IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вашингтон по-лесно да започва разследвания и налага наказания.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Гледам поначервили се артиите днес.Ракетите ги оставете ами пригответе шейните и намажете слите хихихихи!
      Вожде, голЕма скица си Потрай малко, де.... Няколко месеца, не повече
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Гледам поначервили се артиите днес.Ракетите ги оставете ами пригответе шейните и намажете слите хихихихи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Няма такива недълновидни разсипници.. Първо задушиха ръста докато беше още леко пламъче, а след това и размазаха родния си пазара, сякаш това са последните пари които могат да вземат... Акциите им на БФБ които са 3-4% от целия ресурс в портфейлите!! Смяташ ли за какви малоумници става въпрос!?
          Не всички са такива.... аз примерно съм в Съгласие и съм сигурен, че те не продават, даже обратното. Преместих се там преди 10на години от Родина и съм супер доволен от доходността, която за този период ако не се лъжа е най-висока от на всички други пенсии. Който си дава парите на чуждоземските пенсии си е негов проблема.....

          Коментар


          • Продажабата ми в Хим-а е от Карол - само за инфо
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Няма такива недълновидни разсипници.. Първо задушиха ръста докато беше още леко пламъче, а след това и размазаха родния си пазара, сякаш това са последните пари които могат да вземат... Акциите им на БФБ които са 3-4% от целия ресурс в портфейлите!! Смяташ ли за какви малоумници става въпрос!?
              Може така да са им казали, в тая държава нали всичко е на командно ръководене. Де що има кеш се изсмуква. Лошо е, че и тях ги устройва да играят по свирката на хайката (% им върви, НОИ се пълни с пари, пенсионерите вземат по-голяма една пенсия, те няма да плащат нищо освен един трансфер - колкото толкова)

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Няма такива недълновидни разсипници.. Първо задушиха ръста докато беше още леко пламъче, а след това и размазаха родния си пазара, сякаш това са последните пари които могат да вземат... Акциите им на БФБ които са 3-4% от целия ресурс в портфейлите!! Смяташ ли за какви малоумници става въпрос!?
                  А защо мислите, че са пенсиите? По-късно ше погледна кой ми е продал в Хим-а
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                    Елана са ми продали в Хим и Атера.
                    при мен само карол ми сипват по две позиции

                    явно има доста ошашавени на борсата
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Не знам, но мисля, че са пак пенсионните. От НОИ много ги натискат
                      Няма такива недълновидни разсипници.. Първо задушиха ръста докато беше още леко пламъче, а след това и размазаха родния си пазара, сякаш това са последните пари които могат да вземат... Акциите им на БФБ които са 3-4% от целия ресурс в портфейлите!! Смяташ ли за какви малоумници става въпрос!?

                      Коментар


                      • Елана са ми продали в Хим и Атера.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                          Колеги, да попитам, кой продава днес по SOFIX позициите?
                          Не знам, но мисля, че са пак пенсионните. От НОИ много ги натискат

                          Коментар


                          • Колеги, да попитам, кой продава днес по SOFIX позициите?

                            Коментар


                            • Скандално: Турция сравни българската оферта за завода на VW с празен бял лист

                              Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/ikonomika/skandalno...ews727449.html

                              Поне да бяха писали нещо за Винету..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                явно ПИБ не искат да увеличават капитала ..... БНБ не може да наложи никакъв контрол над ПИБ ....... съответно ЕЦБ е казала, че покана няма да има ......... баце е получил изпреварваща информация за отказа и сега вината се стоварва на народа ...... "колективна отговорност за провала" типично за ком.партията на боко
                                +1
                                Когречулейшънс, полки, страхотен пост - когато не се заяждаш на дребно с форумните "мисирки и грухчовци", имаш и добри попадения
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X