IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Влакът на бфб-то е на глух коловоз. Закъснението може да продължи десетилетие.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Според мен са активни за да ти се подиграват.Пфууу лоши хора.
      Сапа, ще изпуснеш влака от толкова спам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Кеширалите много активни във форума.
        Това е много добре.
        Според мен са активни за да ти се подиграват.Пфууу лоши хора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Днес ще сме зелени, лека нощ
          а от сутринта - пак червени
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            Днес ще сме зелени, лека нощ
            Разбира се. Лека!

            Коментар


            • Днес ще сме зелени, лека нощ

              Коментар


              • Кеширалите много активни във форума.
                Това е много добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  да се сравняваме с маляките е не просто тъпо, а направо малоумно. Да припомням ли думите на Царя-Слънце от БанкИ, че сме щели да ги подминем до година-две, казани някъде около 2010? Маляките са стожер на ЕС и троянски кон на САЩ - там ще се наливат пари не до отакт, ми не знам до самия край на ЕС. Що? Ми щото са готини и са маляки - ей го родния булгаристанец, като чуе маляки, ясу, моренциии и е готов не само дупе, ми и каквото му поискат да дава, само и само да не е в "кочината" на родното "лайноморие". Е, и с Ес е така, само че там, като рекат нещо навъпреки на маялките, ония почват да им вадят едно от трите:
                  - егалите, либерте, фратерните - помогнете ни, иначе не сте европейци, щото нали основата на ЕС е във взаимопомощта
                  - ние сме най-старата демокрация, без нас европа нямаше да е това, което е сега
                  - гиди нацисти гадни, и ти, меркелице, дъще на хитлер, искаме си репарациите от втората световна, шибани нацисти такива

                  Ние не сме нищо от горното, тук е друго и причината не е само в Тиквата, а в липсата на алтернатива - кой да избереш:
                  - Курнела с Техноимпекса ли,
                  - Милийончева с КТБ-то ли,
                  - оня, малоумния, дето ни вика, че 80% сме олигофрени, пък то само такива могат да го изберат,
                  - Рада Дълбоката ли, дето Бойко само им го подаде да му го полигавят преди 5 години, и те го налапаха до края заради едната власт
                  - Ярешки ли, дето стои в стойка Г на Бойко и през ден му се моли да го опъне, за да го пусне във властта
                  - или пък Полуидиотите, пардон Патриотите тип Бялата Златка, Татар Симеонов, Шкембе войвода или педерастичното Геле със звучното българско фамилно име Джамбазки

                  Та при това положение, кой да ти купи тук, особено като се има предвид че:
                  - огромната част от компаниите са със супер некоректни мажоритари
                  - дивидент е мръсна дума
                  - тези, дето са с читави мажоритари и дават дивидент се търгуват на П/Е 15-20
                  - Никиту, основната и единствена причина за надуването преди 3 години, спука гумите и свежи пари няма

                  И как да стане тая работа, как, кой да ти купи, като на тези цени, при тази ситуация, вероятността да се набуташ е по-голяма от тази да спечелиш. Просто не си струва риска, въпреки лихвите от 1%, което е макса, който можеш да вземеш от банките. Хората просто си трупат кеш в банките и толкова.

                  П.С. Казвам го от позицията на човек, който не е гласувал на последните избори (гласувал съм на всички други до момента), защото бях в Малта. Ако бях в България, щях да гласувам за Иванчева - ей така, напук на системата. На БФБ имам една основна акция - ЧЕЗ Разпределение, която е купено само заради продажбата на същото на индикативна цена с 50% отгоре на сегашната. Други акции на БФБ нямам и не бих си купил на тези нива. Не е препоръка за каквото и да било. Успех на всички на борсата!
                  Груйчи, разпродаде ли дългия Хим?
                  Last edited by polax; 04.06.2019, 06:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Е, все пак всичко е въпрос на цена. При левче примерно за Фармата не биха ли дошли ?
                    Не..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      При мамалигите е друго - да, те са си тъмнозелени отвсякъде, в това спор няма, но:
                      ...........
                      И от мен имаш плюсове, не мога да подмина поста ти. И за мажоритарите си прав, затова нямам на БФБ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Не ни се ядосвай, Груйче. Сега ариите ги държим глупавите сектанти, но ще дойде време да ги държат умните пари. Но нали все някой трябва да ги продаде тези акции на умните, та значи и ние имаме своята роля в хранителната верига.
                        Прав си.Опитните играчи се оттърваха от артиите навреме и сега сектантите с горещите картофи в ръце ги обвиняват че заради писанките им у форумчето борсата падала.Ооооо свещена простота !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          да се сравняваме с маляките е не просто тъпо, а направо малоумно. Да припомням ли думите на Царя-Слънце от БанкИ, че сме щели да ги подминем до година-две, казани някъде около 2010? Маляките са стожер на ЕС и троянски кон на САЩ - там ще се наливат пари не до отакт, ми не знам до самия край на ЕС. Що? Ми щото са готини и са маляки - ей го родния булгаристанец, като чуе маляки, ясу, моренциии и е готов не само дупе, ми и каквото му поискат да дава, само и само да не е в "кочината" на родното "лайноморие". Е, и с Ес е така, само че там, като рекат нещо навъпреки на маялките, ония почват да им вадят едно от трите:
                          - егалите, либерте, фратерните - помогнете ни, иначе не сте европейци, щото нали основата на ЕС е във взаимопомощта
                          - ние сме най-старата демокрация, без нас европа нямаше да е това, което е сега
                          - гиди нацисти гадни, и ти, меркелице, дъще на хитлер, искаме си репарациите от втората световна, шибани нацисти такива

                          Ние не сме нищо от горното, тук е друго и причината не е само в Тиквата, а в липсата на алтернатива - кой да избереш:
                          - Курнела с Техноимпекса ли,
                          - Милийончева с КТБ-то ли,
                          - оня, малоумния, дето ни вика, че 80% сме олигофрени, пък то само такива могат да го изберат,
                          - Рада Дълбоката ли, дето Бойко само им го подаде да му го полигавят преди 5 години, и те го налапаха до края заради едната власт
                          - Ярешки ли, дето стои в стойка Г на Бойко и през ден му се моли да го опъне, за да го пусне във властта
                          - или пък Полуидиотите, пардон Патриотите тип Бялата Златка, Татар Симеонов, Шкембе войвода или педерастичното Геле със звучното българско фамилно име Джамбазки

                          Та при това положение, кой да ти купи тук, особено като се има предвид че:
                          - огромната част от компаниите са със супер некоректни мажоритари
                          - дивидент е мръсна дума
                          - тези, дето са с читави мажоритари и дават дивидент се търгуват на П/Е 15-20
                          - Никиту, основната и единствена причина за надуването преди 3 години, спука гумите и свежи пари няма

                          И как да стане тая работа, как, кой да ти купи, като на тези цени, при тази ситуация, вероятността да се набуташ е по-голяма от тази да спечелиш. Просто не си струва риска, въпреки лихвите от 1%, което е макса, който можеш да вземеш от банките. Хората просто си трупат кеш в банките и толкова.

                          П.С. Казвам го от позицията на човек, който не е гласувал на последните избори (гласувал съм на всички други до момента), защото бях в Малта. Ако бях в България, щях да гласувам за Иванчева - ей така, напук на системата. На БФБ имам една основна акция - ЧЕЗ Разпределение, която е купено само заради продажбата на същото на индикативна цена с 50% отгоре на сегашната. Други акции на БФБ нямам и не бих си купил на тези нива. Не е препоръка за каквото и да било. Успех на всички на борсата!
                          признавам те както за фин.анализатор, така и за Цицерон на форума !!!
                          От мен отново получаваш +

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            .... Толкоз. Успех с инвестициите
                            ++ Гру.
                            Успял си с 2 поста да опишеш синтезирано милата родна БГ и борсова картинка много по добре от кой да е политик /анализатор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                              тъй, тъй
                              А, не се ли сещаш за другата възможност, че Умните пак ще купуват от вас, нооо... при доста по-ниска цена?
                              Иначе, няма да са толкова умни, колкото ти се иска
                              А не се ли сещаш за другата възможност, когато баламите, като теб, ще купуват на много по-високи цени от сегашните.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Умни пари по тези географски ширини отдавна нема.
                                Е, все пак всичко е въпрос на цена. При левче примерно за Фармата не биха ли дошли ?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X