IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз пък мисля, че днес видяхме "капитулацията на маркета"..

    И иде време за Дядото с елените ... Зън- зън-зън..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Няма да се пуашите.. Според едни големи разбирачи предстои брутално рали..
      Съжалявам ги хорицата.Пак ще загубят парите си.Цунамито тепърва предстои.Ще помете всички държачи на артии.А само преди 2 месеца им казах какво става в Америка и какво ще се случи в България.

      Коментар


      • Няма да се пуашите.. Според едни големи разбирачи предстои брутално рали..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Това още си е лек дъждец
          Ще видим!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
            Бъфет казва: "Когато вали порой, подложи кофа, а не напръсник"...
            Това още си е лек дъждец

            Коментар


            • Бъфет казва: "Когато вали порой, подложи кофа, а не напръсник"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Не че се оплаквам ама егаси портфейла. Сякаш не остана позиция която да не натисна тоя.
                При ЧЕЗ няма движение, а чакаме новини в петък, евентуално Иначе борсата си е супер - още 20% спад по някои позиции и може да се включа. При някои дори 30% очаквам. Не е препоръкЪ
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Може да съм ги продал ,щом не пиша или да имам много малко.....
                  Не съм се женил за акцията и мога да преживявам загуби ......за разлика от някой други с виртуални загуби от 90% ,имам таргет и разкарвам некой акции ....особенно при време на криза....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Защото си купувал каквото купуват мнозинството....сигурни акции.
                    Що не продават БТХ или Гагарин.....щото немат.....
                    Петрол не ги казваш вече....
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Не че се оплаквам ама егаси портфейла. Сякаш не остана позиция която да не натисна тоя.
                      Защото си купувал каквото купуват мнозинството....сигурни акции.
                      Що не продават БТХ или Гагарин.....щото немат.....

                      Коментар


                      • Не че се оплаквам ама егаси портфейла. Сякаш не остана позиция която да не натисна тоя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Интересно що това Рали предстоИ през тези месеци....
                          През декември 2007 един ПФ излезна с 23 милиона а сега излизат на порции по много по малко но постоянно....
                          А този ПФ какво ли мисли по въпроса.....сега.
                          Какво значение има? Според мен е важното да има обороти като днешния поне, иначе търговията не върви ако нема оборот и просто си седим. Това че сме надолу е просто тренд, по-важен е оборота да го има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Предстои брутално рали..
                            Интересно що това Рали предстоИ през тези месеци....
                            През декември 2007 един ПФ излезна с 23 милиона а сега излизат на порции по много по малко но постоянно....
                            А този ПФ какво ли мисли по въпроса.....сега.

                            Коментар


                            • Предстои брутално рали..

                              Коментар


                              • Можем да благодарим на КФН за всичко, което виждаме последните дни !
                                Интересно ми е когато отрежете клона, на който стоите какво си мислите, че ще последва, защото май само вие господа Комисари не се сещате!
                                За пореден път убивате малкия ни капиталов пазар жалко :-(

                                Коментар

                                Working...
                                X