IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Я виж ти, руснаците днес са +2% на зелено, немците и те на плюс, нали спред някои уж щеше да идва краят на света...
    имало е дни в които борси са се затваряли, но земята е продължавала да се "върти" както около оста си, така и около слънцето ............ какво те кара да мислиш за края на света?
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Я виж ти, руснаците днес са +2% на зелено, немците и те на плюс, нали спред някои уж щеше да идва краят на света...
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob

        казва, че има огромни доходи като кара камион, ами да прави това което може! Защо да си губи паричките с неща дето не разбира .. ама де да знам дали казва истината ... малко нещо ци.. пардон ромско ми бие ..
        от донори винаги има нужда борсата .............. не бива с лека ръка да се гонят такива индивиди ............. ние от какво ще се храним, ако няма индианци
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob

          пропускаш - разпродаде ХИМ на 1.70 ,октомври 2017... и сега индианеца идва да ни убеждава ВСЕКИ ДЕН колко сме глупави ..
          az не пропускам, защото съм сметнал, че е смешно да отбелязвам тази му инвестция

          ти пропускаш, че цялата му инвестиция в ХИМ през последните 4-5 години беше в невероятното количество от 2436 акции
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            Хората са 4 типа - 1. оптимисти, които са купили 2. песимисти които са продали - тях ги разбирам. 3. оптимисти, но които нямат - също ги разбирам, просто нямат кеш или са го набутали някъде другаде. , 4-тите които са песимисти, но си държат акциите - тях не ги разбирам. Може би им харесва да са в ролята на жабите на полки
            А 5тия тип са тези, които нито имат, нито нямат, а само плямпат тук

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob

              пропускаш - разпродаде ХИМ на 1.70 ,октомври 2017... и сега индианеца идва да ни убеждава ВСЕКИ ДЕН колко сме глупави ..
              От 2,60лв. на колко трябва да стане цената,че да се признаете за глупави?Кажи да знаем и да не ви натоварваме повече с размишления по въпроса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki

                нали видя август 2016 какво направи ............ продаде ЦКБ на 1 лев и купи бетон и тухли на трета линия във фекалния залив
                Така е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  Хората са 4 типа - 1. оптимисти, които са купили 2. песимисти които са продали - тях ги разбирам. 3. оптимисти, но които нямат - също ги разбирам, просто нямат кеш или са го набутали някъде другаде. , 4-тите които са песимисти, но си държат акциите - тях не ги разбирам. Може би им харесва да са в ролята на жабите на полки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Нищо не си разбрал ! Не съм кеширал и затова не ми харесва ! Това не пречи да гледам реално на ситуацията !
                    Хората са 4 типа - 1. оптимисти, които са купили 2. песимисти които са продали - тях ги разбирам. 3. оптимисти, но които нямат - също ги разбирам, просто нямат кеш или са го набутали някъде другаде. , 4-тите които са песимисти, но си държат акциите - тях не ги разбирам. Може би им харесва да са в ролята на жабите на полки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Защо не дойде на сабранието да чуеш Керезов?
                      защо само в твоя посредник има хора паникьосали се?
                      колко пъти е необходимо да напиша, че към датата на която се проведе ОСА на Химимпорт аз нямах акции на дружеството и дори да дойда няма кой да ме допусне да присъствам на събранието ............... на какъв език искаш да напиша това за да го проумееш най-после?!?!?!?

                      ползвам 3 посредника ............. ти за кой точно посредник пишеш сега?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Знаеш ли,че охлювите са хермафродити и нямат мозък?Също като теб гнусни,лигави и тревопасни
                        Но са много вкусни и стават за храна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Не ти харесва, правилно. Разбирам те. Кеширал си и силно се притесняваш, как борсата щяла да падне.
                          Знаеш ли,че охлювите са хермафродити и нямат мозък?Също като теб гнусни,лигави и тревопасни
                          Last edited by strol; 12.10.2018, 11:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Нищо не си разбрал ! Не съм кеширал и затова не ми харесва ! Това не пречи да гледам реално на ситуацията !
                            Добре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Не ти харесва, правилно. Разбирам те. Кеширал си и силно се притесняваш, как борсата щяла да падне.
                              Нищо не си разбрал ! Не съм кеширал и затова не ми харесва ! Това не пречи да гледам реално на ситуацията !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Видно е, че пазарите правят корекция ! Това, че днес стартират на зелено не значи, че в понеделник няма да видим нови разпродажби. И при спад пазарите правят почивки. Въобще не ми харесва тази ситуация, но за съжаление това се случва. Въпроса е колко надолу може да отидат !
                                Не ти харесва, правилно. Разбирам те. Кеширал си и силно се притесняваш, как борсата щяла да падне.

                                Коментар

                                Working...
                                X