IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Поведението на тия двете ме кара да не спирам да се отдръпвам от тази борса.
    Така и така искат да ги съборят,като ги отстранят от индекса най-лесно щеше да се получи и спекулка нон стоп.Пък
    и кой му пука за подводници с имидж на "ракети".
    Last edited by Grosss; 11.03.2019, 16:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Юни-август може и 20ст да стигне,след като няма търговия.Тия двете трябваше да изхвърлят от индекса.
      Поведението на тия двете ме кара да не спирам да се отдръпвам от тази борса.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Аз не помня в моята скромна "кариера" на БФБ спреда при Хим и Софарма да е бил почти 10 ст. и то с дни, да не кажа седмици
        Юни-август може и 20ст да стигне,след като няма търговия.Тия двете трябваше да изхвърлят от индекса.

        Коментар


        • Аз не помня в моята скромна "кариера" на БФБ спреда при Хим и Софарма да е бил почти 10 ст. и то с дни, да не кажа седмици
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Изграждането на завод на Vоlkѕwаgеn на Балканите засега се отлага

            https://anteni.eu/%d0%b8%d0%b7%d0%b3...TBjUPgXB1OFLjo

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

              Точно па тук ли се сети, да си мериш годините? Не се ли сещаш, Какво ни боли нас за перуката ?
              От шега не разбираш май

              Коментар



              • САЩ върнаха България на поправителен
                Американците зарязаха дипломатичния тон и отново пратиха надзорник по курупцията у нас

                https://www.segabg.com/category-obse...a-popravitelen

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                  Вие на колко години сте, честно? Левски падна на Герена с два на нула, защото Перуката не знаеше къде се намира, то и другите не знаеха, а вие се карате. Срамота!
                  Точно па тук ли се сети, да си мериш годините? Не се ли сещаш, Какво ни боли нас за перуката ?

                  Коментар


                  • Вие на колко години сте, честно? Левски падна на Герена с два на нула, защото Перуката не знаеше къде се намира, то и другите не знаеха, а вие се карате. Срамота!

                    Коментар



                    • САЩ върнаха България на поправителен

                      https://www.segabg.com/category-obse...nnjDrjOLXzDk8k © Segabg.com 2019
                      Last edited by Kiro; 10.03.2019, 21:49.

                      Коментар


                      • А спри се вече, не стига че хвърляш обвинения, без да познаваш човека, за когото пишеш, ами и защо съм се засягал... И какво да правя, да стоя и да гледам как някой ми пише глупости, без да знае нищо за мен, само защото съм му писал нещо, което не му харесва и да не реагирам...това ли ми казваш? Нали изразяваме мнение в икономически форум (твои думи)? И за какво да се извиня??? Ти знаеш ли за какво става въпрос, или само това намери за заяждане? И още нещо да те питам - може ли някой тук да изрази мнение или да зададе въпрос, който не ти харесва и да не е хейтър?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Как е вървили карнавала в Бг ,на пожарникаря взе му пари
                          Няма такова нещо, всичко в БГ е стабилно и спокойно. Засега обсъждаме циганите и интеграцията, след това идат на ред ДПС и благополучието на Доган. Да живее почетния председател!

                          Коментар


                          • Как е вървили карнавала в Бг ,на пожарникаря взе му пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                              (Тук неволно си спомняме и за идеите на д-р Каро, перефразирани - "хартиите имат собствен живот независимо от фундамента", с нашето допълнение - " както и от троловете, дори и те не са по-големи от фундамента" ) т.е. много се кахърите за "троловете" а е ненужно
                              е, прав си

                              Коментар


                              • Не, това е за темата "Как EU прави България по добро място за живот"
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X