IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
    https://www.capital.bg/politika_i_ik...riza_e_edva_5/

    Никой не му обръща внимание на този експерт. За тукашните форумни "Главни коментатори" по-важни са техните анализи.
    а ти ще чуеш ли банкер да ти каже, че има някакъв проблем
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • https://www.capital.bg/politika_i_ik...riza_e_edva_5/

      Никой не му обръща внимание на този експерт. За тукашните форумни "Главни коментатори" по-важни са техните анализи.

      Коментар


      • https://www.visualcapitalist.com/vis..._hRjnrL6UpbZDc
        Charts: Visualizing the Bear Market in FAANG Stocks

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Мненията потвърждават до голяма степан показаното от пазара..Липсата на попълващи също..10г. черешарски номера и безхаберие..
          СТАБИЛНА ДЪРЖАВА
          Когато банкянският боклук и боковистите бъдат свалени от власт и натикани в затвора, тогава нещата в България ще потръгнат. Тогава икономиката, финансовата, осигурителната и пенсионната система ще си отдъхнат и ще дръпнат нагоре.
          Само с кражби от еврофондове и увеличаване на данъци икономически растеж не се прави.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Това се казва Експертно мнение а не като ........ да не посочвам имена

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Ало Нулите , да не си кьораФ , та в момента на борсата участват пет човека а сделки правят двама........големи. За малките положението е още по отчайващо.....
                Едните чакат да излезнат малко по високо ,другите чакат да влезнат много ниско ама много ,много ниско....и общата сума на сделките е за неколко десетки лева.....
                Ами вервайте си за Годо и Дедо Мраз и Дедо Коледа.....
                https://dnes.dir.bg/politika/borisov...-v-cherno-more
                Влязат ли военните кораби в Черно море,може и по-малко от пет човека да останат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  Защо мислиш,че броят на отговорилите определя броя на участниците на БФБ?Ето аз съм не съм отговорил.По принцип активни в писането/емоциите/ са дребните играчи.15-20 човека дето по цял ден няма какво да правят и пишат,нямат финансовата тежест примерно на мажо или някой сериозен чичко дето купил нещо за 5млн лева, и си гледа другият бизнес/ и не драска тук.Защо всички трябва да четат форума,да го коментират....
                  Ало Нулите , да не си кьораФ , та в момента на борсата участват пет човека а сделки правят двама........големи. За малките положението е още по отчайващо.....
                  Едните чакат да излезнат малко по високо ,другите чакат да влезнат много ниско ама много ,много ниско....и общата сума на сделките е за неколко десетки лева.....
                  Ами вервайте си за Годо и Дедо Мраз и Дедо Коледа.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    Защо мислиш,че броят на отговорилите определя броя на участниците на БФБ?Ето аз съм не съм отговорил.По принцип активни в писането/емоциите/ са дребните играчи.15-20 човека дето по цял ден няма какво да правят и пишат,нямат финансовата тежест примерно на мажо или някой сериозен чичко дето купил нещо за 5млн лева, и си гледа другият бизнес/ и не драска тук.Защо всички трябва да четат форума,да го коментират....
                    Абсолютно точно! + 1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                      Не разчитай, някъде да, ама може и да не е на БФБ
                      Може, но не малка част ще останат на БФБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        И в другите новини, КФН пусна търговото при Свилоза, което ще вкара някой милион в ръцете на спекулантите, които ще трябва да го наместят някъде..
                        Не разчитай, някъде да, ама може и да не е на БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob

                          Къде ги гледате тези новини??? аз виждам обратното - https://www.economic.bg/bg/news/10/s...t-borsata.html
                          Не знам защо ползвате за информация такива измислени сайтове...

                          На заседанието си на 06.12.2018 г. КФН реши:
                          ...
                          2. Не налага окончателна забрана на коригирано търгово предложение от „А.Р.У.С. Холдинг“ АД за закупуване чрез инвестиционен посредник „Първа финансова брокерска къща“ ЕООД на 2 139 070 броя акции, представляващи 6,74% от капитала на „Свилоза“ АД, гр. Свищов, от останалите акционери на дружеството. Цената за една акция е 5.50 лева.

                          Коментар


                          • И в другите новини, КФН пусна търговото при Свилоза, което ще вкара някой милион в ръцете на спекулантите, които ще трябва да го наместят някъде..

                            Коментар


                            • Мненията потвърждават до голяма степан показаното от пазара..Липсата на попълващи също..10г. черешарски номера и безхаберие..
                              СТАБИЛНА ДЪРЖАВА

                              Коментар


                              • Попълних анкетата от уважение към Мечката. Без значение ми е анонимното мнение на 50 или 100 човека. Важните няколко мнения ще бъдат размити.

                                Коментар

                                Working...
                                X