IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    би ли посочил къде мога да се запозная с прогнозата ти?



    на тебе това двойно дъно ли ти изглежда или индекса си върви по тренда?
    [ATTACH=CONFIG]n3472695[/ATTACH]

    аз единствено виждам един перфектен канал насочен към река Резовска
    Няма шанс да го намеря - нямам време. В темата е иначе, може и да си видял, а може и да си игнорирал. Не се вживявам на гуру или анализатор, за да се доказвам, но и аз имам акции на борсата и си правя своите сметки и прогнози. А двойното дъно се вижда като zoom-неш. Въпрос на гледна точка
    П.с. Не разчитам само на технически анализ, и звездите ми говорят от време на време и сънувам някои неща. Ако това ви се струва достоверно, може да ми вярвате.
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Всеки инструмент е сам за себе си - примери колкото искаш! Това ,че БГТР минал нещо си не значи,че указва задължителна посока за всички останали.

      Що не вземете да попрочете малко за Техническия Анализ - толкова много безплатна литература има из нета! В западните университети се изучава задължително още от средата на 80-те години на миналия век! Или и това не знаете - инвеститори кат воеводи на самуиловата армия......

      Одеве като споменах за мажоритарите косвено имах предвид,че след тях и миньоните следа да си идат щото са от едно и също неграмотно стадо.А с плява - слава не става,както бе казал Иван Славков - Батето за нацовете по футбол по един друг повод.
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

        Отчета не е малък мотив.
        Според приятел , след публикуване на конс. отчет - вече тече прозореца на инсайдърите, така че може и Донев да е...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          би ли посочил къде мога да се запозная с прогнозата ти?



          на тебе това двойно дъно ли ти изглежда или индекса си върви по тренда?
          [ATTACH=CONFIG]n3472695[/ATTACH]

          аз единствено виждам един перфектен канал насочен към река Резовска
          Като скочи Софка до 600 ще се очертае по добре графиката сам си каза че си правил репа на репата а сега го играеш голяма меца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Корекцията на спада до 260 и покачването оттам до 730 е само и единствено заради никиту.Технически има опция за още покачване докъм 950 - 1000,но практически е много вероятно Времето да Надделее и да се образува класически капан за биковете накупили по сегашните върхове или пък от слепота и невежест нереализирали случайни печалби или закономерни минимални загуби.

            С оглед умрелите обеми, класическия мечи тренд би следвало да почне след 5 - 6 години горе -долу пак оттук или от малко по-високо (950 - 1000).

            При всички случаи дремането на бфб в сегашния му вид и мажоритари,изобщо не си заслужава прекомерния риск!
            БГТР 30 мина отдавна през дъното...


            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Преди известно време бях дал прогноза, че в Юни ще можем да видим раздвижване и т.к. Денят на детето наближава, много се вълнувам.
              би ли посочил къде мога да се запозная с прогнозата ти?

              Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Въпрос към техничарите - двойно дъно ли се опитва да образува SOFIX? Какво ли означава и какво ли следва? А SMA-тата какво ви говорят?
              на тебе това двойно дъно ли ти изглежда или индекса си върви по тренда?
              Click image for larger version

Name:	sofi.jpg
Views:	1
Size:	35.7 КБ
ID:	3472695


              аз единствено виждам един перфектен канал насочен към река Резовска
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Въпрос към техничарите - двойно дъно ли се опитва да образува SOFIX? Какво ли означава и какво ли следва?
                Корекцията на спада до 260 и покачването оттам до 730 е само и единствено заради никиту.Технически има опция за още покачване докъм 950 - 1000,но практически е много вероятно Времето да Надделее и да се образува класически капан за биковете накупили по сегашните върхове или пък от слепота и невежест нереализирали случайни печалби или закономерни минимални загуби.

                С оглед умрелите обеми, класическия мечи тренд би следвало да почне след 5 - 6 години горе -долу пак оттук или от малко по-високо (950 - 1000).

                При всички случаи дремането на бфб в сегашния му вид и мажоритари,изобщо не си заслужава прекомерния риск!

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Хм, възможно е кеша да започне да пари в ръчичките..
                  И знаем какво следва... блъскане с лакти на входа
                  Мечките чакаха за още промоции и през лятото но може да им се объркат плановете. Юни може да е интересен месец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Хм, възможно е кеша да започне да пари в ръчичките..
                    И знаем какво следва... блъскане с лакти на входа
                    Евала!!! Класик!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Хм, възможно е кеша да започне да пари в ръчичките..
                      И знаем какво следва... блъскане с лакти на входа
                      а дано, ама...

                      това ти с репата ли даваш тон на четата на оптимистите?

                      а на колко %-та са сега репата?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Хм, възможно е кеша да започне да пари в ръчичките..
                        И знаем какво следва... блъскане с лакти на входа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
                          Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
                          Нали първо трябва да разлаят кучетата пък после лесна работа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Аз тези не съм изказвал, а само добронамерено разочарование и учудване. При сфарм осигуряват и ликвидност без значение от нивото.
                            Знам Тонка, напсиах го като отговор към теб, но индириктектно говоря на други от този форум.

                            Поздрави
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
                              Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
                              Аз тези не съм изказвал, а само добронамерено разочарование и учудване. При сфарм осигуряват и ликвидност без значение от нивото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Е то бгтр30 показва отдавна, сега май някой иска да изпревари инсайдърите на Софарма и да им продаде по скъпо или има друг мотив...
                                За какво са им на инсайдърите акции? Нали тезата е, че си източват компанията по други пътища?
                                Все едно Шиши да купува на пазар акции на Гагарин примерно. Някак си не ми се връзват нещата.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X