IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob

    за кой говориш бе??! за полки ли? в началото ще си кажеш - ааа този е содомист ...... после, ще кажеш .... хм то било вярно ....... накрая ще разбереш, че е добро момче
    Честно казано опитвах се да разбера логиката му,но разбрах,че такава няма,защото е непоправим комарджия.С една дума противняк.Съжалявам го донякъде понеже е нещастник.Все пак толкова голяма загуба да претърпи 2008 г е за съжаление.

    Коментар


    • кратка анкета:

      https://www.surveymonkey.com/r/3DNV56F

      ====================

      който има смелост и не се страхува от провали може да направи отговорите си публични като мен

      1. 575-600

      2. 500-525

      3. Q3 2019

      ======================

      резултатите до момента:
      Click image for larger version

Name:	11.jpg
Views:	1
Size:	22.3 КБ
ID:	3391106

      Click image for larger version

Name:	22.jpg
Views:	1
Size:	21.0 КБ
ID:	3391107

      Click image for larger version

Name:	33.jpg
Views:	1
Size:	21.2 КБ
ID:	3391108



      ==================

      резултатите до тук ми харесват
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        Дезориентиран ми се виждаш и припрян напоследък, за причини и не питам!
        не знам по какво съдиш, че съм дезориентиран и припрян, но за мен мога да кажа, че най-мрачните прогнози които съм давал винаги са излизали накрая супер оптимистични


        Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        на прърво четене си спомням такъв момент за теб;- кога пак прититваше на реверса от 2,60до 2,42
        драсни още два реда за да ми припомниш, че не се сещам за това което намекваш...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          не знам кой къде се спира и какви основания има, но нека опростим малко темата с една кратка анкета:

          https://www.surveymonkey.com/r/3DNV56F

          който има смелост и не се страхува от провали може да направи отговорите си публични като мен

          1. 575-600

          2. 500-525

          3. Q3 2019

          Дезориентиран ми се виждаш и припрян напоследък, за причини и не питам!
          на прърво четене си спомням такъв момент за теб;- кога пак прититваше на реверса от 2,60до 2,42

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Много хора се спират на 2021 твоите основания какви са.
            Ами при началото на предишната бях в Испания и сега съм тук и виждам ,че всичко се повтаря ,все още банките не финансират на 100% ипотеките а при бума бе на 100% .
            Банките буквално ти слагаха пари по сметката ти ,все още не е така ,металите погледни Медта колко е била 2007 и сега къде е петрола предполагам пак ще е над 100$.
            Още е няма еуфорията при младите ,че живота е приказка ,все още само коли взимат на лизинг скоро може -би до 1 година си повярват ,че тъка ще вържи живота си вземат и неизплатими ипотеки и тогава всичко почва както 2007
            Само се чудя банка ли пак ще гръмне или този пат ще е друг сектор като фармация примерно....

            Коментар


            • в съзвучие с темата:
              650-674
              до 600 пункта
              Q4 2018
              Last edited by petyob; 13.10.2018, 22:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Много хора се спират на 2021 твоите основания какви са.
                не знам кой къде се спира и какви основания има, но нека опростим малко темата с една кратка анкета:

                https://www.surveymonkey.com/r/3DNV56F

                който има смелост и не се страхува от провали може да направи отговорите си публични като мен

                1. 575-600

                2. 500-525

                3. Q3 2019
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Петьо нищо не си видял не дърпай дявола за опашката ,че да не видиш как тези 700к за секунди ,ще изчезнат.
                  Още има време според мен до кризата 2021 но за БФБ е време за излизане ,че няма кой знае колко кандидат милионери ,виж продавачи все се намират нищо ,че доста Оптимисти ще пишат как ще летите е че всичко е ток и жица
                  Много хора се спират на 2021 твоите основания какви са.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    как да няма кинти?? не видя ли какво стои в бида на ХИМа? - първите 10(които се виждат) са 700К .. а пък кинтите са като кокошките винаги може да прехвърчи някоя през плета ...
                    Петьо нищо не си видял не дърпай дявола за опашката ,че да не видиш как тези 700к за секунди ,ще изчезнат.
                    Още има време според мен до кризата 2021 но за БФБ е време за излизане ,че няма кой знае колко кандидат милионери ,виж продавачи все се намират нищо ,че доста Оптимисти ще пишат как ще летите е че всичко е ток и жица

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Тези ги слушаме от както CHIM-беше на 2.30
                      Няма кинти подем без кинти не става
                      как да няма кинти?? не видя ли какво стои в бида на ХИМа? - първите 10(които се виждат) са 700К .. а пък кинтите са като кокошките винаги може да прехвърчи някоя през плета ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Тези ги слушаме от както CHIM-беше на 2.30
                        Няма кинти подем без кинти не става
                        Какво друго да чуеш от лузъри .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          най-големите удари съм правил в яка криза
                          Съгласен !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            Предишните два скока бяха предшествани от неистовите усилия на индианци и тем подобни латиноси да всеят паника за спад и в двата случая бе точно обратното........ това за мен е индикатор за скорошен подем
                            Много лаишко изказване.Запомни!!!! Никой не е по-голям от пазара.Никой не може да влияе на пазара от нещо написано във форум.Има още много да учиш!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Предишните два скока бяха предшествани от неистовите усилия на индианци и тем подобни латиноси да всеят паника за спад и в двата случая бе точно обратното........ това за мен е индикатор за скорошен подем
                              Тези ги слушаме от както CHIM-беше на 2.30
                              Няма кинти подем без кинти не става

                              Коментар


                              • най-големите удари съм правил в яка криза

                                Коментар

                                Working...
                                X