IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Не ми остава друго освен да поздравя Батката за изключително вярната прогноза,просто явно опита си казва думата
    То това всяка година става.Близко е до акъла че ще има лек ръст преди края на годината ама новата година може доста хора да разплаче.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
      Всичкото чудо за три дни, изманипулираха рентабилността за камилчетата, от Понеделник 30 Януари - пак в поза "партер". Както всяка година.
      Точно така.Един и същи сценарий всяка година.Ха гледай януари и февруари как ще сгъне бфб-то.То умряла работа.Въртят се някакви мижави пари на борсата а всеки чака милионер да стане.Е няма как да се случи това.Ще си връткат артии десет години без никакъв напредък.

      Коментар


      • Ех, новобранци, новобранциии...

        Коментар


        • Аз също съм вътре с двата крака, но защо ми се струва, че днес някаква постановка имаше. Дано не съм прав, разбира се. От 2 години съм на БФБ, яко назад съм и не съм виждал подобно чудо, може би съм скептичен. На всичкото от горе днес разпродаваха моите хартии, за да купуват банки и съм назад за деня при 2+ % за софикс.

          Коментар


          • Повечето не вярваха че на Коледа стават чудеса,но щом и ПИБ се включи в играта съмненията изчезнаха яко дим.
            Засега варненци нещо кротуват ,но така беше и 2012 пък след Нова година бяха черешката на тортата.Така е
            Здравко все някъде ще ви огрее теб и твоите приятели,чакане му беше майката.
            Last edited by Grosss; 23.12.2019, 18:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Утре очаквам Софикс да направи поне 2% ръст.. Движение което не сме виждали от толкова време на задрямалото ни пазарче и което да се отрази като електрошок върху кардиограмата на полу-мъртвец
              Не ми остава друго освен да поздравя Батката за изключително вярната прогноза,просто явно опита си казва думата

              Коментар


              • За мен най-добрата новина е, че сме зелени днес... И то с доста... И по-близо до Еврозоната. Дано банката поведе и другите в едно новогодишно рали.
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                  Всичкото чудо за три дни, изманипулираха рентабилността за камилчетата, от Понеделник 30 Януари - пак в поза "партер". Както всяка година.
                  Когато банка увеличава капитал това добра новина ли е? Че чак акцията да скача!?

                  Коментар


                  • Всичкото чудо за три дни, изманипулираха рентабилността за камилчетата, от Понеделник 30 Януари - пак в поза "партер". Както всяка година.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Брейй, всичкото мечка и хейтър се юрна да купува и няма кой да скочи срещу бодряшкото ми мнение от снощи
                      Евала на тия днес дето се оттърваха от артиите.

                      Коментар


                      • Брейй, всичкото мечка и хейтър се юрна да купува и няма кой да скочи срещу бодряшкото ми мнение от снощи

                        Коментар


                        • Утре очаквам Софикс да направи поне 2% ръст.. Движение което не сме виждали от толкова време на задрямалото ни пазарче и което да се отрази като електрошок върху кардиограмата на полу-мъртвец

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            "Владислав Горанов: България може да замени лева с евро през 2023 г. | СЕГА
                            https://www.segabg.com
                            Финансовият министър Владислав Горанов обяви, че страната ни може да замени лева с еврото през 2023 г"


                            Тоя льольо Горанов и гербавите идиоти да не са решили едностранно да въвеждат еврото в България, без разрешение от ЕЦБ??
                            Защото при това ниво на задлъжнялост, следващите 10 години гербавите ще видят еврозоната само през крив макарон.
                            --------------*-


                            Дългът на Еврозоната надхвърли 10 трлн. евро

                            Съотношението на задълженията към БВП е достигнало 85.9% в края на март, показват данните на Евростат

                            В края на първото тримесечие на 2019 г. съотношението на държавния дълг към БВП в Еврозоната (EA19) възлиза на 85.9%, увеличавайки се спрямо три месеца по-рано. Данните на Евростат показват още, че нетната стойност на дълговете на 19-те държави във валутния съюз към март 2019 г. са вече над 10 трлн. евро, като за първи път в историята на Зоната тази граница бива преминавана.


                            В Европейския съюз съотношението между дълга и БВП се увеличава от 80% до 80.7%. Нетната му стойност се оценява на 12.93 трлн. евро, което също е абсолютен рекорд.

                            Най-високите съотношения на държавния дълг към БВП в края на първото тримесечие на 2019 г. са регистрирани в Гърция (181.9%), Италия (134%), Португалия (123%), Белгия (105.1%) и Кипър (105%), а най-ниски в Естония (8.1%), България (21.2%) и Люксембург (21.3%).


                            В сравнение с четвъртото тримесечие на 2018 г. дванадесет държави членки на ЕС регистрират увеличение на съотношението дълг/БВП в края на първото тримесечие на 2019 г., а при тринадесет има намаление. Съотношението остава стабилно в Германия, Литва и Словакия. Най-голямо увеличение се наблюдава в Белгия (3.1 процентни пункта), Кипър (2.5 п.п.), Ирландия (2 п.п.) и Италия (1,9 п.п.). Най-голямо намаление е регистрирано в Швеция (2.5 п.п.), Словения (2.3 п.п.), Нидерландия, Обединеното кралство (1,5 п.п.) и България (1,4 п.п.).


                            В сравнение с първото тримесечие на 2018 г. пет държави членки на ЕС регистрираха увеличение на съотношението на дълга към БВП в края на първото тримесечие на 2019 г., а при двадесет и една има намаление. В Испания и Обединеното кралство няма промяна. Увеличение на съотношението е регистрирано в Кипър (12.2 п.п.), Гърция (4.1 п.п.), Латвия (1.7 п.п.), Италия (1 п.п.) и Франция (0.3 п.п.), докато най-големите намаления са регистрирани в Словения (7.6 п.п.), Австрия (4.4 п.п.) и Холандия (4.2 п.п.).
                            Объркал си граматиката по - скоро ще имаме проблем с Макрон а не с некъв си крив макарон.

                            Коментар


                            • "Владислав Горанов: България може да замени лева с евро през 2023 г. | СЕГА
                              https://www.segabg.com
                              Финансовият министър Владислав Горанов обяви, че страната ни може да замени лева с еврото през 2023 г"


                              Тоя льольо Горанов и гербавите идиоти да не са решили едностранно да въвеждат еврото в България, без разрешение от ЕЦБ??
                              Защото при това ниво на задлъжнялост, следващите 10 години гербавите ще видят еврозоната само през крив макарон.
                              --------------*-


                              Дългът на Еврозоната надхвърли 10 трлн. евро

                              Съотношението на задълженията към БВП е достигнало 85.9% в края на март, показват данните на Евростат

                              В края на първото тримесечие на 2019 г. съотношението на държавния дълг към БВП в Еврозоната (EA19) възлиза на 85.9%, увеличавайки се спрямо три месеца по-рано. Данните на Евростат показват още, че нетната стойност на дълговете на 19-те държави във валутния съюз към март 2019 г. са вече над 10 трлн. евро, като за първи път в историята на Зоната тази граница бива преминавана.


                              В Европейския съюз съотношението между дълга и БВП се увеличава от 80% до 80.7%. Нетната му стойност се оценява на 12.93 трлн. евро, което също е абсолютен рекорд.

                              Най-високите съотношения на държавния дълг към БВП в края на първото тримесечие на 2019 г. са регистрирани в Гърция (181.9%), Италия (134%), Португалия (123%), Белгия (105.1%) и Кипър (105%), а най-ниски в Естония (8.1%), България (21.2%) и Люксембург (21.3%).


                              В сравнение с четвъртото тримесечие на 2018 г. дванадесет държави членки на ЕС регистрират увеличение на съотношението дълг/БВП в края на първото тримесечие на 2019 г., а при тринадесет има намаление. Съотношението остава стабилно в Германия, Литва и Словакия. Най-голямо увеличение се наблюдава в Белгия (3.1 процентни пункта), Кипър (2.5 п.п.), Ирландия (2 п.п.) и Италия (1,9 п.п.). Най-голямо намаление е регистрирано в Швеция (2.5 п.п.), Словения (2.3 п.п.), Нидерландия, Обединеното кралство (1,5 п.п.) и България (1,4 п.п.).


                              В сравнение с първото тримесечие на 2018 г. пет държави членки на ЕС регистрираха увеличение на съотношението на дълга към БВП в края на първото тримесечие на 2019 г., а при двадесет и една има намаление. В Испания и Обединеното кралство няма промяна. Увеличение на съотношението е регистрирано в Кипър (12.2 п.п.), Гърция (4.1 п.п.), Латвия (1.7 п.п.), Италия (1 п.п.) и Франция (0.3 п.п.), докато най-големите намаления са регистрирани в Словения (7.6 п.п.), Австрия (4.4 п.п.) и Холандия (4.2 п.п.).

                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Финансовият министър Владислав Горанов обяви, че страната ни може да замени лева с еврото през 2023 г. Той обаче уточни, че България още не е подала официално документи за кандидатстване, за да бъде приета в механизма ERM II, т.нар. наречената чакалня на еврозоната.

                                Коментар

                                Working...
                                X