IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
    Много е изкушаващо да продавам сега хартии дето не потънаха като Bref и Градус и да си купувам евтино Хим и банки, ама ми е все едно да си пребия читавите коне за да могат останалите ми кранти да ги настигнат. Затова си седя на г.за .. мисля, че нямам полезен ход в момента.
    За всеки случай сложи и ръцете под ... възглавницата на стола
    Щот моите са там

    Коментар


    • БХ само докато си отвори устата и борсата оре нови дъна. Дали има намерение да си изясни разбиранията и определенията за "консенсус"? По-скоро отговора е НЕ!
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Много е изкушаващо да продавам сега хартии дето не потънаха като Bref и Градус и да си купувам евтино Хим и банки, ама ми е все едно да си пребия читавите коне за да могат останалите ми кранти да ги настигнат. Затова си седя на г.за .. мисля, че нямам полезен ход в момента.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          погледни темата и пиши само по нея ....... хората с малко акъл в главата лесно могат да се съобразят къде се намират и какво да напишат

          нима си мислиш, че целият форум е започнат с портфейла ти който се мени всяка секунда в зависимост от това кое е поскъпнало и кое е поеФтиняло

          щом нещо е поскъпнало ...... ти задължително си го купил на дъното

          щом нещо е поевтиняло ....... ти задължително си го продал отдяв, отдявна...

          казах ти за ХИМ ...... щом купиш някъде акции то задължително ще се стихне цената ...... така и стана

          имам три ориентира на БФБ ...... то си ти, грую и оксидирания ....... купите ли някъде за мен е сигнал за продажби ........ работи безотказно този ориентир!!!
          Вълка козината си мени...А иначе пиша на колко влизам и на колко излизам......за разлика от други....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Разбира се че е на запад при портфеил от 30% с акции на запад и 10% на БФБ какво би ме интересувало....като печалбата е на запад а тук само дребни плюсове от спекула а като я изпусна става солидна загуба.....
            погледни темата и пиши само по нея ....... хората с малко акъл в главата лесно могат да се съобразят къде се намират и какво да напишат

            нима си мислиш, че целият форум е започнат с портфейла ти който се мени всяка секунда в зависимост от това кое е поскъпнало и кое е поеФтиняло

            щом нещо е поскъпнало ...... ти задължително си го купил на дъното

            щом нещо е поевтиняло ....... ти задължително си го продал отдяв, отдявна...

            казах ти за ХИМ ...... щом купиш някъде акции то задължително ще се стихне цената ...... така и стана

            имам три ориентира на БФБ ...... то си ти, грую и оксидирания ....... купите ли някъде за мен е сигнал за продажби ........ работи безотказно този ориентир!!!
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              ПФ на групата са най зле...
              Алианц има много акции в чужбина
              Доверие набляга на облигации..
              Ама Бъдеще и ЦКБ и Съгласие що ще правят с тези галата сарай и химснам и формопласт и етрополе....кой ще им ги купи..???
              Гледам, че облигациите са на фирми от орбитата на Еврохолд.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Дългосрочно аз вече си представям БФБ-то така:

                а това е моята представа
                Click image for larger version

Name:	2020-02-19_.jpg
Views:	1
Size:	64.0 КБ
ID:	3542168

                Last edited by polki; 19.02.2020, 12:47.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  отдавна съм ти писал, че ти си в друго измерение и в 80-90% от написаното от теб не го разбирам...

                  сега се завъртя и каза, че това било на запад
                  Разбира се че е на запад при портфеил от 30% с акции на запад и 10% на БФБ какво би ме интересувало....като печалбата е на запад а тук само дребни плюсове от спекула а като я изпусна става солидна загуба.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Трябва найстина бавно и обстойно да пиша ....корекцията ще е на запад а тук ще бъде студ и лед.....
                    Защото когато е топло на запад а при нас е рейндж ,при най малкото захлаждане на дау.....
                    отдавна съм ти писал, че ти си в друго измерение и в 80-90% от написаното от теб не го разбирам...

                    сега се завъртя и каза, че това било на запад
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      колкото години си на борсата ..... толкова години си пишеш наизуст без да влагаш никаква мисъл

                      за каква корекция пишеш след като за 2 години и половина софикс се е понижил от 730 до 555 пункта ......... имаш едно странично движение от една година което е ограничено в диапазона 545-585 пункта ........ цената "играе" в едни 40 пункта (7-8%) и това е ...... ''пазара е в рейндж" се казва

                      за да има корекция трябва преди това да има някакво движение (100-200-300 пункта) в някаква посока (нагоре или надолу) и едва след това вече може да има някаква корекция, но едва след като преди това е имало посока!!! ........ сега пазара няма посока, че да "има корекция от 5 до 10%" както си писал
                      Трябва найстина бавно и обстойно да пиша ....корекцията ще е на запад а тук ще бъде студ и лед.....
                      Защото когато е топло на запад а при нас е рейндж ,при най малкото захлаждане на дау.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Гледам, че пенсиите вече и облигации разпродават.
                        ПФ на групата са най зле...
                        Алианц има много акции в чужбина
                        Доверие набляга на облигации..
                        Ама Бъдеще и ЦКБ и Съгласие що ще правят с тези галата сарай и химснам и формопласт и етрополе....кой ще им ги купи..???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                          Че то след няколко подобни дни ХИМ-а ще си е баш левче...
                          не вярвам да има сърдити!!!
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Не знам , но след отчетите и дивидентите през април почва корекция....
                            Не става въпрос за криза а за обикновенна корекция от 5 до 10 %....що ще правят нашите гурута ....ако НОИ продължава да си иска парите.....?
                            П.П. нещо не е като друг път...обикновенно излиза мажо и прави контраудар......сега го няма и никъде няма поне опити...
                            колкото години си на борсата ..... толкова години си пишеш наизуст без да влагаш никаква мисъл

                            за каква корекция пишеш след като за 2 години и половина софикс се е понижил от 730 до 555 пункта ......... имаш едно странично движение от една година което е ограничено в диапазона 545-585 пункта ........ цената "играе" в едни 40 пункта (7-8%) и това е ...... ''пазара е в рейндж" се казва

                            за да има корекция трябва преди това да има някакво движение (100-200-300 пункта) в някаква посока (нагоре или надолу) и едва след това вече може да има някаква корекция, но едва след като преди това е имало посока!!! ........ сега пазара няма посока, че да "има корекция от 5 до 10%" както си писал
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              преди 2 години писах, че жабчетата ще стискат, стискат горещият картоф и ще си хвърлят акциите на дъното без да гледат на каква цена ще го направят ...... смятам, че този ден беше вчера като не изключвам да има още няколко подобни дни...

                              това е моето мнение и не препоръчвам на никого нищо!!!
                              Че то след няколко подобни дни ХИМ-а ще си е баш левче...
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Гледам, че пенсиите вече и облигации разпродават.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X