IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Той и подема на пазара е като кризите - никой не го очаква. А и в наши дни всеки я чака тази пуста криза, та...
    Тони, този брокер между двете симпатични животинки, някак навява на мисълта за кандидат-затворник с тази табелка
    Ако ще е с 4 цифри, предлагам поне номерчето на табелката да е (2*3*5*7*11 +1) ако брокера е фан на бивола, и (2*3*5*7*11 -1) ако е фен на мечката. Помислих, че идеята на номерчето е, да е просто число, от двойките който се различават с 2 и по този начин да подсказва и избора на брокера (и преди да е направил някоя магария, за да не се асоциира със затворник) Шегувам се, понеже и аз съм леко с оптимистите за дъното така да се каже, но под времево условие, че искам първо да отмине димитровден, (знаете мисълта на дядо Коледа(y)..) а и само няколко дни след това да видим маскарада, който ни подготвя Борис Жонсън за Хелоуйн И добавям пожелателното - айде да се спира вече спихването, Шегувам се, разбира се, без препоръка
    (ps. а артии имам колкото няколко прости чила, не казвам 100 акции по твой образец, за да нямат много делители)

    Коментар


    • Финансист: България е в рецесия
      https://www.dunavmost.com/novini/emi...ta-veche-e-tuk

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        То па с тези дивиденти - капка в морето. Трябва си, някоя яка сделка да мине, за да разбута биволите. Както си споменал удачно Чез за пример. Онези умрели акции, представляващи мъртви души от времето на великата приватизация - и те стоят и мухлясват. Поне тях да организират в употреба.
        До нова година поне, условия за тренд не виждам.
        Той и подема на пазара е като кризите - никой не го очаква. А и в наши дни всеки я чака тази пуста криза, та...
        Last edited by tony1975; 13.10.2019, 12:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Ти обикновено купуваш на върха и после от зор продаваш на дъното.Май забрави какви ги сътвори 2008 г на борсата.
          Ташуне евала те!
          Ти знаеш портфейла на всеки участник във форума!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



            боли ме фара за игнор-листите на съфорумците ........ интересуват ме само две неща:

            - едното е да съм купил около дъното
            - другото е да съм продал около върхЪ

            нищо друго не ме интересува ....... запомни го!!!



            свиквай

            НЕ съм писал повече от седмица, а след няколко седмици всеки ден ще пиша едно и също докато не почнеш да сънуваш двуцифрени покачвания
            Ти обикновено купуваш на върха и после от зор продаваш на дъното.Май забрави какви ги сътвори 2008 г на борсата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Що да го правя в момента , да зареждам дисагите ....
              Зареждането на дисагите по нанагорнище не е като изпразването при бесно спускане ..... губиш първите 15% от качването а продаването минава над 50% на БФБ....
              Този момент както винаги си го изпускал в твоята биография или не искаш да си го спомняш.... то не е за спомняне..
              А за изпъкването ,малко те сложиха чакащите годо в игнора и сега се правиш на Пръв оптимист а после ще рецитираш как си ги продал на пет лева...
              Моля ти се спести ни бодряшките постове , ставаш банален както с апокалиптичните.....
              Знаем му ние селяшките номера ама изглежда е забравил как загуби на роднините си парите 2008 г.Сега много отворен се прави ама все си остава същия аматьор будеш само насмешка . Абе развеселява ни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Инвеститорите искаха ликвидност - сякаш съвсем скоро късия фонд ще я осигури...
                Инвеститорите търсят предвидимост и перспективи - една дата, обявена до края на 2019, за ЕРМ 2 ще ги задоволи...
                Всяка борса има нужда от малко кеш, който да запали пламъка - КЗК може би скоро( с решение за ЧЕЗ) ще върне кеш във фондовете...

                май условията за нов тренд са налице?

                п.п. като бонус - следващите 2 седмици чакаме дивиденти от Хим и Корадо...
                То па с тези дивиденти - капка в морето. Трябва си, някоя яка сделка да мине, за да разбута биволите. Както си споменал удачно Чез за пример. Онези умрели акции, представляващи мъртви души от времето на великата приватизация - и те стоят и мухлясват. Поне тях да организират в употреба.
                До нова година поне, условия за тренд не виждам.
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  стига си ми намирал кусури, кажи ти какво очакваш...

                  да направим 10-20% и ще видиш как алчността ще победи доверието
                  Според теб какво очаквам, след като съм набил всичките дивиденти обратно в акции Към момента може да ме броите за умерен оптимист

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Ех, Тони, Тони, тоя нов тренд вече започна да го сънуваш! От много време пускаш какви ли не готини неща, които би трябвало да обърнат посоката, но това не става. Според мен не става, защото няма доверие в пазара и институциите. Така мисля аз, но може и да съм в грешка.
                    стига си ми намирал кусури, кажи ти какво очакваш...

                    да направим 10-20% и ще видиш как алчността ще победи доверието
                    Last edited by tony1975; 13.10.2019, 09:40.

                    Коментар


                    • Ех, Тони, Тони, тоя нов тренд вече започна да го сънуваш! От много време пускаш какви ли не готини неща, които би трябвало да обърнат посоката, но това не става. Според мен не става, защото няма доверие в пазара и институциите. Така мисля аз, но може и да съм в грешка.

                      Коментар


                      • Инвеститорите искаха ликвидност - сякаш съвсем скоро късия фонд ще я осигури...
                        Инвеститорите търсят предвидимост и перспективи - една дата, обявена до края на 2019, за ЕРМ 2 ще ги задоволи...
                        Всяка борса има нужда от малко кеш, който да запали пламъка - КЗК може би скоро( с решение за ЧЕЗ) ще върне кеш във фондовете...

                        май условията за нов тренд са налице?

                        п.п. като бонус - следващите 2 седмици чакаме дивиденти от Хим и Корадо...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          не знам какво ще сънувам ама в момента се защищава нивото 560 и почти го пробиха.....та включиха и тежката артилерия ,но това е временна мярка.
                          нямаш усет към тази материя ......... десет години пишеш само за спадове ...... но, напълно те разбирам ....... намираш си акции-покойници и си свикнал усърдно да осредняваш към небитието им...

                          как да ти го обясня за да ме разбереш?!?!?!?

                          ще ти го обясня с българската поговорка "каквото повикало - такова намерило" ......... 10 год. постоянно пишеш за спадове и 10 години цените на акциите които купуваш ПАДАТ ......... сега това се случва с поредните ти любимци => БТХ и ГагаринБТ

                          опитай се да бъдеш положителен и ще видиш как акциите ти ще започнат да поскъпват ......... препоръка е...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                            боли ме фара за игнор-листите на съфорумците ........ интересуват ме само две неща:

                            - едното е да съм купил около дъното
                            - другото е да съм продал около върхЪ

                            нищо друго не ме интересува ....... запомни го!!!



                            свиквай

                            НЕ съм писал повече от седмица, а след няколко седмици всеки ден ще пиша едно и също докато не почнеш да сънуваш двуцифрени покачвания
                            не знам какво ще сънувам ама в момента се защищава нивото 560 и почти го пробиха.....та включиха и тежката артилерия ,но това е временна мярка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Що да го правя в момента , да зареждам дисагите ....
                              Зареждането на дисагите по нанагорнище не е като изпразването при бесно спускане ..... губиш първите 15% от качването а продаването минава над 50% на БФБ....
                              Този момент както винаги си го изпускал в твоята биография или не искаш да си го спомняш.... то не е за спомняне..
                              А за изпъкването ,малко те сложиха чакащите годо в игнора и сега се правиш на Пръв оптимист а после ще рецитираш как си ги продал на пет лева...


                              боли ме фара за игнор-листите на съфорумците ........ интересуват ме само две неща:

                              - едното е да съм купил около дъното
                              - другото е да съм продал около върхЪ

                              нищо друго не ме интересува ....... запомни го!!!

                              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Моля ти се спести ни бодряшките постове , ставаш банален както с апокалиптичните.....
                              свиквай

                              НЕ съм писал повече от седмица, а след няколко седмици всеки ден ще пиша едно и също докато не почнеш да сънуваш двуцифрени покачвания
                              Last edited by polki; 12.10.2019, 17:23.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                малък, малък, ама морков

                                =============

                                иначе твоята игра ми е ясна ......... толкова години искаш да изпъкнеш като "свински мъде в кал", че на всички вече си ясен ......... в следващите седмици като тръгнем нагоре ще започнеш да пишеш как си заредил дисагите до горе на най-ниските възможни цени ....... вземи измисли някакви нови небивалици този път
                                Що да го правя в момента , да зареждам дисагите ....
                                Зареждането на дисагите по нанагорнище не е като изпразването при бесно спускане ..... губиш първите 15% от качването а продаването минава над 50% на БФБ....
                                Този момент както винаги си го изпускал в твоята биография или не искаш да си го спомняш.... то не е за спомняне..
                                А за изпъкването ,малко те сложиха чакащите годо в игнора и сега се правиш на Пръв оптимист а после ще рецитираш как си ги продал на пет лева...
                                Моля ти се спести ни бодряшките постове , ставаш банален както с апокалиптичните.....

                                Коментар

                                Working...
                                X