IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Вземете го напишете с големи букви "Инвестициите на БФБ са безмислена дейност и са вредни за вашето финансово здраве"....най-отгоре
    на входа на борсата.
    Нова година - Нов човек има форума

    още един прогледнал .......... жалко, че ти трябваше половин година, но все пак труда ми се отплаща
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Това означава,че и най-големите оптимисти, все пак не са безмозъчни тъпаци и добре знаят какво ги чака
      Вземете го напишете с големи букви "Инвестициите на БФБ са безмислена дейност и са вредни за вашето финансово здраве"....най-отгоре
      на входа на борсата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        17 500 като гледам на първо четене..
        сегашната подкрепа е на 21 500 ...... следващата е на 18 000 ........ на теб оставям да се сетиш защо точно тези нива са подкрепа за дъртия
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Всички тук очакват спад....даже и обичайните оптимисти..
          това какъв сигнал се води


          Това означава,че и най-големите оптимисти, все пак не са безмозъчни тъпаци и добре знаят какво ги чака

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Всички тук очакват спад....даже и обичайните оптимисти..
            това какъв сигнал се води


            Още един продал и чака нови ниски нива....
            Когато почнат да продават големите и дребните се паникьосат до положение ,че борсата да стане мръстна дума ,тогава ще си говорим.....
            Сега всеки гледа да излъже другия....и да прецака обратните на куп акции....
            Когато дойде денят ,да няма поръчки купува на куп акции тогава ще го мислим сигналите....

            Коментар


            • Всички тук очакват спад....даже и обичайните оптимисти..
              това какъв сигнал се води

              Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Ако съм прав за спадът който очаквам на запад не виждам как Софикс ще удържи над 500. Резултатите на компаниите не са силни, имаме глобални борсови сривове и търговски войни, липса на ликвидност на БФБ, ръстът на БВП се забави и допълнително ще паднат печалбите, та тренда надолу е доста силен........ ........ но извън Софикс има малко компании които може да донесат добри печалби.

              А за да тръгнем след това от дъното ще трябва много силен катализатор подобно на 2016-та. Точно затова мисля че ако спадът на запад е голям ще е добре първо там да се купува защото там има пари и бързо може да възстанови пазарът а тук ще се чака повечко да излезе някой с рогата напред

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                ......
                А за да тръгнем след това от дъното ще трябва много силен катализатор подобно на 2016-та. се чака повечко да излезе някой с рогата напред









                Да Ви е Честита Новата 1919година!!!-
                Здраве и берекет! -и да гледате Календара ...
                -едни рога за стотина милки се търсят и яслата от десно е изрината!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Четох един техн. анализ който предвижда падане до към 540 преди нов възход с цел 800-850. Звучеше много правдоподобно..
                  Така че бикове, възползвайте се по най-добрия начин от ситуацията, наместете добре портфейлите и бъдете готови за момента в който отново ще дойде нашето време!
                  Ако съм прав за спадът който очаквам на запад не виждам как Софикс ще удържи над 500. Резултатите на компаниите не са силни, имаме глобални борсови сривове и търговски войни, липса на ликвидност на БФБ, ръстът на БВП се забави и допълнително ще паднат печалбите, та тренда надолу е доста силен........ ........ но извън Софикс има малко компании които може да донесат добри печалби.

                  А за да тръгнем след това от дъното ще трябва много силен катализатор подобно на 2016-та. Точно затова мисля че ако спадът на запад е голям ще е добре първо там да се купува защото там има пари и бързо може да възстанови пазарът а тук ще се чака повечко да излезе някой с рогата напред









                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Според мен активите при американосите все още са много, много балонизирани. Здравословно е за тях да поспихнат още, за да не се повтори кофти случката от 2007 - 2008-ма.
                    17 500 като гледам на първо четене..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Гледам Дакс е на близо +2%, китайците още повече.

                      Според мен пазарите започват да осъзнават, че света не свършва утре. Има забавяне, но засега не е драматично.

                      Интересно е как Фед ще реагира на последните турболенции и дали ще подкрепи по някакъв начин пазарите.

                      Много негативизъм в медиите напоследък, така че според мен има шанс за януарско рали..ако вземат Тръмп и китайците да се разберат нещо, вече ще е сигурно..
                      Според мен активите при американосите все още са много, много балонизирани. Здравословно е за тях да поспихнат още, за да не се повтори кофти случката от 2007 - 2008-ма.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Руснаците вчера направиха добър скок. Гледам, че и днес пак са +1,65%↑. Евала на Путин - държи здраво.
                        Да, да, точно Путин се занимава с това

                        Коментар


                        • Руснаците вчера направиха добър скок. Гледам, че и днес пак са +1,65%↑. Евала на Путин - държи здраво.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • На подценени акции форумът се е справял добре

                            Към края на 2012 петгодишната прогноза за до края на 2017 е имала доходност 186.7 % при 96.1 % за Софикс и 115.6% за BG TR30
                            Към края на 2013 петгодишната прогноза за до края на 2018 е имала доходност 79.1 % при 21.2 % за Софикс и 42.3% за BG TR30

                            В началото на 2018 прогнозата за една година напред е дала

                            на брокерите - 15.9 %
                            на форума - 8.5 %

                            Форумът бие и Софикс и BG TR30 ... / двуцифрени отрицателни/






                            Подходете и тази година сериозно, за да продължи да има смисъл да се чете този форум :-)
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Гледам Дакс е на близо +2%, китайците още повече.

                              Според мен пазарите започват да осъзнават, че света не свършва утре. Има забавяне, но засега не е драматично.

                              Интересно е как Фед ще реагира на последните турболенции и дали ще подкрепи по някакъв начин пазарите.

                              Много негативизъм в медиите напоследък, така че според мен има шанс за януарско рали..ако вземат Тръмп и китайците да се разберат нещо, вече ще е сигурно..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
                                580 я го опазим, я не. По-важното е да сме стабилни и да няма проблеми при нас. Не е ли по-добре да се помисли за спиране на търговията ако ще вървим надолу?
                                Е, хубава работа. Да търгуваме само нагоре ли? Или направо да се забранят продажбите - да имаме право само да купуваме...
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X