IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Ми ще сложим всеки по 10 бона при нотариус и който познае, ще вземе 20 бона след 3 години. Така става ли?

    Освен това цената на една акция може да стигне най-много до нула. Не знам как ще изпадна в несъстоятелност. Заеми нямам и 50% съм в кеш към днешна дата.
    Готов съм да обмисля предложението,макар и дълбоко се съмнявам,че ще се явиш пред нотариуса
    Last edited by strol; 28.12.2018, 16:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Не става брат,падне ли под 300,най-вероятно вече ще си в процедура по-несъстоятелност и аз от кой ще си търся паритеТри години за много време,може до тогава и закона за частният фалит да е минал в парламента и аз после да гоня Михаля.Преди време един образ тук, чак ника си смени заради бас за бутилка синьо Джони,ти може и държавата да смениш за десет бона
      Ми ще сложим всеки по 10 бона при нотариус и който познае, ще вземе 20 бона след 3 години. Така става ли?

      Освен това цената на една акция може да стигне най-много до нула. Не знам как ще изпадна в несъстоятелност. Заеми нямам и 50% съм в кеш към днешна дата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Аре на бас за 10 хилки, че следващите 3 години СОФИКС няма да мине под 300. Сериозно говоря. Давам ви възможност да го шортите. Може и с повече пари, ако някой се навие. Коефицентът, който предлагам е 2.00 или 1/1.
        Не става брат,падне ли под 300,най-вероятно вече ще си в процедура по несъстоятелност и аз от кой ще си търся паритеТри години са много време,може до тогава и закона за частният фалит да е минал в парламента и аз после да гоня Михаля.Преди време един образ тук, чак ника си смени заради бас за бутилка синьо Джони,ти може и държавата да смениш за десет бона
        Last edited by strol; 28.12.2018, 20:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Мъчно ми е за тях брат,просто искам да помогна,трябва да сме добри и да си помагаме
          Еййййй ,големи манипулатори сте..... надухте главата на всички.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Не можеш да помогнеш на самоубийци.Рано или късно пак се самоубиват.
            Никой ли не иска да шорти Софикс? Малко лесни пари да изкарате.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Мъчно ми е за тях брат,просто искам да помогна,трябва да сме добри и да си помагаме
              Не можеш да помогнеш на самоубийци.Рано или късно пак се самоубиват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Xaxaxa...не е лошо момче Козлик,глуповат е малко,но аз го харесвамИма добро сърце и е добродушен като "лакон",даже си го кефи да го доят на БФБ-то
                Да прав си.Малко глуповат и пристрастен към мазохизма.Те го бият,а той вика обичам ви .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Не им разбивай детската психика.Нека фантазират и мечтаят .
                  Аре на бас за 10 хилки, че следващите 3 години СОФИКС няма да мине под 300. Сериозно говоря. Давам ви възможност да го шортите. Може и с повече пари, ако някой се навие. Коефицентът, който предлагам е 2.00 или 1/1.
                  Last edited by hamorphis; 28.12.2018, 15:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Не им разбивай детската психика.Нека фантазират и мечтаят .
                    Мъчно ми е за тях брат,просто искам да помогна,трябва да сме добри и да си помагаме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Да,влакчето на ужасите потегля скоро и ще Ви вози безплатно с годиниАма няма страшно,ще бъде леко и меко,последна спирка -Софикс малко под 300 На последната спирка ще има кратък престой(около една петилетка),време за размисли и преосмисляне на фактите https://www.investor.bg/ikonomika-i-...mikata-274364/
                      Не им разбивай детската психика.Нека фантазират и мечтаят .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        ,,И мецаните ще бъдат ритуално избичени,,

                        Не спряха ли отдавна руските грамофони от продажба, щот зациклят.
                        Xaxaxa...не е лошо момче Козлик,глуповат е малко,но аз го харесвамИма добро сърце и е добродушен като "лакон",даже си го кефи да го доят на БФБ-то

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Бруталното рали тепърва предстои.
                          ,,И мецаните ще бъдат ритуално избичени,,

                          Не спряха ли отдавна руските грамофони от продажба, щот зациклят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Няма страшно, Марк Жирардели вече е тук.....А и слаломът не е страшен. Виж спускането е
                            +1912

                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Някой още са в детската градина и вярват в Дядо Коледа . Ски слалоооооооом !!!
                              Няма страшно, Марк Жирардели вече е тук.....А и слаломът не е страшен. Виж спускането е
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Бруталното рали тепърва предстои.
                                Да,влакчето на ужасите потегля скоро и ще Ви вози безплатно с годиниАма няма страшно,ще бъде леко и меко,последна спирка -Софикс малко под 300 На последната спирка ще има кратък престой(около една петилетка),време за размисли и преосмисляне на фактите https://www.investor.bg/ikonomika-i-...mikata-274364/
                                Last edited by strol; 28.12.2018, 11:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X