IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не само ще се бият, но ще се и убият.. Хайде прогнозите за голям ръст да се измерят в цифри и време..

    Коментар


    • Кеширалите още се ослушват, не знам мечки ли са бикове ли са, но скоро ще почнат да се бутат с лакти кой ще излезе по-напред ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Или някой ги е заклал..... ама е видно, че ги нема. Дано мечките заспят зимен сън наесен, че сме зананикъде.....
        Ами може и да са ги заклали ! Тия дни покрай байрама много животни се изклаха и изядоха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Биците са по плажовете все още ! По скоро меците ще ни лупкат
          Или някой ги е заклал..... ама е видно, че ги нема. Дано мечките заспят зимен сън наесен, че сме зананикъде.....

          Коментар


          • Нещо изтриха.

            Коментар


            • Всички ниско-ликвидни дружества се претакат в единични сделки. Нямам от тях, но ми е интересно.

              Коментар


              • Какво по дяволите се случва в момента? Някой фонд си продава всичко ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Търговията направо кърти 46 сделки до момента Ми то караваната за сандвичи отсреща има повече сделки
                  Що, ти да не си на машината за сладолед срещу нея.

                  Коментар


                  • Търговията направо кърти 46 сделки до момента Ми то караваната за сандвичи отсреща има повече сделки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Биците са по плажовете все още ! По скоро меците ще ни лупкат
                      Важното е лупкане да има

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Почваме ли ги?
                        Биците са по плажовете все още ! По скоро меците ще ни лупкат

                        Коментар


                        • Почваме ли ги?

                          Коментар



                          • Финансовият министър обяви кой от КФН трябва доброволно да подаде оставка заради фалита на "Олимпик" и каква ще е следващата стъпка на кабинета

                            Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/politika/finans...ews621504.html


                            Някой нещо разбра ли от статията? Изглежда всички са неадекватни ни министъро, ни надзора ни журналиста дет пише.... Бързичко да минаваме на европески надзор докато не е гръмнало още нещо.....

                            Направо е безобразие толкова време да им трябва да реагират... но какво се учудвам то и с агенцията по вписванията същата история...

                            П.С. сега прочетох същата статия и в инвестора и става по ясно, но повдига много въпросителни... оставам на същото мнение срамно е да им трябват седмици за реакция на подобни проблеми... а това че горят хорицата не знам как да го коментирам... и то е срамно.
                            Last edited by pepe1234; 20.08.2018, 14:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Ако инфлацията се ускори до към 5 процента реално инвестиращите в БГ акции със среден дивидент от 4 процента ще са на агуба......
                              Да ама на борсата не се печели само от дивиденти. Е, вярно, че не е много лесно, но не е невъзможно. А за тия дето си държат парите на депозит, под матрака и в буркани даже не ми се говори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Ако инфлацията се ускори до към 5 процента реално инвестиращите в БГ акции със среден дивидент от 4 процента ще са на агуба......
                                А масата инвестираща в депозити как ще са те

                                Коментар

                                Working...
                                X