IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    За два дни се сключиха сделки за милиони с разни по-слабо ликвидни дружества и никакъв коментар...някой знае ли какво става?
    Те всички дружества, с които стават тези мащабни сделки са с един собственик мисля. Очевидно е, че не са пазарни, а защо го правят само те си знаят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
      Не мисля, че оценката ми е неточна. През декември нямаше никакви основания за промяна на лихвите, това беше мнението и на много безпристрастни анализатори и експерти в САЩ, логично беше да се изчака. Всичко беше за да се накаже Тръмп, че си позволява да се меси в работата на ФЕД, но май някой се изплаши, че изпуска духа от бутилката.
      ако ФЕД сега бяха свалили лихвата щяха да си признаят, че са сбъркали през декември ........... сега лихвата се запазва и по този начин ФЕД подкрепя решението си от декември когато обявиха, че в началото на 2019 лихвата няма да се пипа ....... то и никой не очакваше да се повиши лихвата през март

      смятам, че настоящата лихва определена от ФЕД е справедлива в настоящият момент!!!
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        явно ти е трудно да направиш оценка на ситуацията
        Не мисля, че оценката ми е неточна. През декември нямаше никакви основания за промяна на лихвите, това беше мнението и на много безпристрастни анализатори и експерти в САЩ, логично беше да се изчака. Всичко беше за да се накаже Тръмп, че си позволява да се меси в работата на ФЕД, но май някой се изплаши, че изпуска духа от бутилката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          При мен към 5-6%.
          кои дружества на БФБ дават тези дивиденти?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            колко % очакваш да са дивидентите спрямо портфейла?
            При мен към 5-6%.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Тук някой да не си пазарува дивидентни акции. Всичко дето имам е яко на зелено
              колко % очакваш да са дивидентите спрямо портфейла?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                Това просто за пореден път доказва, че Тръмп беше прав през декември, критикувайки ФЕД, които просто решиха да му натрият носа. ФЕД сега си признава гафа от декември, когато нямаше никаква разумна причина да пипа лихвения процент. А обясненията за повишен риск на международните пазари са опити за излизане от ситуацията.
                ако ФЕД сега бяха свалили лихвата щяха да си признаят, че са сбъркали през декември ........... сега лихвата се запазва и по този начин ФЕД подкрепя решението си от декември когато обявиха, че в началото на 2019 лихвата няма да се пипа ....... то и никой не очакваше да се повиши лихвата през март

                явно ти е трудно да направиш оценка на ситуацията
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                  Тук някой да не си пазарува дивидентни акции. Всичко дето имам е яко на зелено
                  Мда, така е, и акциите и златото и трежъритата - хубаво на зелено....дори и от порцията кеш под формата на типсове много доволен напоследък.
                  Само голия кеш ме бърка че стойността му в левчета спадна, зер зеления яде тупалката.

                  Днес гледам примаркет жълтото пак рали солидно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                    Това просто за пореден път доказва, че Тръмп беше прав през декември, критикувайки ФЕД, които просто решиха да му натрият носа. ФЕД сега си признава гафа от декември, когато нямаше никаква разумна причина да пипа лихвения процент. А обясненията за повишен риск на международните пазари са опити за излизане от ситуацията.
                    Тук някой да не си пазарува дивидентни акции. Всичко дето имам е яко на зелено

                    Коментар


                    • Това просто за пореден път доказва, че Тръмп беше прав през декември, критикувайки ФЕД, които просто решиха да му натрият носа. ФЕД сега си признава гафа от декември, когато нямаше никаква разумна причина да пипа лихвения процент. А обясненията за повишен риск на международните пазари са опити за излизане от ситуацията.

                      Коментар


                      • така, така .......Фед обяви, че не очаква повишение на лихвените проценти през 2019 г.

                        Централната банка на САЩ заяви още, че ще прекрати свиването на облигационния си портфейл в края на септември
                        Централната банка на САЩ заяви още, че ще прекрати свиването на облигационния си портфейл в края на септември

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                          Новият сайт на БФБ няма на началната страница изменението на индексите, само едни графики са изтипосали. Меко казано ми е абсурдно...
                          И какво толкова че било само графика, а нямало голямо число до нея или вместо нея, даже ако им пишеш може да го добавят това, дреболия я. Хайде сега дай ми един сайт който според теб е за пример, и ще видиш колко бързо и аз ще му намеря такъв голям кусур.

                          Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Утре ще отстрелваме мечки на поразия
                          Не бяха ли само 4-5 компаниите които могат да се търгуват на късо на БФБ ? То мечки има ли тогава изобщо ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Опитват се да създадат илюзия, че бфб-то не е умряло съвсем.
                            И все пак това са 9 мил в сделки за два дни,егати илюзията.

                            Коментар


                            • Опитват се да създадат илюзия, че бфб-то не е умряло съвсем.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                                Местят се едни пари от джоб в джоб, дали има връзка с банки или свързани лица не се знае.
                                За два дни се сключиха сделки за милиони с разни по-слабо ликвидни дружества и никакъв коментар...някой знае ли какво става?

                                Коментар

                                Working...
                                X