IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Как да има изненади в най корумпираната държава в ЕС .Логично е да спечели най корумпираната партия в Бг.
    Коя не е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Ами без изненади, радвам се че ДБ влиза. Няма изненада, че ГЕРБ така отвяха БСП. Нинова за сетен път се издъни.
      Как да има изненади в най корумпираната държава в ЕС .Логично е да спечели най корумпираната партия в Бг.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Нормално или не избор нямате
        Ами без изненади, радвам се че ДБ влиза. Няма изненада, че ГЕРБ така отвяха БСП. Нинова за сетен път се издъни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Нормално,няма изненади.
          Нормално или не избор нямате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            честит ви нов герб, честит ви нов оптимизъм

            герб - 7
            бсп - 5
            дпс - 3
            вмро - 1
            дб - 1
            Нормално,няма изненади.

            Коментар


            • честит ви нов герб, честит ви нов оптимизъм

              герб - 7
              бсп - 5
              дпс - 3
              вмро - 1
              дб - 1
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                П. П. Пак взех да правя репа
                на какъв % са сега?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Както знаете, не съм голям фен на чертичките особенно на БФБ
                  Но отнво искам да изкажа тезата си, че щом вече не искат да ходят на долу, може би скоро ще тръгнат нагоре. БГТР30 отказа да прави тестове, а мисля че и при Софикс видяхме че по-надолу хич не му се слиза

                  -Нека видим сряда-четвъртък какъв дивидент ще даде Хим-а(те май се превърнаха в най-много раздаващата пари компания в абс. ст-ст)
                  -От 01.06. и инсайдърите на Софарма може да се разшетат по пазара;
                  -Новини(позитивни) около банките също биха били добър катализатор;
                  -През месец Юни и сметките ни ще започнат да се пълнят с дивиденти!
                  -Тиквун явно оставка няма да хвърли независимо от резултатите на изборите. Все пак Главен прокурор трябва да избере, така че да не го гонят

                  Други мнения?

                  Успех на всички!

                  голям тюрлюгювеч, големи мераци, големи сравнения, голямо чудо ....... накрая едно голямо нищо...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Липсата на трудов договор, също може да бъде пречка за оотпускане на потребителски кредит. Иначе за по-големите суми над 50К е така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Само един въпрос тъй като съм голям лаик относно репата. Какво пречи на човек да поиска бърз кредит за 5000 лева на пример? Кредита постъпва по сметката за няколко часа след което мисля че имаш 14 дни да го откажеш, т.е. време от банката през което време да ти отпусне кредит на далеч по-добри условия от репото, като 6,7 или 8% на пример и ТО ГОДИШНА ЛИХВА . Просто не виждам смисъл от репа.
                      Мда, спекуланта ти е отговорил.. Уреди ме с потребителски кредит за 150 К лв. при 6-8 % лихва и веднага получаваш 1% комисионна за теб

                      Коментар


                      • Аз когато правя е с ипотека много по изгодно е..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          Само един въпрос тъй като съм голям лаик относно репата. Какво пречи на човек да поиска бърз кредит за 5000 лева на пример? Кредита постъпва по сметката за няколко часа след което мисля че имаш 14 дни да го откажеш, т.е. време от банката през което време да ти отпусне кредит на далеч по-добри условия от репото, като 6,7 или 8% на пример и ТО ГОДИШНА ЛИХВА . Просто не виждам смисъл от репа.
                          Ами ако ти трябва кредит за примерно 50-100 хил. лева и тогава ли е толкова лесно......или искат вече ипотека.Някои хора на БФБ просто работят с по-големи суми от обичайните

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Много се проточи тази корекция на възходящия тренд, трябва да е вече към края си... Или поне така ми се иска )
                            П. П. Пак взех да правя репа
                            Само един въпрос тъй като съм голям лаик относно репата. Какво пречи на човек да поиска бърз кредит за 5000 лева на пример? Кредита постъпва по сметката за няколко часа след което мисля че имаш 14 дни да го откажеш, т.е. време от банката през което време да ти отпусне кредит на далеч по-добри условия от репото, като 6,7 или 8% на пример и ТО ГОДИШНА ЛИХВА . Просто не виждам смисъл от репа.
                            Last edited by MrSi; 25.05.2019, 23:35.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Много се проточи тази корекция на възходящия тренд, трябва да е вече към края си... Или поне така ми се иска )
                              П. П. Пак взех да правя репа

                              Коментар


                              • Както знаете, не съм голям фен на чертичките особенно на БФБ
                                Но отнво искам да изкажа тезата си, че щом вече не искат да ходят на долу, може би скоро ще тръгнат нагоре. БГТР30 отказа да прави тестове, а мисля че и при Софикс видяхме че по-надолу хич не му се слиза

                                -Нека видим сряда-четвъртък какъв дивидент ще даде Хим-а(те май се превърнаха в най-много раздаващата пари компания в абс. ст-ст)
                                -От 01.06. и инсайдърите на Софарма може да се разшетат по пазара;
                                -Новини(позитивни) около банките също биха били добър катализатор;
                                -През месец Юни и сметките ни ще започнат да се пълнят с дивиденти!
                                -Тиквун явно оставка няма да хвърли независимо от резултатите на изборите. Все пак Главен прокурор трябва да избере, така че да не го гонят

                                Други мнения?

                                Успех на всички!

                                Last edited by tony1975; 25.05.2019, 16:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X