IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

    ...но явно не знаеш, че в България има много кеш...
    Хубаво има ,проблема е ,че кеш за БФБ няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Не се оплаквам
      ...но явно не знаеш, че в България има много кеш...
      Last edited by RUBLA; 08.11.2018, 16:57. Причина: Забранен линк!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

        За испанец се справяш добре с българския.
        Не се оплаквам

        Коментар


        • краят на еуфорията

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

            Супер, радвам се за теб. Не виждам логика след имаш акиции само на ЧЕЗ и нямаш очаквания до 2022 година. Всеки ден да си във форума и да пишеш в почти всяка тема за спад на пазара в БГ. Или имаш много свободно време и няма какво да правиш по цял ден или следиш отблизо пазара защото имаш интерес да купиш акции на БГ компании на по-ниска цена.
            Имам свободно време .
            Акции на БФБ освен Чез ,друго интересно за мен няма.
            Аз като реша да купувам ,ще кажа както направих при Гамеса виж я сега,ето другата седмица чакам OHL-1.00-0,85 цента
            Last edited by lobos; 08.11.2018, 15:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Здравей,Innocent .Да следя пазар от близо е Испанския и съм писал кои компании ,а БФБ го гледам покрай 3CZ може би ако видим цени под 200 кинта да взема още малко , иначе просто ми е интересно що за оптимисти има за БФБ ,между другото оптимисти и песимисти има на всякъде дори и в испанските форуми .Разбери ме правилно аз съм оптимист като цяло за пазарите освен БФБ


              Супер, радвам се за теб. Не виждам логика след имаш акиции само на ЧЕЗ и нямаш очаквания до 2022 година. Всеки ден да си във форума и да пишеш в почти всяка тема за спад на пазара в БГ. Или имаш много свободно време и няма какво да правиш по цял ден или следиш отблизо пазара защото имаш интерес да купиш акции на БГ компании на по-ниска цена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Добре дай една причина вместо да си купя Алмиралл ,Сантандер или ACS -да си взема Софарма ,ПИБ или Трейс
                До 2022 едва ли ще има нещо интересно на Софпазара ,все повече ще се усеща липсата на кеш
                В държава където всеки ден ви дигат и данъците за да има кво да крадат ,вие чакате инвеститори и за всичко това предполагам управниците .ще си гласуват коледни бонуси
                За испанец се справяш добре с българския.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                  Здравей, Лобос! След като няма да има нищо интересно на БФБ до 2022 година. Каква е причината да следиш отблизо пазара в БГ ?
                  Здравей,Innocent .Да следя пазар от близо е Испанския и съм писал кои компании ,а БФБ го гледам покрай 3CZ може би ако видим цени под 200 кинта да взема още малко , иначе просто ми е интересно що за оптимисти има за БФБ ,между другото оптимисти и песимисти има на всякъде дори и в испанските форуми .Разбери ме правилно аз съм оптимист като цяло за пазарите освен БФБ



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Добре дай една причина вместо да си купя Алмиралл ,Сантандер или ACS -да си взема Софарма ,ПИБ или Трейс
                    До 2022 едва ли ще има нещо интересно на Софпазара ,все повече ще се усеща липсата на кеш
                    В държава където всеки ден ви дигат и данъците за да има кво да крадат ,вие чакате инвеститори и за всичко това предполагам управниците .ще си гласуват коледни бонуси
                    Здравей, Лобос! След като няма да има нищо интересно на БФБ до 2022 година. Каква е причината да следиш отблизо пазара в БГ ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      https://offnews.bg/analizi-i-komenta...D8tyQCV9z3Q0CM
                      КФН, не ви ли е срам!

                      Наредбата няма да важи за колите на държавата и общините. Защо? Нещо богопомазани ли са? Или не правят нарушения? Или просто поредното издевателство на администрация и политици…
                      Явно моделът „Хубаво е, но не е готово“ току що удари национално ниво.
                      Браво!
                      +10

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                        Вие нали имате, като започне да ви обива на дупетата, сами ще го извадите!
                        Добре дай една причина вместо да си купя Алмиралл ,Сантандер или ACS -да си взема Софарма ,ПИБ или Трейс
                        До 2022 едва ли ще има нещо интересно на Софпазара ,все повече ще се усеща липсата на кеш
                        В държава където всеки ден ви дигат и данъците за да има кво да крадат ,вие чакате инвеститори и за всичко това предполагам управниците .ще си гласуват коледни бонуси

                        Коментар


                        • Цената на американския суров петрол се понижи до осеммесечно дъно след силен ръст на запасите при ръст на производството

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            https://offnews.bg/analizi-i-komenta...D8tyQCV9z3Q0CM
                            КФН, не ви ли е срам!

                            Наредбата няма да важи за колите на държавата и общините. Защо? Нещо богопомазани ли са? Или не правят нарушения? Или просто поредното издевателство на администрация и политици…
                            Явно моделът „Хубаво е, но не е готово“ току що удари национално ниво.
                            Браво!
                            Ми нали ще ни доят нас гражданите и частния бизнес ! То затова от богопомазани в тази държава хора не останаха !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              https://offnews.bg/analizi-i-komenta...D8tyQCV9z3Q0CM
                              КФН, не ви ли е срам!

                              Наредбата няма да важи за колите на държавата и общините. Защо? Нещо богопомазани ли са? Или не правят нарушения? Или просто поредното издевателство на администрация и политици…
                              Явно моделът „Хубаво е, но не е готово“ току що удари национално ниво.
                              Браво!
                              супер линк !!! мерси много за споделеното .. ето и последствията ..

                              https://www.investor.bg/news/comment...comment-newest

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Само дето трябва кеш
                                И като няма кеш , ще яхнете ските
                                Вие нали имате, като започне да ви обива на дупетата, сами ще го извадите!

                                Коментар

                                Working...
                                X