IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ха..Хааа селския джендър пак се излага..Палячо и от къде ще дойдат тези покупки на БФБ..Ами заложи си селската барака и купувай.. Значи света се готви за криза в близките години , а лузъра селяк сънува големи върхове..Свещена простота..

    Коментар


    • Здравей, Polki! Честит професионален празник Останаха ли хора във форума, които да ти вярват на глупостите ? На всички е ясно че Софикс се понижи заради спада в щатите. В последните няколко дни виждаме обръщане на тренда зад океана и Европа. Не виждам причина всеки ден да пишеш по сто пъти едно и също. Скучен си, лично за мен си на заплата или ти плащат на пост. За друга основателна причина не се сещам. Едва ли си толква наивен да смяташ, че с писане на десетки постове предимно в темите Химимпорт и Оптимизъм можеш да влияеш на цените на акциите. Очевидно е че компанията има подобряване на резултатите, редовен дивидент и сериозна подкрепа. Жив и здрав да си, остани със здраве. Не ми отговаряй, блокирал съм те много отдавна.

      п.п Направи си отделна тема във форума, например: "Прогнозите на Полки" и си пиши на воля, никой няма да ти пречи. Поздрави и успех в търговията.

      Коментар


      • Тука показвам и уча безплатно,най-вече балъци и празноглавци ,като полки и киро смока.
        На месечен чертеж имаме една скромна 9 годишна трендлиния в която се запътваме да се ударим и отскочим както Стефка Костадинова отскочи в Рим 1987г,и още никой не е скочил повече.


        Като намалим малко времевия континиум и идем на седмична графика,виждам че вече сме влезли в зоната на свръх- разпродаденост и то на седмична гарфика,което не е шега работа !!! и казва едно "Братле,ако си решил да излизаш от пазара,не е сега времето "
        Не можем да стоим в тази зона дълго време ! В момента рисува ДЪНО и от статистическа гледна точка е добре да купуваме тук,а не да продаваме !
        Малко FAQ
        - "Ама къде е дъното" ? Отговор - " Никой не знае,но сме близо.Според мен максимума е 560 ! Ако изобщо идем там даже"
        -"Кога ще ударим дъното"? Максимум още да падаме 1-2 месеца преди да почне импулс нагоре.А може и по-рано.
        "След този импулс нагоре какво ще стане "? След този импулс ще имаме повече данни за да разберем.Вълшебната топка казва само за 2-3-4-5 месеца напред.

        Коментар


        • Полки, мега интересен си. Но с 30 поста на ден не можеш да влезеш ниско. Препоръка е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Олеле, малеле, всички борси мощно нагоре!
            Апокалиптосите са ритуално изнизнасилени.
            Но това си е техен проблем, разбира се.
            Само Софпазар на червено що така?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              ...
              Но това си е техен проблем, разбира се.
              Рулетка, вкарай го това в подписа, бре. Оти се мориш да го дращиш всеки път. )))))))))))))

              Коментар


              • Олеле, малеле, всички борси мощно нагоре!
                Апокалиптосите са ритуално изнизнасилени.
                Но това си е техен проблем, разбира се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Оптимизма свърши.Виждам много хора които ще загубят но знам един който напълно ще се занули.
                  Явно най-после си разбрал, какво ще ти се случи.
                  Но това си е твой проблем, разбира се.

                  Коментар


                  • Руските индекси бая скочили днес +2,29 / +1,89
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      тази година декември ще е най-кървавия месец за 2018 г. ...... това си го запиши защото на Нова година ще ти го цитирам
                      Чак пък и да си го запише ти нещо много насериозно си се взел

                      Нещо анализи защо как и кое ще стане ,няма ли ? Или свободни съчинения пак ?

                      Ако падне цената,ще каже "Аз казах ли ви ! Сега аз спечелих милиарди, а вие фалирахте"
                      Ако се качи цената ,ще каже "Аз нищо не съм продавал.Само ви базиках, да видя как ще реагирате.Всъщност аз даже купих още точно,ама точно на дъното, и съм голям инвеститор и познавач" хахахаха
                      Last edited by kurta007; 31.10.2018, 20:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        гледай по-долу какво е емоция
                        Видяхме те днес 50 поста до обяд паническо квичене ,белким падне цената малко,ама нъцки !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          На 7. 11.американците имат избори а малко след това навлизаме в традиционите коледни ралита.
                          По традиция сривовете ги правят септ. и окт.Декември ядат ,пият и празнуват.
                          тази година декември ще е най-кървавия месец за 2018 г. ...... това си го запиши защото на Нова година ще ти го цитирам
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Разбираме, че ти е гот, щото си заложил на правилна към момента посока, но емоциите са малко излишни.
                            Това никой не го знае със сигурност ! Ако за 2 месеца качим над 700 ,сигурен съм, че ще каже че изобщо не е продавал,а се е базикал.
                            Черно на бяло няма нищо !

                            Според мен ,най вероятно ще продаде дъното Колкото и невероятно да му звучи в момента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Polki, не се хвърляй чак толкова на пазарна емоция.
                              гледай по-долу какво е емоция ........... новата звезда на форума едва днес е осъзнала, че е здраво е нагазила в блатото (в безсилието си на всеки мой пост отговаря с три поста) .......... жълти зъбки и нерви лабави ........... а всичко това ще доведе го доведе до невероятен кошмар който ще се отрази в играта му и няма да вземе правилното решиние в точното време когато се наложи

                              ти каза за софикс 600, а аз ти казах, че голяма съпротива ще е около 20 пункта по-надолу ...... явно си влезнала отново на пазара малко над 600 но това още нищо не значи ....... всеки си играе играта както я разбира

                              все пак ти желая успех
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Polki, не се хвърляй чак толкова на пазарна емоция. Вече би трябвало да владееш адреналините, окситоцините допамини и тем подобни коктейли Разбираме, че ти е гот, щото си заложил на правилна към момента посока, но емоциите са малко излишни. Имай предвид, че ако американците са решили да правят корекция, няма утре да е дъното и не става бързо тази работа. Повече търпение иска, та не се хаби още на старта, за да не пропуснеш финала
                                На 7. 11.американците имат избори а малко след това навлизаме в традиционите коледни ралита.
                                По традиция сривовете ги правят септ. и окт.Декември ядат ,пият и празнуват.
                                Last edited by Grosss; 31.10.2018, 20:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X