IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хм, възможно е кеша да започне да пари в ръчичките..
    И знаем какво следва... блъскане с лакти на входа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
      Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
      Нали първо трябва да разлаят кучетата пък после лесна работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Аз тези не съм изказвал, а само добронамерено разочарование и учудване. При сфарм осигуряват и ликвидност без значение от нивото.
        Знам Тонка, напсиах го като отговор към теб, но индириктектно говоря на други от този форум.

        Поздрави
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
          Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
          Аз тези не съм изказвал, а само добронамерено разочарование и учудване. При сфарм осигуряват и ликвидност без значение от нивото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Е то бгтр30 показва отдавна, сега май някой иска да изпревари инсайдърите на Софарма и да им продаде по скъпо или има друг мотив...
            За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
            Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

              Отчета не е малък мотив.
              Конс. ли, не съм го чел... Може да сте прав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Е то бгтр30 показва отдавна, сега май някой иска да изпревари инсайдърите на Софарма и да им продаде по скъпо или има друг мотив...
                Отчета не е малък мотив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  обръщаме ли?
                  Е то бгтр30 показва отдавна, сега май някой иска да изпревари инсайдърите на Софарма и да им продаде по скъпо или има друг мотив...

                  Коментар


                  • обръщаме ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Преди известно време бях дал прогноза, че в Юни ще можем да видим раздвижване и т.к. Денят на детето наближава, много се вълнувам.
                      Въпрос към техничарите - двойно дъно ли се опитва да образува SOFIX? Какво ли означава и какво ли следва? А SMA-тата какво ви говорят?
                      Двойното дъно на 560 е като по учебник.

                      Коментар


                      • Преди известно време бях дал прогноза, че в Юни ще можем да видим раздвижване и т.к. Денят на детето наближава, много се вълнувам.
                        Въпрос към техничарите - двойно дъно ли се опитва да образува SOFIX? Какво ли означава и какво ли следва? А SMA-тата какво ви говорят?
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Май е доста вероятно заводът да е около Пловдив но скоро ще стане ясно.

                          Закупуването на вагоноремонтния завод в Карлово от националния железопътен превозвач на Германия Deutsche Bahn има връзка с желанието за инвестиции у нас и от страна на от германския автомобилен производител Volkswagen. Това мнение изрази проф. Симеон Ананиев, Асоциацията на българските железопътни превозвачи, в предаването „Бизнес старт“ с водещ Христо Николов.

                          Превозването на автомобили и автомобилни части с контейнери и влакове е част от общата логистика на този бизнес, коментира Ананиев.


                          https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...-na-volkswagen

                          По долу качвам коментар от статията: Skoda: Предпочитаме в новия ни завод да асемблираме SUV-ове
                          Мисля че България не случайно е финалната права а дали в София или Пловдив не е толкова важно.

                          - 20. май. - Германската компания за производство на компоненти за автомобилната индустрия „Костал“ откри 13 000 кв. м. нови производствени площи в завода си в Пазарджик. С разширението на производството заявката на компанията е до края на годината да назначи 1 000 нови служители.

                          - 15. май. - Германската компания VOSS Automotive, която нае завода на Great Wall в с. Баховица край Ловеч, инсталира първите машини за производство на автомобилни части, съобщават от компанията.

                          - 13. май. - Германският производител на автомобилни заключващи системи WITTE Automotive откри нова производствена база към съществуващия си завод в Русе. Производството е високотехнологично, като компанията инвестира над 20 млн. лв. и планира да прибави допълнителни 550 работни места към съществуващите вече 1200.

                          - 13. май. - Компанията за производство на каучукови и пластмасови изделия „Теклас България” откри четвъртия корпус на завода си в Кърджали. Новата инвестиция включва завод с разгъната застроена площ от 20 000 кв.м., научно-изследователски център, както и зона за отдих. Компанията е открила общо 2500 работни места в България.

                          08. април. - Германската компания „МД Електроник“, която получи сертификат за инвестиция клас А, започна да строи предприятието си във Враца.



                          https://www.investor.bg/novini/444/a...uv-ove-283123/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Едни мистерии из Пловдив...
                            Май е доста вероятно заводът да е около Пловдив но скоро ще стане ясно.

                            Закупуването на вагоноремонтния завод в Карлово от националния железопътен превозвач на Германия Deutsche Bahn има връзка с желанието за инвестиции у нас и от страна на от германския автомобилен производител Volkswagen. Това мнение изрази проф. Симеон Ананиев, Асоциацията на българските железопътни превозвачи, в предаването „Бизнес старт“ с водещ Христо Николов.

                            Превозването на автомобили и автомобилни части с контейнери и влакове е част от общата логистика на този бизнес, коментира Ананиев.


                            https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...-na-volkswagen

                            Коментар


                            • Едни мистерии из Пловдив...
                              Община Пловдив ще дари 300 000 лева на съседната община &quo..

                              Коментар


                              • Има ли оптимизъм ? ........... Едва ли.

                                Коментар

                                Working...
                                X