IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
    В ИСПАНСКИЯТ ВЕСТНИК ПИШЕ ЧЕ ЛЮБОВНИЦАТА НА БАЙ ... МУ Е РОДИЛА ДЕТЕ И ТО Е НА 8 ГОД.
    КУПИЛ И Е ВИЛА ЗА 3 000 000 ЕВРО И ПОРШЕ ЗА 70 000 ЕВРО И ИНВЕСТИРАЛ ОЩЕ 2 000 000 ЕВРО В НЕИН БИЗНЕС./губещ магазин/
    Бащата и е бил Електотехник в БГ то.
    Извинявай, ама това са пълни глупости. С това високо кръвно, пожарникарският маркуч на Бойко е омекнал още от преди 6-7 години. То затова само разни бабички и застаряващи лелки са влюбени в него и му четкат егото.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Разбира се ,че го е страх ,сега няма да има служебно правитество на Чехлю или онази мижитурка Герджиков да заметат престъпленията под килима...
      Радев ще им изкара всичко което е научил от ДАНС и ще го направи общо достояние и последната калинка ще се скрие в миша дупка...ДА! Някой му казал че изкара март ще довърши мандата....А за борсата и ние можем да видим зелено без Черешаря....
      Ако подаде оставка ще настане пълно мазало.
      Last edited by RUBLA; 21.02.2020, 13:54. Причина: Забранен линк.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Междудругото това е цитат на думи на Цацаров и Гешев. Не съм ги измислИл аз. Освен това подозирам, че това ще бъде и тиквения отговор
        https://www.24chasa.bg/novini/article/8214336 Борисов: От 15 години не съм ходил в Барселона

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение

          Съгласен съм напълно за Корадо, но за съжаление една птичка пролет не прави. Още със слизането на летището в Прага, дори още преди общуване с местните, се усеща поразителната разлика в манталитета, сякаш самата атмосфера говори. А тука пълно с ганьовци и тарикати и плъзнали на борсата схемаджии.
          За мен единия от вариантите за подобрение и развитие на борсата ни е лека полека сегашните мажоритари да се оттеглят и да продадат дела си на чужди такива. Собствеността и мениджмънта тотално трябва да се сменят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Тоя разсипник отдавна трябваше да си е заминал ! Лошото е, че чакаме все нещо отвън да се случи ! Като гледам протестите за винетките и как рипа Боко , явно много го е страх хората да не излезнат на улицата !
            Разбира се ,че го е страх ,сега няма да има служебно правитество на Чехлю или онази мижитурка Герджиков да заметат престъпленията под килима...
            Радев ще им изкара всичко което е научил от ДАНС и ще го направи общо достояние и последната калинка ще се скрие в миша дупка...ДА! Някой му казал че изкара март ще довърши мандата....А за борсата и ние можем да видим зелено без Черешаря....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Подкрепям на 100% мнението ти ! Искам също така европейска съдебна система и европейски главен прокурор ! Български банки с български схемаджиийски собственици да няма, както и компаниите да са с чужди собственици ! А тук на борсата имам нужда още повече от такива компании ! Ето едно "Корадо" като пример само. Въпреки, че са чехи и някой ще каже като нас са или от нашата черга са ! Но виждате хората колко открито управляват компанията и как тя се представя на борсата ! Ех, само ако имаше повече компании като нея тук ! Как пък за толкова години грам не мръднахме напред като развитие, даже по зле стана !
              Съгласен съм напълно за Корадо, но за съжаление една птичка пролет не прави. Още със слизането на летището в Прага, дори още преди общуване с местните, се усеща поразителната разлика в манталитета, сякаш самата атмосфера говори. А тука пълно с ганьовци и тарикати и плъзнали на борсата схемаджии.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Вместо от Херо, май от Испания ще дойде помощ...
                Тоя разсипник отдавна трябваше да си е заминал ! Лошото е, че чакаме все нещо отвън да се случи ! Като гледам протестите за винетките и как рипа Боко , явно много го е страх хората да не излезнат на улицата !

                Коментар


                • Винаги е така..

                  Коментар


                  • На тиквон му се разклатиха краката и борсата позеленя....

                    Коментар


                    • https://pik.bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D0...ews907189.html

                      ЕТО ОТГОВОРА..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                        Аз лично не виждам друга алтернатива пред бг. Не искам никакъв суверенитет. Колкото по малко власт има нашия политически елит толкова по добре. Да ставаме по бързо някакъв европейски щат и да ги изметат всички крадции и несретници от власта.
                        Подкрепям на 100% мнението ти ! Искам също така европейска съдебна система и европейски главен прокурор ! Български банки с български схемаджиийски собственици да няма, както и компаниите да са с чужди собственици ! А тук на борсата има нужда още повече от такива компании ! Ето едно "Корадо" като пример само. Въпреки, че са чехи и някой ще каже като нас са или от нашата черга са ! Но виждате хората колко открито управляват компанията и как тя се представя на борсата ! Ех, само ако имаше повече компании като нея тук ! Как пък за толкова години грам не мръднахме напред като развитие, даже по зле стана !
                        Last edited by Zdravko; 21.02.2020, 12:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Междудругото това е цитат на думи на Цацаров и Гешев. Не съм ги измислИл аз. Освен това подозирам, че това ще бъде и тиквения отговор
                          И за испанския собственик сигурно има готов отговор..
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Междудругото това е цитат на думи на Цацаров и Гешев. Не съм ги измислИл аз. Освен това подозирам, че това ще бъде и тиквения отговор
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • И двамата твърдят , че другия много лъже на карти..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                "Статии от медии на подсъдими лица, не коментирам."
                                Буахахаха, много яко изказване Баце е велик, а бг селяка му е през дедовия къде и какво е еВал Булгарбаши от Банкя, даже си се кефим, както на Гоця някога с Марияна Попова или там която беше. Виж за корупцията ше поревем малко, но Той ше дойде и ще каже - Магистрали Ви строя, метро, пенсиите ви вдигам, какво искате, да дойдат комунистите, дето ядат деца на техните сататнински сбирки ли? И народът, като стадо, подкарано от местния кокорбашия от герП, превело гръбнак покорно тръгва към скотобойната, пардон изборната стаичка, с правилната бюлетина в ръка. работа, работа, работа - щеше да е смешно, ако не беше тъжно
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X