IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    още не е дошло това време "всички да се страхуват" ........ още сме доста далеч от този етап .......... има прекалено много раздразнителност във форума
    [ATTACH=CONFIG]n3416906[/ATTACH]


    дори няма наченки на страх ........... да не говорим изобщо за настъпило отчаяние

    доста ще се падат цените явно ........ не е препоръка - нямам акции...
    Няма и фалирали и изчезнали форумци, както и скачащи и самоубиващи се брокери ! Така, че отчаянието е още далече

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Просто се чудя къде бяхте да се страхувате по време на еуфорията от лятото на 2017 г.? В момента не съм срещнал нито един оптимист за пазара а аз си говоря с много хора. Интересно ми е каква промяна ще констатират анкетите на bigbear. Тази всеобща печал и постоянното надъхване на мечките от страна на Ташунко и Polki ме успокояват, но това си е мое усещане. За разлика от тях аз не давам препоръки. Ще изчакаме някоя друга годинка и ще видим на къде ще са портфейлите ни.
      Тоест ти си бик в следващите няколко години и не се притесняваш от спадът. Аз заемам по дефанзивна позиция заради риск от Американски мечки.

      Но разбирам и твоята позиция, по голямата част от пазарът очаква рецесия в САЩ от 2021 тоест вижда в момента корекция подобна на 2015-2016. Аз лично мисля че пазарът може да направи няколко големи движения в този период.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение


        Страх - 1.50
        Отчаяние - 1,30
        Паника - 1.00
        Поражение - 0.70

        Така ги виждам аз нещата
        Кой, където е продал, там вижда поражението.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Просто се чудя къде бяхте да се страхувате по време на еуфорията от лятото на 2017 г.? В момента не съм срещнал нито един оптимист за пазара а аз си говоря с много хора. Интересно ми е каква промяна ще констатират анкетите на bigbear. Тази всеобща печал и постоянното надъхване на мечките от страна на Ташунко и Polki ме успокояват, но това си е мое усещане. За разлика от тях аз не давам препоръки. Ще изчакаме някоя друга годинка и ще видим на къде ще са портфейлите ни.
          Тогава имаше кинти покрай фонда ,ама парите свършиха и дойде реалността .

          Коментар


          • Просто се чудя къде бяхте да се страхувате по време на еуфорията от лятото на 2017 г.? В момента не съм срещнал нито един оптимист за пазара а аз си говоря с много хора. Интересно ми е каква промяна ще констатират анкетите на bigbear. Тази всеобща печал и постоянното надъхване на мечките от страна на Ташунко и Polki ме успокояват, но това си е мое усещане. За разлика от тях аз не давам препоръки. Ще изчакаме някоя друга годинка и ще видим на къде ще са портфейлите ни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение


              Страх - 1.50
              Отчаяние - 1,30
              Паника - 1.00
              Поражение - 0.70

              Така ги виждам аз нещата
              объркал си темата, но ако алигатора брани цената при ХИМ няма да има подобна развръзка

              и все пак, ако алигатора се оттегли от пазара така ги виждам нещата:

              Страх - 1,66
              Отчаяние - 1,50
              Паника - 1,30
              Поражение - 1,14
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                още не е дошло това време "всички да се страхуват" ........ още сме доста далеч от този етап .......... има прекалено много раздразнителност във форума
                [ATTACH=CONFIG]n3416906[/ATTACH]


                дори няма наченки на страх ........... да не говорим изобщо за настъпило отчаяние

                доста ще се падат цените явно ........ не е препоръка - нямам акции...

                Страх - 1.50
                Отчаяние - 1,30
                Паника - 1.00
                Поражение - 0.70

                Така ги виждам аз нещата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Е нали за това ти говоря. Страхувай се от еуфорията. Когато всички се страхуват може да си спокоен.
                  още не е дошло това време "всички да се страхуват" ........ още сме доста далеч от този етап .......... има прекалено много раздразнителност във форума
                  Click image for larger version

Name:	на емоциите.jpg
Views:	2
Size:	50.5 КБ
ID:	3416906



                  дори няма наченки на страх ........... да не говорим изобщо за настъпило отчаяние

                  доста ще се падат цените явно ........ не е препоръка - нямам акции...
                  Last edited by polki; 12.12.2018, 06:51.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Е нали за това ти говоря. Страхувай се от еуфорията. Когато всички се страхуват може да си спокоен.
                    Съгласен !!! Успех !!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Страха предпазва от загуби.Човек винаги трябва да има доза страх на борсата.Безумният оптимизъм е затрил много съдби и ги е докарал до просешка тояга.
                      Е нали за това ти говоря. Страхувай се от еуфорията. Когато всички се страхуват може да си спокоен.

                      Коментар


                      • Розовото бъдеще . Хахаха !!

                        Коментар


                        • https://www.investor.bg/drugi/338/a/...+11.12.2018+г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Наличието на страх е позитивна новина. Страхувай се от еуфорията.
                            Страха предпазва от загуби.Човек винаги трябва да има доза страх на борсата.Безумният оптимизъм е затрил много съдби и ги е докарал до просешка тояга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Колкото и добри новини да има страха витае навсякъде и посоката ще е само надолу.
                              Ми, като ще е само надолу, днеска що не е, бе, индианец рошав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Колкото и добри новини да има страха витае навсякъде и посоката ще е само надолу.
                                Наличието на страх е позитивна новина. Страхувай се от еуфорията.

                                Коментар

                                Working...
                                X