Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе пожарникаря ,още ли не сте го махнали и останалите комунисти?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      "А дали е така?Кой, кой ще ни каже....."
      Ако се откъснеш за даден период извън Бг ,ще видиш ,че още има на къде

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        До новата криза има поне 2 години,...
        "А дали е така?Кой, кой ще ни каже....."
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • До новата криза има поне 2 години,проблема при Софпазара ,че има много играчи за излизане от позиции .
          Купувачите всеки изминал ден усещат горещия картоф
          Като сложиш и СтЪбилността в държавата и картинката е ясна ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            А аз видях всичко и не искам да го виждам повече
            Какво значи това? И аз не искам да се виждам в огледалото примерно, но ми се налага
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Mоже, забравил съм, за което се извинявам!
              Е.... няма проблеми
              Last edited by B.Graham; 19.11.2018, 20:27.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Точно с теб водехме дискусия преди година и аз се съгласих, че доводите са верни но ще настъпи това което говорихме през 2018 г. Казах и какво ще направя и го направих. Иначе всичките точки от 1 до 4 са верни и съм съгласен. Особено т.4
                Mоже, забравил съм, за което се извинявам!

                Коментар


                • Затова имам и пет оферти купува, но на много ниско.Едва ли ще излезнат, но мога да реагирам.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Влязох на БФБ при Софикс около 450, бях и при дъното му от 270. Така че съм виждал
                    А аз видях всичко и не искам да го виждам повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Няколко коментара:
                      1. някои от участниците във форума и през 2007 г. сме участвали.
                      2. За тази корекция, спад, каквото искате там го наречете говорим в същият този форум от поне една година;
                      3. 85% процента е нереално към днешна дата. При промяна в ситуацията всичко е възможно.
                      4. След време ще бъде пак изгодно да се пазарува, сега не е. Причини много.
                      Точно с теб водехме дискусия преди година и аз се съгласих, че доводите са верни но ще настъпи това което говорихме през 2018 г. Казах и какво ще направя и го направих. Иначе всичките точки от 1 до 4 са верни и съм съгласен. Особено т.4
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Използвам цитат на твой пост, но идеята ми е насочена към тези, които четат но не разбират Аз лично очаквам спад /корекция, срив , който както иска да го "кръсти" /, затова се препозиционирах. Колко ще бъде този спад....? Един Господ знае.От сто човека ще има сто мнения....и накрая един ще познае и ще бъде избран за пророк ...... но постфактум ..... Много неща ми напомнят 2007 г. /макар. че Грую не е съгласен / и според мен ще последва същото, но средата е друга.Базата е друга, играчите са други, фундамента е друг ...... но има цикли и те се повтарят.Процентите са различни.Пак казвам 85 % е нереално..... Прогноза няма да дам.Тя си е за мен.
                        Няколко коментара:
                        1. някои от участниците във форума и през 2007 г. сме участвали.
                        2. За тази корекция, спад, каквото искате там го наречете говорим в същият този форум от поне една година;
                        3. 85% процента е нереално към днешна дата. При промяна в ситуацията всичко е възможно.
                        4. След време ще бъде пак изгодно да се пазарува, сега не е. Причини много.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Ти май не си виждал паника
                          Влязох на БФБ при Софикс около 450, бях и при дъното му от 270. Така че съм виждал
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Точно това имам предвид и затова пуснах тази абсурдна таблица
                            Използвам цитат на твой пост, но идеята ми е насочена към тези, които четат но не разбират Аз лично очаквам спад /корекция, срив , който както иска да го "кръсти" /, затова се препозиционирах. Колко ще бъде този спад....? Един Господ знае.От сто човека ще има сто мнения....и накрая един ще познае и ще бъде избран за пророк ...... но постфактум ..... Много неща ми напомнят 2007 г. /макар. че Грую не е съгласен / и според мен ще последва същото, но средата е друга.Базата е друга, играчите са други, фундамента е друг ...... но има цикли и те се повтарят.Процентите са различни.Пак казвам 85 % е нереално..... Прогноза няма да дам.Тя си е за мен.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Най-вероятно на участниците през 2008 година също никак не им се е вярвало, че ще се случи така и е тъпо да попадна в този капан, но според мен такова пропадане просто не е възможно. Ето и как биха изглеждали акциите от Софикс, ако историята се повтори. Това с уговорката, че компаниите имат различно тегло и е възможно една да пропадне повече, а дурга по-малко, но все пак е някакъв ориентир:

                              Елана - 0,174 лв
                              Албена - 6,75 лв.
                              Атера - 0,293 лв.
                              Бреф - 0,285 лв
                              ССВ - 0,226 лв
                              СТара планина - 0,99 лв.
                              Химимпорт - 0,294 лв
                              Еврохолд - 0,244 лв
                              ПИБ - 0,525 лв
                              Х. Варна - 5,40 лв
                              МиС - 1,185 лв
                              Монбат - 1,10 лв
                              Софарма - 0,56 лв
                              Сирма - 0,14 лв
                              Трасе - 0,44 лв.

                              Ти май не си виждал паника

                              Коментар


                              • Колеги, имам нужда от помощ.
                                Реших да видя ФФ на няколко дружества и проблема ми е, че не се сещам къде се гледа.
                                От сайта на БФБ беше ама сега след промяната не знам къде да гледам.
                                Моля помогнете с насоки.
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Working...
                                X