IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Кой кво е заел си е негова работа .
    Тънката разлика е че на вън от дълги може да станеш къс за секунди а тук знаеш как е ...
    ами ......... иди да пишеш празни приказки на някой пазар където "от дълги може да станеш къс за секунди"

    тук ..... пазара не харесваш ....... индекса не харесваш ...... пък си най-активния от всички във форума с празните си приказки

    и ти не знаеш за какво го правиш всяка вечер
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • polki Аз спа спокойно и не чакам нищо от Софикс
      Теб нещо не те лови сън ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        нали това ти казвам ..... не вярваш в ъпъ на софка => вземи направи пари и играй накъсо ....... стига празни приказки във форума за да дразниш оптимистите => те (оптимистите) поне са заели позиция на пазара с парите си ...... а ти заемаш позиция с празни приказки

        разбираш ли тънката разлика в позициите
        Кой кво е заел си е негова работа .
        Тънката разлика е че на вън от дълги може да станеш къс за секунди а тук знаеш как е ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Все пак имам хартии на БФБ
          Няма кво да плюя нещо в което никой не вярва ,дори на теб взе ти стопля
          Гледаме мача без нерви
          нали това ти казвам ..... не вярваш в ъпъ на софка => вземи направи пари и играй накъсо ....... стига празни приказки във форума за да дразниш оптимистите => те (оптимистите) поне са заели позиция на пазара с парите си ...... а ти заемаш позиция с празни приказки

          разбираш ли тънката разлика в позициите

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            ама, разбира се ........ тук си във форума само за да плюеш и храчиш по българското ....... знаем си ги тея...
            Все пак имам хартии на БФБ
            Няма кво да плюя нещо в което никой не вярва ,дори на теб взе ти стопля
            Гледаме мача без нерви

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Защо да си тровя нервите пазари бол тук само гледам сеира
              ама, разбира се ........ тук си във форума само за да плюеш и храчиш по българското ....... знаем си ги тея...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                играй обратно на това което мисли форума ....... пусни един къс софикс при никиту...
                Защо да си тровя нервите пазари бол тук само гледам сеира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Тук Никито по скоро ви надъхва и после да ви скъса Шорта
                  играй обратно на това което мисли форума ....... пусни един къс софикс при никиту...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    на някой друг прогнозата загубила ли се??? ....... нека пише, ако не се види в списъка:

                    всеки дава предположение за максималната стойност (в една от двете посоки) която ще достигне софикса и времевия интервал в който смята, че това ще се случи!!!

                    експат => септември 2020 софикс 715 пункта

                    полки => до края на 2020 год. софикс 820 пункта

                    Frosty => септември 2020 софикс 470 пункта

                    монти => септември 2020 софикс ще бъде без криза 490 и с криза към 430 пункта

                    Todor Sabev => март-юни 2020 софикс 730 пункта

                    киро =>. до края на 2020 софикс 650 пункта

                    еди_мърфи => до края на 2020 софикс 780 пункта

                    siko13 => до края на 2020 софикс 680 пункта

                    unsworth => до края на 2020 софикс 640 пункта

                    SoHo => до края на 2020 за софикс 840 пункта

                    VGD => до края на 2020 софикс 800 пункта

                    Andy`Z => до края на 2020 софикс 580 пункта

                    inta53 => до 22,03,20г. софикс 760 пункта

                    dex => Q1 2020 - 640 пункта

                    Три без коз => до Края на 2020 г. - 960 пункта

                    Mito Karamitov => до Края на 2020 - 800 пункта

                    Батя => до Края на 2020 - 810 пункта

                    каня всеки един от съфорумците да даде мнението си!!!
                    Тук Никито по скоро ви надъхва и после да ви скъса Шорта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Още ли вярваш ,че има значение кой как гласува
                      До немалка степен - да. Бил съм в комисии, знам как работи системата - веднъж дори съм си правил експеримент и видях, че гласът ми не е отчетен (бях гласувал за измислена партия с още по-измислян кандидат като преференция и гласът ми го нямаше отчетен). И все пак не може да се изманипулира всичко, а и до немалка степен нещата се получават, защото в комисиите работят идиоти, а и ИТ системата също е идиотска.

                      п.С. Ако премахнем и вярата си, по-добре директно да лягаме и да умираме - не харесвам особено Вапцаров заради комуноидните му изцепки (макар и като идеалист и маке), но стихотворението му "Вяра" ми е настолно!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Явно при срива на Инвестор онзи ден е изтрило и моята прогноза тук..

                        За целите на играта давам 810 пункта в края на 2020 но мисля че движението ще продължи до към 850 през първата половина на 2021 ва
                        на някой друг прогнозата загубила ли се??? ....... нека пише, ако не се види в списъка:

                        всеки дава предположение за максималната стойност (в една от двете посоки) която ще достигне софикса и времевия интервал в който смята, че това ще се случи!!!

                        експат => септември 2020 софикс 715 пункта

                        полки => до края на 2020 год. софикс 820 пункта

                        Frosty => септември 2020 софикс 470 пункта

                        монти => септември 2020 софикс ще бъде без криза 490 и с криза към 430 пункта

                        Todor Sabev => март-юни 2020 софикс 730 пункта

                        киро =>. до края на 2020 софикс 650 пункта

                        еди_мърфи => до края на 2020 софикс 780 пункта

                        siko13 => до края на 2020 софикс 680 пункта

                        unsworth => до края на 2020 софикс 640 пункта

                        SoHo => до края на 2020 за софикс 840 пункта

                        VGD => до края на 2020 софикс 800 пункта

                        Andy`Z => до края на 2020 софикс 580 пункта

                        inta53 => до 22,03,20г. софикс 760 пункта

                        dex => Q1 2020 - 640 пункта

                        Три без коз => до Края на 2020 г. - 960 пункта

                        Mito Karamitov => до Края на 2020 - 800 пункта

                        Батя => до Края на 2020 - 810 пункта

                        каня всеки един от съфорумците да даде мнението си!!!
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Безпосрен факт, за съжаление, но с Черешаря и БХ начело - толкова. Мислете пак за кого ще гласувате на изборите, аз лично ще гласувам анти-герП, без значение - може да не е много продуктивно, но това е положението!

                          А иначе, ето и една доста реалистична статия - ситуацията не е чааааак толкова апокалиптична, въпреки "усилията" на БХ
                          в кои области България се справя по-добре от Румъния
                          Още ли вярваш ,че има значение кой как гласува

                          Коментар


                          • Безпосрен факт, за съжаление, но с Черешаря и БХ начело - толкова. Мислете пак за кого ще гласувате на изборите, аз лично ще гласувам анти-герП, без значение - може да не е много продуктивно, но това е положението!

                            А иначе, ето и една доста реалистична статия - ситуацията не е чааааак толкова апокалиптична, въпреки "усилията" на БХ
                            в кои области България се справя по-добре от Румъния
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Явно при срива на Инвестор онзи ден е изтрило и моята прогноза тук..

                              За целите на играта давам 810 пункта в края на 2020 но мисля че движението ще продължи до към 850 през първата половина на 2021 ва

                              Коментар


                              • FTSE Russell, един от най-големите глобални доставчици на борсови индекси, повиши Румъния от „нововъзникващ“ на „развиващ се“ пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X