IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    Що да не мога да губя, каня те у дома да те черпя ена ракия, че си спечелил, а аз съм загубил(не още реално). Не знам вие индианците какво искате от белите повече ?!?
    Нищо не искам момче.Ти си тоя който злобее и ме обижда.Аз съм си ок и без твоята ракия,но благодаря за поканата.Един съвет от мен :когато губиш не търси вината в някой или нещо а в себе си.Преди година и няколко месеца писах във форума че се задава криза в щатите но получих само обиди.Ами сега тия да страдат.Сори!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Просто момче си ти.С тия писаници сега показваш че не можеш да губиш и не си за борсата.Никога няма да спечелиш на борсата.Ще има доста години да чакаш докато си избиеш загубите.
      Що да не мога да губя, каня те у дома да те черпя ена ракия, че си спечелил, а аз съм загубил(не още реално). Не знам вие индианците какво искате от белите повече ?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        загубил съм, но е вируално още. Добре си направил ако сега си влезал.Макар и да си некъпан - ела у нас да пиеш една ракия на аванта !
        Просто момче си ти.С тия писаници сега показваш че не можеш да губиш и не си за борсата.Никога няма да спечелиш на борсата.Ще има доста години да чакаш докато си избиеш загубите.

        Коментар


        • Най-хубавото на днешната борсова сесия е че нашамароса здраво глупаците на борсата.И особено ония дето още са в тинейджерска възраст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Ще ще мойто момче.Ще го ядеш дръвцето.Че си загубил много то е ясно ама поне мълчи и не се излагай щото не аз съм ти виновен че ме си усетил пазара и се държиш до последно за сламката да не се идавиш.Накрая ще загубиш всичко.Дай пощенска кутия да ти изпратя 100 $ за хляб.
            загубил съм, но е вируално още. Добре си направил ако сега си влезал.Макар и да си некъпан - ела у нас да пиеш една ракия на аванта !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              ааа не, накъпания няма аз да го ям сигурно си има хора, не отричам, но аз не съм от тези
              Ще ще мойто момче.Ще го ядеш дръвцето.Че си загубил много то е ясно ама поне мълчи и не се излагай щото не аз съм ти виновен че ме си усетил пазара и се държиш до последно за сламката да не се идавиш.Накрая ще загубиш всичко.Дай пощенска кутия да ти изпратя 100 $ за хляб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Няколко дни виждам основно да се цитират нива за дъна без никаква обосновка! 450 било добре за влизане. 400 вече задължително трябвало да се влезне!

                Без никакви апокалиптични сценарии, само базов при сериозна рецесия:

                1.Срив на автосектора в световен мащаб имаме вече! Тука целия клъстър ще го замете, от тук на сетне! Безработни много!
                2.Имаме колосален спад на туризма миналата година. Сега лятото може да е на 80%, ако нещата вървят така!
                3.Срив на ИТ сектора. Ще има замитане на 70%. Крах на ивестициите в проекти. Маса съкращения и безработни!
                4.Масово свиване на всички малки и средни предприятия, които изнасят!
                5.Съкращаване на парите, които идват от гастарбайтерите, защото там нещата много ще се влошат.
                6.Завръщане на маса гастарбайтери поради липса на работа навън!

                Веки да си прецени, до колко така описаните неща са валидни!

                Това е без не дай си Боже да имаме голяма епидемия и без глобална кредитна имплозия и икон. депресия!

                п.п.
                Не е препоръка за покупка ил ипродажба. Но правете реална преценка. А не че нещо, ще се вдигне, само защото е паднало! Иначе кинжали много!
                хубаво си ги накъдрил тези сектори макар, че си изпуснал още десетки, но ти бяга най-важното неизвестно ........... колко време ще продължи да властва короната!!!
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Петьо това,че си лузър и алчен не ти дава право да ме обиждаш.Обаче щом съм некъпан според теб ти сега ще ми ядеш некъпания и ще питаш къде ходят по нужда гладните а аз ще си накупя евтини акции и ще почивам на Хавай.За твое сведение съм събрал 400 бинки в зелено точно за ей тоя прекрасен момент.Аз ще накупя евтини артии и след 6-7 г ще съм с над милион $ на борсата в щатите а ти ще се радваш на некъпания ми приятел Айде сега пий си хапчетата и не се занимавай повече с борса.Тя е за умните .
                  ааа не, накъпания няма аз да го ям сигурно си има хора, не отричам, но аз не съм от тези
                  ПП това, че средната ми е надоре не ме притесня, и къпаният ми да е надоре е добре..
                  Last edited by petyob; 12.03.2020, 20:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                    ето примерно некъпаният индианец се радва, че е стискал паричките 10 години и сега ще накупи .... вярно, но и аз мога да си стискам хартийките 10г със същия успех, даже и дивидента е по-сосен от лихата
                    Петьо това,че си лузър и алчен не ти дава право да ме обиждаш.Обаче щом съм некъпан според теб ти сега ще ми ядеш некъпания и ще питаш къде ходят по нужда гладните а аз ще си накупя евтини акции и ще почивам на Хавай.За твое сведение съм събрал 400 бинки в зелено точно за ей тоя прекрасен момент.Аз ще накупя евтини артии и след 6-7 г ще съм с над милион $ на борсата в щатите а ти ще се радваш на некъпания ми приятел Айде сега пий си хапчетата и не се занимавай повече с борса.Тя е за умните .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Пеца ….. смятай само ...алчния сам си продавал и купува и сам си е писа с няколко ника ……. смятай какъв е !!!!!!!! има си медицинско обяснение .. това бе жокер
                      Купувах.. вече на дъното.. и до там стигнах.. а с няколко ника както някои тук и в момента пишат ...агитирах да се купува... защото вече и никой не пишеше ...нещо като удавник за сламка се хваща.. които има акъл ще ме разбере а ти си пълни ще има много желаещи да продават
                      Last edited by al4en; 12.03.2020, 19:44.

                      Коментар


                      • А ......мики от флорида…..сам се надъхва че международните борсови акули ще вдигнат белия байрак...……. абе това да не е втория ник на алчният

                        Коментар


                        • Пеца ….. смятай само ...алчния сам си продавал и купува и сам си е писа с няколко ника ……. смятай какъв е !!!!!!!! има си медицинско обяснение .. това бе жокер

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            не мога да не се съглася, че има резон, но зависи какво търсиш в борсата. Ако е само спекулация - ок. Но ако оценяваш компаниите ато дългосрочна инвестиция и доходности не е нъжно да търсиш точно дъното
                            Няколко дни виждам основно да се цитират нива за дъна без никаква обосновка! 450 било добре за влизане. 400 вече задължително трябвало да се влезне!

                            Без никакви апокалиптични сценарии, само базов при сериозна рецесия:

                            1.Срив на автосектора в световен мащаб имаме вече! Тука целия клъстър ще го замете, от тук на сетне! Безработни много!
                            2.Имаме колосален спад на туризма миналата година. Сега лятото може да е на 80%, ако нещата вървят така!
                            3.Срив на ИТ сектора. Ще има замитане на 70%. Крах на ивестициите в проекти. Маса съкращения и безработни!
                            4.Масово свиване на всички малки и средни предприятия, които изнасят!
                            5.Съкращаване на парите, които идват от гастарбайтерите, защото там нещата много ще се влошат.
                            6.Завръщане на маса гастарбайтери поради липса на работа навън!

                            Веки да си прецени, до колко така описаните неща са валидни!

                            Това е без не дай си Боже да имаме голяма епидемия и без глобална кредитна имплозия и икон. депресия!

                            п.п.
                            Не е препоръка за покупка ил ипродажба. Но правете реална преценка. А не че нещо, ще се вдигне, само защото е паднало! Иначе кинжали много!
                            Last edited by Mike Florida; 12.03.2020, 19:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Пишеш глупости и ние така пишехме предишната криза.. не искам да съм ти на мястото.. но колко и глупости да пишете никой няма да се засили да купува... миналата криза по едно време май само аз купувах и сам си пишеш във форума с няколко ника... та прави си изводите какво ви чака.. а и дано не ви потрябват пари защото ще се стопят като сняг и няма да ви стигнат за нищо...
                              споко, направил съм си добре сметката на парите. Само не разбрах кой е писал с няколко ника?
                              ПП разбира се няма да се заклевам, че няма да продавам, защото всичко може да стане.Ето Черепа, уж милиардер, а виж да къде я докара ...
                              Last edited by petyob; 12.03.2020, 19:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                ето примерно некъпаният индианец се радва, че е стискал паричките 10 години и сега ще накупи .... вярно, но и аз мога да си стискам хартийките 10г със същия успех, даже и дивидента е по-сосен от лихата
                                Пишеш глупости и ние така пишехме предишната криза.. не искам да съм ти на мястото.. но колко и глупости да пишете никой няма да се засили да купува... миналата криза по едно време май само аз купувах и сам си пишеш във форума с няколко ника... та прави си изводите какво ви чака.. а и дано не ви потрябват пари защото ще се стопят като сняг и няма да ви стигнат за нищо...

                                Коментар

                                Working...
                                X