IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    „Бизнес инсайдър“: България се стопява най-бързо в света


    https://www.vesti.bg/bulgaria/biznes...-sveta-6085353

    СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШКО..
    Далеч, не са виновни само тези герои... преди тях задължително да включиш и всички от БКП. Този процес не е почанл вчера, а е от края на 80-те насам.

    Коментар


    • „Бизнес инсайдър“: България се стопява най-бързо в света

      https://www.vesti.bg/bulgaria/biznes...-sveta-6085353

      СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШКО..

      Коментар


      • полекичка не спираме на пъплим нагоре, интересно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          С оборот 3 десетохилядни от маркет капа. Велика е тая борса...
          Ами тя и като падаше цената пак с такъв оборот беше,просто това е нашата действителност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Абе не знам философе, ама тия дето се качиха на клона на ПИБ, са с +20% за няма и 10 дни!
            А ти си на около +120 безсмислени поста през това време
            С оборот 3 десетохилядни от маркет капа. Велика е тая борса...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Доньо Донев би ги нарекал "Двамата глупаци и прасето"
              Не съм много сигурен дали точно те са "глупаците" или ние, защото знайно е, че "Не е луд този, който яде зелника..."
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Sofix639.71▼0.50▼ 0.08511 484BGBX 40123.35▼0.99▼ 0.80640 904BG TR30529.57▼1.91▼ 0.36545 681BG REIT115.74▼0.22▼ 0.19443 726

                СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШКО..
                Доньо Донев би ги нарекал "Двамата глупаци и прасето"

                Коментар


                • Sofix639.71▼0.50▼ 0.08511 484BGBX 40123.35▼0.99▼ 0.80640 904BG TR30529.57▼1.91▼ 0.36545 681BG REIT115.74▼0.22▼ 0.19443 726

                  СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШКО..

                  Коментар


                  • A защо мислите, че сега се "бърка в касичката" АТЕРА при обръщане на тренда на БФБ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Абе не знам философе, ама тия дето се качиха на клона на ПИБ, са с +20% за няма и 10 дни!
                      А ти си на около +120 безсмислени поста през това време
                      То тоя клон почити се беше прекършил няколко пъти, така че може да се окаже спукан, нищо че има сладки смокини на него..Само смокините да не се окажат и те ферментирали и някой да се опиянчат и да забравят за какво става дума.
                      Last edited by Todor Sabev; 08.08.2018, 14:37.

                      Коментар


                      • Потеглянето все още е на хоризонта - има прехвърляне на средства към фибанката и евана агро, които по незнайно какви причини, подобно на хима зимата, започанаха да ги помпят. Колко дълго ще е помпенето и къде ще спре, все още никой не знае. Поради прехвърлянето на пари към въпросните две компании другите акции спадат, т.е. няма свеж кеш.

                        Към Петьо - за Черешаря ето ти, явно не си бил тогава на борсата, беше голям скандал.... за цели 3 дни

                        Борсата ни е добре финансово. Фактът, че на нея няма атрактивни инструменти, които да се търгуват, е проблем на правителството дотолкова, доколкото е проблем и пазарът на череши в Кюстендил. Дори трябва да сме по-загрижени за онзи пазар, отколкото за капиталовия пазар. Това заяви в интервю за „Тема” заместник-министърът на финансите Владислав Горанов, цитиран от Дарик.

                        А За БХ - без благословията Му (все пак трима папи са го галили по тиквата, нищо че е източноправославен) никой не може да направи нищо. Толкоз.
                        П.С. Дано борсата качи, но засега съм скептик. Имам, но засега не смятам да купувам още.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Бихте ли ме светнали кои са БХ и черешко дето толкова ви плашат и толкова ги повтаряте? За свинята - знам, но не мисля, че е толкова страшна, че да влияе на борсата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Проблема на БФБ е еволюцията Маймунките се превърнаха в хора,поумняха и избягаха с 200 към чуждите борсиЯвно не се кефят много на БХ,Черимен и Свинята
                            Абе не знам философе, ама тия дето се качиха на клона на ПИБ, са с +20% за няма и 10 дни!
                            А ти си на около +120 безсмислени поста през това време

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Първите 10-20% ръст са най-трудни.. После като се завърти колелото и започнат все повече маймунки да се качват на клона, ръста става доста по-стръмен.. А накрая и последните кибици - скептици се мятат отгоре (при връхчето) и чупят клона ))
                              Проблема на БФБ е еволюцията Маймунките се превърнаха в хора,поумняха и избягаха с 200 към чуждите борсиЯвно не се кефят много на БХ,Черимен и Свинята

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Софикс започва да изглежда доста добре. Да продължава така и ще е супер. А идва време за интересни консолидирани отчети.
                                Първите 10-20% ръст са най-трудни.. После като се завърти колелото и започнат все повече маймунки да се качват на клона, ръста става доста по-стръмен.. А накрая и последните кибици - скептици се мятат отгоре (при връхчето) и чупят клона ))

                                Коментар

                                Working...
                                X