IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
    добре де, установил е че има малка пишка .. защо трабва да го споделя във форума? направете си специален форум !
    А, не е нужно, този става все по-подходящ

    Коментар


    • добре де, установил е че има малка пишка .. защо трабва да го споделя във форума? направете си специален форум !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

        Аз съм таксиметров шофюр. Карам хората, говоря с тях и се уча по този начин как мислят хората. Помага ми при инвестирането. Предпочитам ТИР, но там не срещам хора. Та един ден де качва един датчанин и ми разправя за корупцията при тях. Аз викам: е как така, това е Дания. Тои ми вика е виж нашата Danske Bank. Пуснах гоглето и чета. Викам си: бах маму и пуснах един short. Сега имам таксиметрова фирма. Онзи ден в паузата чета некъв Мартон и че волатилността (идвало от италиански, volare, летя) и че се движела обратно на акциите. Та си купих некув индекс vstoxx, тои пак скочи с 40% за един ден. И така. Карам си таксито. Качи се при мен, може да научиш нещо, че поне като имаш малка пишка, поне знания продобии
        kaк не те е срам, frm-guru такова с шантаво чувство за хумор,
        ако може да допълня с крилата фраза на Фиско "напред и нагоре"))
        ама и Данске хубаво се наиграха със залози срещу борда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Те всички, които живеят в чужбина желаят криза и мракобесие в България.
          И "приятелски" ни съветват, докато мият чинии, чистят и карат таксита и камионетки в чужбина.
          Аз съм таксиметров шофюр. Карам хората, говоря с тях и се уча по този начин как мислят хората. Помага ми при инвестирането. Предпочитам ТИР, но там не срещам хора. Та един ден де качва един датчанин и ми разправя за корупцията при тях. Аз викам: е как така, това е Дания. Тои ми вика е виж нашата Danske Bank. Пуснах гоглето и чета. Викам си: бах маму и пуснах един short. Сега имам таксиметрова фирма. Онзи ден в паузата чета некъв Мартон и че волатилността (идвало от италиански, volare, летя) и че се движела обратно на акциите. Та си купих некув индекс vstoxx, тои пак скочи с 40% за един ден. И така. Карам си таксито. Качи се при мен, може да научиш нещо, че поне като имаш малка пишка, поне знания продобии

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            Аз имам въпрос. Всички говорят за разпродажби. ОК. Ама от другата страна нали някой ги купува тези акции. Защо не говорим за разпокупки? Хрумвало ли ти е, че когато някой продава нещо, някой друг го купува. Just sayin'
            Не те поправям, опазил ме Бог!
            Преди съм имал повод и аз да споделям аналогични разсъждения и съм ползвал следните двойки понятия:

            продажби - делничен, небиещ на очи, обичаен, спокоен акт на очуждаване.
            разпродажба - бурен, трескав, припрян, уплашен.

            покупки - делничен, небиещ на очи, обичаен, спокоен акт на приобретяване.
            изпокупки - бурен, трескав, припрян, еуфоричен


            Изи френдс, точно в този момент няма чак такава драма.
            Last edited by nachev; 21.11.2018, 10:41.

            Коментар


            • Странен спад от няколко дена хима си го чакат тоя спад. Не че няма основане за спад, но въпреки това...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Охо, здравейте оптимисти !
                Драго ми е да ви се представя, "прецаканото"
                защо ли ? Ми щото от два деня ми се е скапал кобокса, а нямах и представа. Днес погледнах да видя от компютър на приятел, какво правят офертичките - много добре - живот си живеят, )) макар да не съвсем отлично ))
                Дума сме дали на бате Фиско, и тр. да я изпълним ))) a и дедо Kоледа(y) също помага
                Понеже ме изби на алтруизъм - да ви споделя една нелоша тактика към хартиите - Може да спести някои неволи - Например ето как: Измерваме скоростта с която се движи конкретна хартийка (това малко ган-овско звучи,.разни хартии - разни скорости, не откриваме топлата вода)
                Например фармичката от известно време дава 1стинка на ден (сами се сещате в коя посока, -да не загрозяваме примера), после пускаме офертичките но не само по малък обем при спад, но по-важното - По Време, така, че да се избегнат спадове като вчерашния. Какво се случило при мен.!? - ми първите 2 офертички са изгорели по време и се закачила най-последната на ниското, Сещате се каква е идеята
                Имаше такава приказка някога "чакаме ги долу в храстите", -с това да почетем и Пепи и неговия шегобисйки оптимизъм
                Kaкто казваше и софикс, - днес ще ги бием ли!? (биете, лупате и др, както той си го казва по неговия готин начин)
                малко оптимизъм все пак!!
                Ти колко акции смяташ да продадеш?Щото под това да бия,прецаквам,лупам това разбирам а не да чакаля като някой форумни звезди
                някой друг да го прави и да дигам пушилка.

                Коментар


                • Охо, здравейте оптимисти !
                  Драго ми е да ви се представя, "прецаканото"
                  защо ли ? Ми щото от два деня ми се е скапал кобокса, а нямах и представа. Днес погледнах да видя от компютър на приятел, какво правят офертичките - много добре - живот си живеят, )) макар да не съвсем отлично ))
                  Дума сме дали на бате Фиско, и тр. да я изпълним ))) a и дедо Kоледа(y) също помага
                  Понеже ме изби на алтруизъм - да ви споделя една нелоша тактика към хартиите - Може да спести някои неволи - Например ето как: Измерваме скоростта с която се движи конкретна хартийка (това малко ган-овско звучи,.разни хартии - разни скорости, не откриваме топлата вода)
                  Например фармичката от известно време дава 1стинка на ден (сами се сещате в коя посока, -да не загрозяваме примера), после пускаме офертичките но не само по малък обем при спад, но по-важното - По Време, така, че да се избегнат спадове като вчерашния. Какво се случило при мен.!? - ми първите 2 офертички са изгорели по време и се закачила най-последната на ниското, Сещате се каква е идеята
                  Имаше такава приказка някога "чакаме ги долу в храстите", -с това да почетем и Пепи и неговия шегобисйки оптимизъм
                  Kaкто казваше и софикс, - днес ще ги бием ли!? (биете, лупате и др, както той си го казва по неговия готин начин)
                  малко оптимизъм все пак!!

                  Коментар


                  • Калин Христов: Вече 22-ра година левът де факто участва в ERM II


                    Шестата годишна конференция „Банките и бизнесът“ в столицата стартира с изказването на Калин Христов, подуправител на БНБ, ръководещ управление „Емисионно“ , който се спря основно на обявеното намерение за присъединяване на българския лев към валутния механизъм ERM II.


                    Last edited by mibova; 21.11.2018, 10:13. Причина: Моля, без линкове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                      Да, да, спомням си го този човек равновесие. Много точен беше.
                      Май в чужбина живееше. Къде се изгуби, пише ли още тука?!
                      Те всички, които живеят в чужбина желаят криза и мракобесие в България.
                      И "приятелски" ни съветват, докато мият чинии, чистят и карат таксита и камионетки в чужбина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        на големите борси шоуто сега започва .......... сега прехвърлям телевизиите и навсякъде емисиите започват с новините с падащите борси .......... утре жабчетата ще започнат да звънят на брокерите си ........... те ще ги успокояват, че това е временна корекция ........... после жабчетата ще започнат да се усещат, че ги щавят и едва тогава мечките ще са във вихъра на танца

                        ==========

                        на БФБ до този момент има само една мечка която едва облизва пръста тук и там по позициите ............ това е само началото ........... вчера и днес са първите дни в които трябваше да се излиза с каската на БФБ ........... сега са само първите бомбардировки .......... след като бомбардировките зачестят ........ чак тогава ще се оформи завихрянето

                        накрая ще изядем жабчетата
                        Аз имам въпрос. Всички говорят за разпродажби. ОК. Ама от другата страна нали някой ги купува тези акции. Защо не говорим за разпокупки? Хрумвало ли ти е, че когато някой продава нещо, някой друг го купува. Just sayin'

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          + 1 лайк

                          моят съвет е да четете "равновесие" ............ има доста неща които да научите от него ......... един доста балансиран играч с доста балансирани мнения във форума ............. истинско равновесие без залитания
                          Да, да, спомням си го този човек равновесие. Много точен беше.
                          Май в чужбина живееше. Къде се изгуби, пише ли още тука?!

                          Коментар


                          • Бруталното рали тепърва предстои.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ха-хаа!
                              Факушке. Голем симпатяга е тоя Полки.
                              Важното е, че ги разбирате нещата.
                              Last edited by Три без коз; 21.11.2018, 08:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                ето нагледно какво предстои да се случи на картодържателите...

                                сега са нагазили до глезените и им е забавно ............... но следва рязко потапяне и гълтане да вода

                                Ха-хаа!
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X