IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Вчера падна с 10 % ,днес ще се качи 0,5 % и това ще го водим бой на мечки.
    Ти поне си старо куче и знаеш как започват кризите ) Едни старчета се събират в Лондон или Ню Йорк, надрусват се, правят някоя оргийка и решават да оберат света щото е време и са минали десетина години... Остава само събитието спусък.. е намериха го.. Лично смятам, че да купуваш сега е безсмислено, освен ако не е някакво трейдване през дребни стотинки за джобни .. проблема е, че следващото пропадане ще заличи тези джобни ) Успех на новите бикове .. старите ще гледаме )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
      Изкъртихме ги днес мецаните ей.
      Смешници.......

      Коментар


      • Изкъртихме ги днес мецаните ей.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Вчера падна с 10 % ,днес ще се качи 0,5 % и това ще го водим бой на мечки.
          Абее да се въртят парите...
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Днес викам да ступаме някоя и друга мечка
            Вчера падна с 10 % ,днес ще се качи 0,5 % и това ще го водим бой на мечки.

            Коментар


            • Днес викам да ступаме някоя и друга мечка

              Коментар


              • И на мен ми се струва абсурдно днес да потънем още не, че има някакво значение конкретния ден в цялостната картинка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Днес как я виждате играта?
                  Софка ще възстанови поне 3%.

                  Коментар


                  • Пак ще ги бием ..мечките..

                    Коментар


                    • Днес как я виждате играта?

                      Коментар


                      • Утре ще е отново касапница при американците.

                        Коментар


                        • Уолстрийт спря търговията заради паническо разпродаване

                          https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/03...di_panichesko/

                          Утре сме 5% нагоре шегувам се

                          п.п. този филм съм го играл.... лично ще влизам около дъното на 2009 ..


                          Коментар


                          • Интересното предстои.Дори тим репата да приключат тези дни , останалите ликвидни позиции ще ни разплачат.

                            Коментар


                            • Днес беше много интересен ден. Дано следващите да не са чак толкова!

                              Коментар


                              • Според мен трябва да олабиш малко колана и да оставиш това за което пишеш да се оправят следващите поколения.
                                Не всички китайци са на месна диета. Обзалахам се че повече от половината са на ориз и ако имат късмет риба или кучешко. Пък в Африка и т.н. да не говорим.
                                Разбирам ти уклона, но като клониш в тази посока да ти подема мисълта и да ти кажа, че тя Земята сама ще си изчисти проблема, ако ние самите не се изчистим след това.

                                Според мен проблема в сегашната криза е в медиите, диспропорционалните решения и неадекватността на правителствата.
                                Не може от сутрин до вечер да ни заливат от всякъде с коронавирус, коронавирус,коронавирус,коронавирус,коронавирус...
                                Да говорят и да набиват в главите че идва няква пандемия и като испанския грип ще отнесе половин Европа. Не може в 12 посред нощ да се свикват някакви съвети и т.н. Не може половин чс по CNN да гледам британския прайм министър да говори за короната все едно е кацнало зелено човече.

                                Тази пумия дето се върти през медиите и като вихруща се мултиплицира. И простите ходят да си купуват витБ???, маски за лице??? ..

                                За нещо което не е станало още в БГ, да говорят за затваряне на кина, колове и т.н. Ми по тая логика да затвотят Била, Кауфл, НАП, НОИ...
                                Бе направо да не работим и през фейсбук да бачкаме и да получаваме крипто на фейс и да си поръчваме виртуален хляб и сирене.

                                Днес бях в НАП и си говоря с една там. Жената вика нито маски нито нищо, нямали доти препарат да си изчистят пода.

                                Та в тая среда каква борса, какви участници, какви очаквания???

                                Преди десет години викам в стаята на колегите - Купих. През две бюра колега вика - Продадох. Е те така един кавал хора си мяткаме БГ акции и докато е така....



                                Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                Давам само един пример който вече дадох в темата за коронавируса.Проста статистика от цифри.Умъртвени прасета в Китай през 2019 от АФС-750 000 000.Всяко прасе за достигане на 100 кг живо тегло има нужда от 500 кг зърно.Приблизително добива от 1 декар.И тези 750 000 000 прасета не са 100% от изяжданите годишно прасета от замогналите се като нация китайци........Трябват 750 000 000 декара за добив на зърно за китайските прасета.......В България площите със зърнени култури са 30 000 000 декара.......25 Българии.....Живеем на малка планета с крайни ресурси и НЕ МОЖЕ да има безкраен разтеж на потребление и популация.НЕ МОЖЕ.

                                Коментар

                                Working...
                                X