IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    За БФБ-то или добро или нищо.Мир на прахът и https://www.youtube.com/watch?v=M_tAh3ekEgQ
    Пак избърза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      Най-убиташката борса на света!

      Горанов май е прав, че пазара на череши в Кюстендил е от по-голямо значение за България, отколкота тази пародия, тука!
      Така е.Над 7млн оборот са ти малко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
        Най-убиташката борса на света!

        Горанов май е прав, че пазара на череши в Кюстендил е от по-голямо значение за България, отколкота тази пародия, тука!
        За БФБ-то или добро или нищо.Мир на праха и https://www.youtube.com/watch?v=M_tAh3ekEgQ
        Last edited by strol; 23.08.2018, 21:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
          Най-убиташката борса на света!

          Горанов май е прав, че пазара на череши в Кюстендил е от по-голямо значение за България, отколкота тази пародия, тука!
          След такива постове обичайно следва рали.
          Кофти условието е че трябва да са по масови, а те са засега единични.

          Коментар


          • Най-убиташката борса на света!

            Горанов май е прав, че пазара на череши в Кюстендил е от по-голямо значение за България, отколкота тази пародия, тука!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение

              Неков, ти пиеш ли си хапчетата редовно? Сериозно ли мислиш, че някой тук те възприема сериозно?
              Изобщо не му трябват хапчета, би следвало да го приемате сериозно, защото е един от малкото тук дето имат нормална мисловна дейност.Само за Тръмпанара не сме на едно мнение но това си е друга тема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение

                Неков, ти пиеш ли си хапчетата редовно? Сериозно ли мислиш, че някой тук те възприема сериозно?
                Аз хапчета не пия - в момента пия едно Дяволче.

                А ти - на какво си - на гъби ли?

                Съсел - мен сериозните хора ме приемат насериозно, дори когато си правя майтап - в кръгът не слагам такива безполезни тролове като тебе.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Не зная, другари - то и на Пильокът ного се надявахте.... Добре, че вместо него си купих Билитонченца.



                  Ако искате БФБ да стане силна - трябва да ме турите Дуче.


                  Нали щеше да става регионална борса, пък да се обединява с други, пък да търгува чужди акции... нъцки.
                  Неков, ти пиеш ли си хапчетата редовно? Сериозно ли мислиш, че някой тук те възприема сериозно?

                  Коментар


                  • Не зная, другари - то и на Пильокът ного се надявахте.... Добре, че вместо него си купих Билитонченца.



                    Ако искате БФБ да стане силна - трябва да ме турите Дуче.


                    Нали щеше да става регионална борса, пък да се обединява с други, пък да търгува чужди акции... нъцки.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Импе, не всички имаме качества да търгуваме и да се състезаваме с най-големите акули /казвам го без ирония/. Това е все едно хората от Харвард да кажат как 90% примерно от останалите университети трябва да се закрият, защото са чаршийки.
                      "За всеки влак си има пътници", а на мен лично нашата теснолинейка си ми харесва .
                      +1 дори и сега да няма, някви велики оферти на бфб, в бъдеще може да се появят и ако си с тази нагласа най-вероятно ще ги пропуснеш
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Хльъх - фонд. То Батя - например - ако реши да разкеши, хем несъвсем напълно, за да си купи мезонетченце, ще срине цялата циркаджийска борса.

                        Манете я тая БФБ, то стана колекционерска чаршийка.
                        Импе, не всички имаме качества да търгуваме и да се състезаваме с най-големите акули /казвам го без ирония/. Това е все едно хората от Харвард да кажат как 90% примерно от останалите университети трябва да се закрият, защото са чаршийки.
                        "За всеки влак си има пътници", а на мен лично нашата теснолинейка си ми харесва .
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Какво по дяволите се случва в момента? Някой фонд си продава всичко ли?
                          Хльъх - фонд. То Батя - например - ако реши да разкеши, хем несъвсем напълно, за да си купи мезонетченце, ще срине цялата циркаджийска борса.

                          Манете я тая БФБ, то стана колекционерска чаршийка.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                            Козлик,пак ли се облизваш?
                            Облизва се като немска овчарка пред месарницаЧака дивидента от Хима та да си купи сладолед ,дано му останат и 5-6 лв. за кило кренвирши ,че от февруари е на постни манджи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не само ще се бият, но ще се и убият.. Хайде прогнозите за голям ръст да се измерят в цифри и време..
                              Бой до смърт брат,като в "Шотландски боец" Накрая на БФБ-то ще остане само един Един но безсмъртен ,че да може да дочака ръста

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Що, ти да не си на машината за сладолед срещу нея.
                                Козлик,пак ли се облизваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X