IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Някой някъде питаше кои са продавачите от тези дни. Имах 10-15% кеш и тези дни купих Сфарм на 3,28 и Хим на 1,46. И при двете позиции продавач бе първата къща, но смятам, че това бе краят на този продавач. Дали ще се появи друг, нямам представа. Кешът ми е 0, което не съм допускал никога досега за 8 години. Средна цена при Фарма - 3,65, при Хим - 1,74 без да отчитам дивидентите. Ако имам сегашните си доходи и не ми излезне нещо непредвидено, не мисля да продавам тези акции преди да направят поне 50-100%.

    Успех на всички!
    Първата къща да не би да освобождава капитал за записването на Първата банка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

      То е ясно защо излязоха - заради непремерените приказки на Борисов. Този човек все още не си дава сметка, че пазарът го следи и реагира и че трябва да бъде по-отговорен в този смисъл. Първо да мисли и после да говори!
      Ами той завалията, нито може да мисли, нито да говори, така че по добре да си мълчи !

      Коментар


      • платформата ми е празна, без котировки...
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Докато не компенсират милионите, които излязоха, и не стане ясно защо излязоха, тези дребни суми са без значение
          То е ясно защо излязоха - заради непремерените приказки на Борисов. Този човек все още не си дава сметка, че пазарът го следи и реагира и че трябва да бъде по-отговорен в този смисъл. Първо да мисли и после да говори!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            320 000 дяла на първичен пазар са записани в "дългия"
            Докато не компенсират милионите, които излязоха, и не стане ясно защо излязоха, тези дребни суми са без значение

            Коментар


            • Син карс индъстри иска да набере 6 млн. лв. от БФБ

              https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...-mln-lv-ot-bfb



              "Син карс индъстри" смята да набере до 6 млн. лв. от капиталовия пазар. Средствата ще бъдат използвани за машини и роботи, които да направят ефективно производството на компоненти. Това заяви Росен Даскалов, основател на "Син карс индъстри", в предаването "Бизнес старт" с водещ Христо Николов.

              Коментар


              • 320 000 дяла на първичен пазар са записани в "дългия"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  С тая красота ще си изгубиш парите скоро.Ама няма лошо.Трябва да има и губещи .
                  Твърдо съм на +, а твойте пари (ако имаш такива) ще ги изяде инфлацията за няколко год.

                  Коментар


                  • България ще трябва да дава повече пари за еврофондовете. И още капани в проектобюджета на ЕС

                    https://www.svobodnaevropa.bg/a/3044...dnsQoEtC6EuoSQ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Целият свят е тъмно зелен..... красота!!! Лека нощ!
                      С тая красота ще си изгубиш парите скоро.Ама няма лошо.Трябва да има и губещи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Целият свят е тъмно зелен..... красота!!! Лека нощ!
                        тези лакардии като за Сънчо и лека нощ ли?.
                        Имаше такава песничка "Не, недей ни казва, не недей ни казвааа" ....
                        ей елементарни сте в манипулацийките, да знаете

                        Коментар


                        • Целият свят е тъмно зелен..... красота!!! Лека нощ!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Сега следва 5 страници разправии между Полки и Монти и никаква смислена информация за останалите форумци
                            това са минали неща от преди +10 години, но в предвид, че минаха доста години може би е нормално, че ММ е забравил някои неща ...... но винаги мога да му припомня някоя история
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Сега следва 5 страници разправии между Полки и Монти и никаква смислена информация за останалите форумци

                              Коментар


                              • Някой някъде питаше кои са продавачите от тези дни. Имах 10-15% кеш и тези дни купих Сфарм на 3,28 и Хим на 1,46. И при двете позиции продавач бе първата къща, но смятам, че това бе краят на този продавач. Дали ще се появи друг, нямам представа. Кешът ми е 0, което не съм допускал никога досега за 8 години. Средна цена при Фарма - 3,65, при Хим - 1,74 без да отчитам дивидентите. Ако имам сегашните си доходи и не ми излезне нещо непредвидено, не мисля да продавам тези акции преди да направят поне 50-100%.

                                Успех на всички!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X