IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе Кире, последно колко е ръстът на БВПто? Ти се беше възбудил от опорките на твойте другари ... Гумен Речев ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
      Днес започваме направо страхотно. Когато щатите падаха ги имитирахме. Там сега растат, а ние гледаме нагоре и виждаме дъното.
      Нормално. Това е едно от основните свойства на БФБ. За него сме писали отдавна.
      Когато световните финансови пазари падат и бфб-то пада с тях. А когато се вдигат, бфб-то стои на едно място или пада.

      Докато тиквата с крадливата му корумпирана партия не бъде свален от власт, и докато не се даде начало на сериозни реформи във финансовата система в България, положението на бфб-то ще е бавно, дълго и мъчително изтляване...
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • "Уникално упражнение": чужд предприемач разказва за живота си в България

        https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/...h_razkazva_za/

        ИНТЕРЕСНИ НАБЛЮДЕНИЯ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Днес започваме направо страхотно. Когато щатите падаха ги имитирахме. Там сега растат, а ние гледаме нагоре и виждаме дъното.
          Да си го кажем направо, когато оборота ти е 50 хиляди, е без значение знака, просто няма смисъл...дали е нагоре или надолу...

          Коментар


          • Днес започваме направо страхотно. Когато щатите падаха ги имитирахме. Там сега растат, а ние гледаме нагоре и виждаме дъното.
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/sasht/337/a/...ornika-299793/

              Очаквам СУПЕР ЧЕТВЪРТЪК на БФБ!!!
              +10

              Коментар


              • https://www.investor.bg/sasht/337/a/...ornika-299793/

                Очаквам СУПЕР ЧЕТВЪРТЪК на БФБ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                  Кои хартии на левче бе шматарок, гладна кокошка просо сънува
                  Е не така с обиди бе кретен.Понеже си явно прост за теб ще обесня,че става въпрос за ЦКБ което ще отиде на 1 лв или малко около него.Айде сега се успокой и отвори някоя книжка да се научиш на обноски.Ако не можеш да понясаш загубите пий успокоителни,че ще ти трябват много.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Оооо бъди сигурен че точно ти ще продаваш на дъното от зор и аз ще ти купя артиите на левче.
                    Кои хартии на левче, гладна кокошка просо сънува
                    Last edited by mibova; 05.03.2020, 08:33.
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Ще купиш нещо, ако го има и ако има кой да ти го продаде!
                      Ама ти и стинки нямаш, така че ....
                      Оооо бъди сигурен че точно ти ще продаваш на дъното от зор и аз ще ти купя артиите на левче.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Хахаха като шут си.Я кажи сега за ралито днес на цкб до 1.32 лв и на Хима до 1.40 лв .Не ги разбираш борсите момче.Аз ще купя на 1 лв твоите артии а ти ще гледаш как са ти се стопили паричките.
                        Ще купиш нещо, ако го има и ако има кой да ти го продаде!
                        Ама ти и стинки нямаш, така че ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          С тия приказки може да залъгваш децата на някой паркинг.
                          Но това си е твой проблем, разбира се.
                          Хахаха като шут си.Я кажи сега за ралито днес на цкб до 1.32 лв и на Хима до 1.40 лв .Не ги разбираш борсите момче.Аз ще купя на 1 лв твоите артии а ти ще гледаш как са ти се стопили паричките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Мишо аз мога и от Щатите да купувам,но ще го направя когато цените паднат яко.Сега нг артиите са много скъпи а всичко в държавата е батак.Що се отнася до отпуската то аз съм отпускар от 10 г.Ти му мисли че ще има още да търкаш 30 г обувки до работата си.Аз имам от мнооооого места да получавам ренти и си обикалям света.
                            С тия приказки може да залъгваш децата на някой паркинг.
                            Но това си е твой проблем, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Ще видим, кой е прав и кой крив.
                              А и тук отиграваме движението надолу от две години и половина.
                              Само да обясня на Минка, че зануляване има при фалит. Явно Минка очаква фалит на фирмите!?
                              За индианеца цените трябва да падат, докато си дойде през лятото по време на отпуската и тогава има възможност да закупи.
                              Общо взето разни хора, разни съдби.
                              Мишо аз мога и от Щатите да купувам,но ще го направя когато цените паднат яко.Сега нг артиите са много скъпи а всичко в държавата е батак.Що се отнася до отпуската то аз съм отпускар от 10 г.Ти му мисли че ще има още да търкаш 30 г обувки до работата си.Аз имам от мнооооого места да получавам ренти и си обикалям света.

                              Коментар


                              • Както писах-бихме ги мечките.Поне по моята позиция,

                                Коментар

                                Working...
                                X