IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак ще кажа, че може да се печели и от тото и търкане на билетчета.. Това не е философията и целта на Борсата.. Предложи на Черешко да направи индексите само с тях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ти сметни колко процента са 4 компании от всички на БФБ- 3,,,..
      Тези 4 компании са около 1,3% от борсовите компании, но в портфейла който управлявам заемат над петдесет процента. Признавам, че в началото не бяха толкова, но ръста на цената доста качи теглото. Радвам се, че и ти имаш от тях и си спечелил много пари. Ето виждаш ли че може. Успех.

      Коментар


      • Не знам вие за какво се занимавате с акции на борсата, но аз лично - за да печеля. dddd много точно обръща внимание на това, че има компании, от които да се печели.

        За календарната 2019 са постигнали по мои сметки:
        София комерс +91.4%
        Алтерко +83.8%
        Доверие +169.6%

        Нашата работа на борсата според мен е да правиш своя анализ и да имаш колкото може повече от печелившите дружества и колкото може по-малко от губещите. Ние правим портфейли все пак. Ясно, че ако си бил само в тези трите си можел да направиш над 100% доходност, но това е много рисково и неустойчиво в дългосрочен план според мен. Аз играя с 15-20 позиции, но ако си си свършил добре работата и големите ти тегла са в печелившите, а малките в не толкова губещи се получава нелош резултат. И ако имаш едни 10% в такава година не мисля, че е лошо. Аз лично хванах Доверие, Алтерко и Трейс, но хванах и Гагарин ... който е в другия край на таблицата по доходност.
        2019 за мен определено беше добра, важно е каква ще е 2020. Аз съм изпълнен с оптимизъм (повече от обичайното), но кой крив и кой прав ще видим в началото на 2021

        Успех в инвестирането!

        Коментар


        • 4д и на тото може да се печели и на билетчета с търкане..Разбираш ли, че ставаш смешен..Ти сметни колко процента са 4 компании от всички на БФБ- 3,,,..Нещо ми се виждаш притеснен с тези реклами за покупките си по никое време.. Активирай и другите си партийни тролове за да ги рекламирате до продажба.. Що се отнася до печалбите винаги са били повече от твоите, а тези твои хвалби и лъжи издават дълбоки комплекси и зависимости..

          Желая на всички успех и здрав разум..
          Last edited by Kiro; 05.01.2020, 22:38.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Какво да следва? За мен при Доверие и Алтерко тренда е в самото си начало, но това е мое мнение, което не е препоръка за нищо. Просто се опитах да дам нагледен пример, как на тази борса може да се печели. Има добри сделки и тепърва ще има. Особено за хора с интуиция на процесите. Не може да не си забелязал, че относително добре нацелвам трендовете.
            Браво...А аз масово продавах Св.София и х. Варна и г.н. съм 100 процента на левове...gax си е игра , утре особенно..

            Коментар


            • Киро, нищо не рекламирам и нямам намерение да продавам тези неща. Просто споменах, че света не е толкова черен. На БФБ може и да се печели. Не разбирам защо изпадаш в ярост когато се случи нещо хубаво. Желая ти най-искрено успех. Надявам се да спечелиш на БФБ. Лека и утре доходна.

              Коментар


              • Имам Алтерко, Трейс и Софком , както и много други дивидентни компании на БФБ..Да рекламираш някои в които си купил е грубо тенденциозно- елате шарани да надувате цените, че да продам.. Това ли е истинската Борса - да има само 4 компании с ръст за 2 години- смешно....Всеки ден се рекламират печалби от тотото и други моментни игри с големи печалби и все се пише за спечелили..Не е препоръка за нищо, а призив да си отваряте очите и си пазите парите..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  И какво следва с тези четирите.......от поста ти следва ......последните да му мислят и аз съгласен с теб. .......а колко акции ще бъдат под натиск.....а те са много.....
                  Какво да следва? За мен при Доверие и Алтерко тренда е в самото си начало, но това е мое мнение, което не е препоръка за нищо. Просто се опитах да дам нагледен пример, как на тази борса може да се печели. Има добри сделки и тепърва ще има. Особено за хора с интуиция на процесите. Не може да не си забелязал, че относително добре нацелвам трендовете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Доверие, Алтерко, Софком и Трейс доказаха, че въпреки негативизма на тази борса може и да се печели. Да видим утре как ще е пазара. Възможности бол. Ще видим кой коя ще нацели. Идват доста интересни месеци. Чакам ги с нетърпение.
                    И какво следва с тези четирите.......от поста ти следва ......последните да му мислят и аз съгласен с теб. .......а колко акции ще бъдат под натиск.....а те са много.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      +1 Така е - да видим и кога упоритите продавачи ще отстъпят!
                      Понякога упоритите продавачи са и възможност. Те ни дават вход. Въпроса е да изберем къде си струва да участваме. Как можеш да си купиш Трейс на 2,30 ако няма продавач насреща? Но е много трудно да се различи възможност от проблем. Това е тънкостта на цялата борсова търговия, но ако не продължим да опитваме защо изобщо стоим на борсата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Доверие, Алтерко, Софком и Трейс доказаха, че въпреки негативизма на тази борса може и да се печели. Да видим утре как ще е пазара. Възможности бол. Ще видим кой коя ще нацели. Идват доста интересни месеци. Чакам ги с нетърпение.
                        +1 Така е - да видим и кога упоритите продавачи ще отстъпят!

                        Коментар


                        • Доверие, Алтерко, Софком и Трейс доказаха, че въпреки негативизма на тази борса може и да се печели. Да видим утре как ще е пазара. Възможности бол. Ще видим кой коя ще нацели. Идват доста интересни месеци. Чакам ги с нетърпение.

                          Коментар


                          • 03.01.2020
                            A bull was released as part of a traditional new year's event in Peru. Local media reported several people were injured after being tossed around.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Боко кухата тиква и корумпираните му некадърни калинки през 2020-та ще направят България технологичен, финансов и капиталов център на Балканите, ще привлекат крупни международни инвеститори и спекуланти с огромни капитали, а индексите на бфб-то ще станат водещи в цял свят. От там ще дойдат парите. На българите им остава само да дочакат "светлото" бъдеще.
                              така е, фрости ..... "две мнения няма" по този въпрос...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                                Поредната добра статия на Теодор от по-добрия сайт :


                                БФБ ще е добър залог през 2020-та година?

                                03 Януари 2020 11:30


                                Или ще се оправи, или трябва да изчезне... Но ще остане...
                                тоя, ако спре с глупостите си съм сигурен, че БеФеБе-то ще тръгне...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X