IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе пожарникаря ,още ли не сте го махнали и останалите комунисти?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      "А дали е така?Кой, кой ще ни каже....."
      Ако се откъснеш за даден период извън Бг ,ще видиш ,че още има на къде

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        До новата криза има поне 2 години,...
        "А дали е така?Кой, кой ще ни каже....."
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • До новата криза има поне 2 години,проблема при Софпазара ,че има много играчи за излизане от позиции .
          Купувачите всеки изминал ден усещат горещия картоф
          Като сложиш и СтЪбилността в държавата и картинката е ясна ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            А аз видях всичко и не искам да го виждам повече
            Какво значи това? И аз не искам да се виждам в огледалото примерно, но ми се налага
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Mоже, забравил съм, за което се извинявам!
              Е.... няма проблеми
              Last edited by B.Graham; 19.11.2018, 20:27.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Точно с теб водехме дискусия преди година и аз се съгласих, че доводите са верни но ще настъпи това което говорихме през 2018 г. Казах и какво ще направя и го направих. Иначе всичките точки от 1 до 4 са верни и съм съгласен. Особено т.4
                Mоже, забравил съм, за което се извинявам!

                Коментар


                • Затова имам и пет оферти купува, но на много ниско.Едва ли ще излезнат, но мога да реагирам.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Влязох на БФБ при Софикс около 450, бях и при дъното му от 270. Така че съм виждал
                    А аз видях всичко и не искам да го виждам повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Няколко коментара:
                      1. някои от участниците във форума и през 2007 г. сме участвали.
                      2. За тази корекция, спад, каквото искате там го наречете говорим в същият този форум от поне една година;
                      3. 85% процента е нереално към днешна дата. При промяна в ситуацията всичко е възможно.
                      4. След време ще бъде пак изгодно да се пазарува, сега не е. Причини много.
                      Точно с теб водехме дискусия преди година и аз се съгласих, че доводите са верни но ще настъпи това което говорихме през 2018 г. Казах и какво ще направя и го направих. Иначе всичките точки от 1 до 4 са верни и съм съгласен. Особено т.4
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Използвам цитат на твой пост, но идеята ми е насочена към тези, които четат но не разбират Аз лично очаквам спад /корекция, срив , който както иска да го "кръсти" /, затова се препозиционирах. Колко ще бъде този спад....? Един Господ знае.От сто човека ще има сто мнения....и накрая един ще познае и ще бъде избран за пророк ...... но постфактум ..... Много неща ми напомнят 2007 г. /макар. че Грую не е съгласен / и според мен ще последва същото, но средата е друга.Базата е друга, играчите са други, фундамента е друг ...... но има цикли и те се повтарят.Процентите са различни.Пак казвам 85 % е нереално..... Прогноза няма да дам.Тя си е за мен.
                        Няколко коментара:
                        1. някои от участниците във форума и през 2007 г. сме участвали.
                        2. За тази корекция, спад, каквото искате там го наречете говорим в същият този форум от поне една година;
                        3. 85% процента е нереално към днешна дата. При промяна в ситуацията всичко е възможно.
                        4. След време ще бъде пак изгодно да се пазарува, сега не е. Причини много.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Ти май не си виждал паника
                          Влязох на БФБ при Софикс около 450, бях и при дъното му от 270. Така че съм виждал
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Точно това имам предвид и затова пуснах тази абсурдна таблица
                            Използвам цитат на твой пост, но идеята ми е насочена към тези, които четат но не разбират Аз лично очаквам спад /корекция, срив , който както иска да го "кръсти" /, затова се препозиционирах. Колко ще бъде този спад....? Един Господ знае.От сто човека ще има сто мнения....и накрая един ще познае и ще бъде избран за пророк ...... но постфактум ..... Много неща ми напомнят 2007 г. /макар. че Грую не е съгласен / и според мен ще последва същото, но средата е друга.Базата е друга, играчите са други, фундамента е друг ...... но има цикли и те се повтарят.Процентите са различни.Пак казвам 85 % е нереално..... Прогноза няма да дам.Тя си е за мен.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Най-вероятно на участниците през 2008 година също никак не им се е вярвало, че ще се случи така и е тъпо да попадна в този капан, но според мен такова пропадане просто не е възможно. Ето и как биха изглеждали акциите от Софикс, ако историята се повтори. Това с уговорката, че компаниите имат различно тегло и е възможно една да пропадне повече, а дурга по-малко, но все пак е някакъв ориентир:

                              Елана - 0,174 лв
                              Албена - 6,75 лв.
                              Атера - 0,293 лв.
                              Бреф - 0,285 лв
                              ССВ - 0,226 лв
                              СТара планина - 0,99 лв.
                              Химимпорт - 0,294 лв
                              Еврохолд - 0,244 лв
                              ПИБ - 0,525 лв
                              Х. Варна - 5,40 лв
                              МиС - 1,185 лв
                              Монбат - 1,10 лв
                              Софарма - 0,56 лв
                              Сирма - 0,14 лв
                              Трасе - 0,44 лв.

                              Ти май не си виждал паника

                              Коментар


                              • Колеги, имам нужда от помощ.
                                Реших да видя ФФ на няколко дружества и проблема ми е, че не се сещам къде се гледа.
                                От сайта на БФБ беше ама сега след промяната не знам къде да гледам.
                                Моля помогнете с насоки.
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Working...
                                X