IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    С БХ, ШИШИ и ЧЕРЕШКО всеки ден е празник..


    Е що ги величаеш толкова, като не можеш да ги смениш?

    Коментар


    • С БХ, ШИШИ и ЧЕРЕШКО всеки ден е празник..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Подслушано на Уол Стрийт или какви ги дрънкат финансовите брокери


        https://www.lentata.com/page_12364.html

        Малко смях..

        - Ако искаш да умреш богат, живей според трите правила: ако нещо лети, плува или се чука – наеми го, не го притежавай.

        Всичко това Ви го разпрявям от години, но не ме чувате!...

        - А днес работен ли е или ще празнуваме?

        Коментар


        • Подслушано на Уол Стрийт или какви ги дрънкат финансовите брокери


          https://www.lentata.com/page_12364.html

          Малко смях..

          - Ако искаш да умреш богат, живей според трите правила: ако нещо лети, плува или се чука – наеми го, не го притежавай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Потегляме май-май.. Още през Март ми се стори че годината ще се развие обратно на 2017-та.. добрите печалби ще ги направим през втората половина
            И на мен така ми се струва... Сега от понеделник ще вдигнем и "Градуса"
            Last edited by pjc50313869; 02.08.2018, 22:16.

            Коментар


            • Потегляме май-май.. Още през Март ми се стори че годината ще се развие обратно на 2017-та.. добрите печалби ще ги направим през втората половина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Еми ако не е тайна, сподели твоите виждания по въпроса, защото според мен въпросът е малко по-сложен и от днес е трудно да се каже. Въпросът бе защо няма дебати по въпроса.
                Защото никой, вложил необходимите усилия да изчислява Софикс, няма желание да издава информация, която му е конкурентно предимство, поне докато не го е отиграл и вече има интерес да изнесе информацията, или пък е решил, че няма интерес да го отиграва. Може да звучи цинично, но е така в повечето случаи.

                А това ребалансиране на Софикс изглежда, че ще е едно от най-ясните от въвеждането на новите критерии насам. Даже си мисля, че щях да съм в състояние да го предвидя и без да изчислявам всички критерии - само с наблюдение на търговията. На теория все още има достатъчно време да се случи някакво по-значително пренареждане в края на класацията, но едва ли...
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                  И софикс вече е ясен.
                  Май днес трябва да обявят промените в индексите - БГ 40 и БГ 30 ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                    И софикс вече е ясен.
                    Еми ако не е тайна, сподели твоите виждания по въпроса, защото според мен въпросът е малко по-сложен и от днес е трудно да се каже. Въпросът бе защо няма дебати по въпроса.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      За Градуса ясно, на мен ми е интересно за Софикс и съответно Никиту, както и за Сирма.
                      И софикс вече е ясен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Някъде четох, че градуса на 6ти ще се търгува.
                        За Градуса ясно, на мен ми е интересно за Софикс и съответно Никиту, както и за Сирма.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Прави ми впечатление, че 2 неща въобще не се коментират - новият състав на Софикс и увеличението при Сирма. Преди не толкова време какви дискусии имаше относно фонда на Никиту и състава на Софикс....... А за тази Сирма не разбрах аз какво стана - ще се отказват ли, какви бяха датите... Минаха успешно и Елана, и Градус, и Брефа, а от тях ни вест, ни кост
                          Някъде четох, че градуса на 6ти ще се търгува.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                            Напускането на Метро, наистина не е толкова интересно. Те бяха първите, които навлязоха, направиха си печалбите и сега ще кешират. На тяхно място ще дойдат следващите - нищо драматично. По показателно (и притеснително) е решението на SG. Това е първата френска банка у нас. Втората е BNP Paribas, но тя е доста по-скромна като активи, а като клонова мрежа изобщо липсва и разчита на банкиране през интернет. Въпросът сега е дали напускането на SG означава оттегляне (заобикаляне на България) и от страна на френският бизнес?
                            Бах ги у дългосрочните трейдъри.

                            Коментар


                            • Прави ми впечатление, че 2 неща въобще не се коментират - новият състав на Софикс и увеличението при Сирма. Преди не толкова време какви дискусии имаше относно фонда на Никиту и състава на Софикс....... А за тази Сирма не разбрах аз какво стана - ще се отказват ли, какви бяха датите... Минаха успешно и Елана, и Градус, и Брефа, а от тях ни вест, ни кост
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                                Защо пропускаш Принца на пройсен?
                                Не съм изчерпателен . Какво беше това Жека ?

                                Коментар

                                Working...
                                X