделям лична информация,ще видя понеделник какво ще ми кажат,но аз съм леко в шок.Аре първия път си викам,случват се грешки,затова е съпорта обаждаш и го решават.Ама за 1 седмица да ми направят 3 сериозни фала,нещо не е наред тука баце !
                        Но най-вероятно нещо аз съм се объркал,щом казваш .
                        Last edited by kurta007; 15.06.2018, 17:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                          Карол ще възстанови заплатените от клиентите такси след получаване на финален доклад от БФБ-София за сделките, отговарящи на условията на промоцията.

                          условията:
                          да са въведени на 13 юни, да са до 2000 лв и до 15 поръчки

                          https://karollbroker.bg/bg/kak-da-tr...-den-bez-taksi
                          Кога ще е този финален доклад ???? Той може да е и след 1 г .Липсва каквато и да е прозрачност кое,как и кога ще стане !
                          Друг въпрос,ако имаш 30 сделки под 2000лв ,да речем първите 10 са ти за 2000лв,после имаш 2 за 1200лв ,после една за 500лв,после 17 за 1750лв ,кой от тези 15 сделки влизат в безплатните комисионни ? По реда на сделките,най-скъпите първо,най-евтините ?
                          Ето за това говоря...липса на каквато и да информация ,нито в платформа,нито на сайта на БФБ,нито на брокера,никъде ! Пълна мъгла !
                          И затова и питам тук,някои с опит от предишни години да каже.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                            Освен ако не мислят ,че ще падат и загубят евнтуално повече в близко бъдеще......не се знае дали е за Градуса
                            Сигурно има и за градуса, сигурно има и за почивка на море, причини много. Реално хората не искат да кешират някакви големи суми, просто такъв ни е пазара и дори дребните суми го сриват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                              Кога после ? След ден,два ,като ги впишат,накрая на месеца ?
                              Та ,кога ги връщат тея комисионни ?
                              Карол ще възстанови заплатените от клиентите такси след получаване на финален доклад от БФБ-София за сделките, отговарящи на условията на промоцията.

                              условията:
                              да са въведени на 13 юни, да са до 2000 лв и до 15 поръчки

                              https://karollbroker.bg/bg/kak-da-tr...-den-bez-taksi

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                                Кога после ? След ден,два ,като ги впишат,накрая на месеца ? На мен нищо не са ми върнали,нито някъде нещо е отбелязано,нито имам идея коя точно сделка ще бъде без такса,понеже имам към 20,с различна големина.
                                Също така никъде не го пише това и човек няма как да разбере.
                                Отделно 3пъти ми объркват баланса за 1 седмица без да имам сделки и в чудо се видях с тоя професионализъм.Към карол съм.И баланса ми е все на минус,как пък не се объркаха да е на + един път .
                                Та ,кога ги връщат тея комисионни ?
                                С тия платформи търгуваме от години и проблеми не сме имали !

                                Коментар

                                Working...
                                X