IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Аз говоря, че оборота на цялата ни борса е 23 хиляди, не само на Софикс
    Споко,следват разпродажби и оборота ще се вдигне доста

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Вчера оборота на Софикс беше 20 хиляди лева за цял ден. Имаше раздвижване през Септември около ЕТФ-а, сега пак много слаба търговия.
      Аз говоря, че оборота на цялата ни борса е 23 хиляди, не само на Софикс
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • REUTERS - The economic head of the ruling League party said most of Italy’s problems could be solved by having its own currency.
        "ройтерс" - икономическият ръководител на партията на управляващата лига заяви, че повечето от проблемите на италия могат да бъдат решени със своя собствена валута.



        ХААА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Дали не направихме някакъв анти-рекорд с този оборот от 23 хиляди до 12 часа?
          Вчера оборота на Софикс беше 20 хиляди лева за цял ден. Имаше раздвижване през Септември около ЕТФ-а, сега пак много слаба търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            https://clubz.bg/node/73868


            Експерт: Кабинетът прави тайно крачка напред, две назад към еврото
            Никола Янков: изтеглени са от ЕЦБ предложените промени в банковите закони в България


            СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШОВИ..

            Кандидатстването за чакалнята на чакалнята за еврозоната много месеци се отлага. Определено лош сигнал за всички инвеститори е изтеглянето на предложенията за реформи.



            Коментар


            • Дали не направихме някакъв анти-рекорд с този оборот от 23 хиляди до 12 часа?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • https://clubz.bg/node/73868


                Експерт: Кабинетът прави тайно крачка напред, две назад към еврото
                Никола Янков: изтеглени са от ЕЦБ предложените промени в банковите закони в България


                СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШОВИ..

                Коментар


                • Безкозовия дръж се яко за палците,че сериозна криза се задава.Ще има да стискаш артиите които и за задни цели няма да ти послужат.А аз ще ти напомням всеки ден колко наивен и с бедни познания за борсата си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Трепериш, трепериш, то се вижда с просто невъоръжено око от 5000 километра.
                    Ае, недей са прай!
                    А пък аз така треперя, че ме е страх да не отслабна от треперене.
                    Май ти си треперливия щом не даваш емейл.Може би се страхуваш да видиш колко са жалки действията ти на БФБ и разбира се с право.От друга страна си мисля дали си струва да ти показвам колко си малък и колко е жалко всичко което се опитваш да направиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Хахаха!! Иска ти се ама няма как да стане това.Дай един емейл да ти изпратя нещо да видиш колко си смешен и дали треперя като теб дали ще паднат акциите на борсата.Айде прати емейла си да ти отворя очите колко са ти жалки бляновете .
                      Трепериш, трепериш, то се вижда с просто невъоръжено око от 5000 километра.
                      Ае, недей са прай!
                      А пък аз така треперя, че ме е страх да не отслабна от треперене.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        И на мен ми беше смешно и се забавлявах, като ти махах с ръчичка от совалката, докато ти бършеше сълзи и сополи, след като си продаде евтино артиите.
                        Но това, че ти нямаш артии, си е твой проблем, разбира се.

                        Имането на хартии, само по себе си не бива да е твой самоцел. Туранага беше написал много хубави неща, вземи се поограмоти малко.
                        Аз вече съм напълно дефанзивен от петък насам. Но това си е мой проблем разбира се. Иначе, хартии бол. Пари също.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          И на мен ми беше смешно и се забавлявах, като ти махах с ръчичка от совалката, докато ти бършеше сълзи и сополи, след като си продаде евтино артиите.
                          Но това, че ти нямаш артии, си е твой проблем, разбира се.
                          Хахаха!! Иска ти се ама няма как да стане това.Дай един емейл да ти изпратя нещо да видиш колко си смешен и дали треперя като теб дали ще паднат акциите на борсата.Айде прати емейла си да ти отворя очите колко са ти жалки бляновете .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Смешник си .Забавляваш форума .
                            И на мен ми беше смешно и се забавлявах, като ти махах с ръчичка от совалката, докато ти бършеше сълзи и сополи, след като си продаде евтино артиите.
                            Но това, че ти нямаш артии, си е твой проблем, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Дръж кеша и нема да се плашиш. Тая година Боко тиквата и гербавите го обезцениха само с 5-6% заради галопиращата инфлация, догодина се очаква пак да го стопят поне с още с 4-5%, а след десет години инфлацията с колко ще е обезценила парите ти не ми се мисли. Очаквам щатския долар да се обезцени заради търговските войни на Щатите с Китай и Европа, британската лира също да се обезцени заради резултата от брексита и за да могат британците да конкурират единния европейски пазар,
                              крипто-пирамидите в които балъците си нашиха парите и те изгърмяха с по 65-70% минус,
                              не знам, освен да си вложиш парите в японски йени, ама и тяхната Японска централна банка печата пари денонощно.
                              Нещо си чел ама не си дочел.В бг левове не държа пари.Долара дали ще падне или не за мен не е толкова важно защото в Щатите се плаща в долари.След месец заминавам за Джамайка на почивка и цената си е в долари и въобще не ме интересува колко бил спрямо лева.Тук една кола си беше 16-17к $ а джиповете по 22-24к и сегасаси толкова.Успех на вас че ще ви е нужен.Ще усетите кризата повече отколкото където и да е другаде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Ми чети, образовай се!
                                Да не са те изпъдили от работа и сега да се налага да слушам сърцераздирателните ти стонове и вопли.
                                Смешник си .Забавляваш форума .

                                Коментар

                                Working...
                                X