IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явно трябваше да остана с 0 кеш за първи път от 8 години, за да видя колко много може да потъва Софикс! Хахаха . Това е чакал мръсникът - процентовия да няма пукната пара, за да се срине, неговата кожа . хахаха
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Имам предложение. Намираш във форума цитати, кои форумци са правили прогноза за Софикс 1000 през последните три години и ги цитираш. Ако успееш пишеш с едни букви "Киро не е трол", ако не успееш пишеш "Киро е трол". В двата случая ти давам лайк и цитат с +1. Мисля, че е честно и е добре да застанеш мъжки зад думите си. Успешна търговия. Тези дни определено бяха доста интересни.
      -1
      Условието да е трол е да го върши умишлено, а аз съм убеден, че не е така.
      В случая, можеш да потърсиш по-подходяща квалификация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

        Ами света пада с 10-15% за седмица мислиш ли че тук ще подмине ей така просто, ако има още един два дни като днешния...
        Лакомията и страха са основни двигатели за борсите по света и естествено печелят хората с по-стабилна психика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          Ами света пада с 10-15% за седмица мислиш ли че тук ще подмине ей така просто, ако има още един два дни като днешния...
          Тука сме си леко откъснати от света. Когато света расте с 20-30-50% тук го подминава.
          Спадът си е проблем на продаващите.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            Че 12 год стои вече на тия цени, и най вероятно няма да е кой знае колко по различно положението след още 12 год
            голям залък лапни ........ голяма дума не казвай...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Хора, борсата пада от 3 години. Софикс от 723 на 535. Вчера и днес не са кой знае колко различни от предните дни, седмици, месеци, години. Все тая.
              Ще се изненадам само като видя ръстове. Междувременно осредняваме.
              Ами света пада с 10-15% за седмица мислиш ли че тук ще подмине ей така просто, ако има още един два дни като днешния...

              Коментар


              • Хора, борсата пада от 3 години. Софикс от 723 на 535. Вчера и днес не са кой знае колко различни от предните дни, седмици, месеци, години. Все тая.
                Ще се изненадам само като видя ръстове. Междувременно осредняваме.
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                  ХИМ сега падна от 2,60 на 1,30, а тогава от 17,00 на 1,14
                  Че 12 год стои вече на тия цени, и най вероятно няма да е кой знае колко по различно положението след още 12 год

                  Коментар


                  • 4д, още тогава и многократно след това ти обръщах внимание на тази ти глупост за СОФИКС 1000..Жалко е , че лъжеш и се излагаш..Съвсем олекваш..Батя достойно си мълчи- той е рисков играч и е очаквал и рискувал..Ти лъга с политическа цел и подведе форума и сега пак лъжеш..Не сме само аз и ти в този форум..Хората помнят..Жалко за тебе..Форума го убиват зависимите политически, които лъжат с цел..А помниш ли колко спорехме последният път , когато твърдеше, че участниците на БФБ били виновни за състоянието и..И колко хора писаха в този спор..Пак казвам - не се излагай..Кое е обидно за тебе, че ти припомням какво си писал и прогнозирал ли..
                    Last edited by Kiro; 28.02.2020, 14:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                      Беше в пъти по зле!!!
                      ХИМ сега падна от 2,60 на 1,30, а тогава от 17,00 на 1,14

                      Коментар


                      • Киро, продължаваш с обидите. Имаш уникална възможност да докажеш думите си и да си върнеш уважението на форума. Предполагам осъзнаваш, че в случай, че не успееш да докажеш твърденията си олекваш и влизаш или в класификацията клевета или трол. Човек който уважа собственото си име би се възползвал от този уникален шанс да го изчисти. До сега действах с игнор, защото всеки разговор води до ескалация на кал и обиди, но това поведение не може да се толерира. То убива форума. Дълго време предпочитах да мълча вместо да бъда оплют. Успешна търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                          Беше в пъти по зле!!!
                          Щото ни беше за пръв път, сега само се забавлявам....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            "Черият петък"
                            Някой, който е преживял 2008 на бфб-то, да разкаже, дали тогава е било същото.
                            Беше в пъти по зле!!!

                            Коментар


                            • Да сега са в Одрин..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Твоите предложения не се приемат..Ти и Батя го твърдяхте многократно.. Смешно е да го отричаш, ама Вас така Ви учат шефовете Ви..Също твърдеше за прегряване на икономиката, масово завръщане на българи емигранти и още много глупости..Приемам , че си зависим политически и пристрастен, но поне не лъжи..

                                Пиши мти - 4д е политически трол и лъжеше форума..
                                За емигрантите позна,масово се завръщат.

                                Коментар

                                Working...
                                X