IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За какви ръстове говорите!?!
    Видимо е забравено, какво се случваше 2008, 2009.
    А сега си имаме и пандемия, и живот във военно положение.
    Шоуто е гарантирано.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Пичове кво става тук всички бикове станали мечки гледам само полки и 4и40 бикове .
      Споко и утре ще изгрее слънце
      Когато и най-върлите бикове станат мечки е време да минем към биковете и обратното.
      780 от мен. Централните банки са готови на всичко .
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Монти, целта на прогнозите е да се даде точно число към точен момент, според мен. Всяка друга "прогноза" няма никаква стойност. Все едно синоптик да даде прогноза "ако има облаци, ще вали". Еми мерси...
        Ако дам прогноза 350 ще е ли да си по доволен защото аз не съм врачка а давам възможно число до НГ....аз не искам да си използвате парамедичните спосоности и да врачувате а как виждате борсата след 8 месеца и неиното движение....През септември дадохте числа над 800 и разбрах че някой ще пие ледена вода....сега като блъскате числа под 300 защо да участвам ....в тази борса..като нагласата е продава и холт..което значи и малък купувач ще изстреля дадена позиция...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          666
          Първоначално изпратено от Масларов
          500 от мен, дано не позная и да е повече.
          чакайте да уточним въпроса тази вечер ........ а от утре да започнем с отговорите, че става мазалО
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Според мен би трябвало да е по-прецизно, за да има някаква стойност. В противен случай аз ще кажа, че ще е над 100 и каква полза има от това? Ккато и да е, попълних и моята прогноза, въпреки, че е много по-затворена.
            то по-прецизно ....... но все пак искам да пусна и анонимна анкета, а сега във формата който тръгва няма как да стане

            не е идеята монти да каже ..... "ще има 470 .. ще има и 350 .... ама 360 е заето" ......... цялата идея според мен е да се хване някакъв тренд ....... а, че ще има волатилност това е ясно на всяко дете ...... даже и на "три без коз"
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • 500 от мен, дано не позная и да е повече.

              Коментар


              • Пичове кво става тук всички бикове станали мечки гледам само полки и 4и40 бикове .
                Споко и утре ще изгрее слънце

                Коментар


                • За първи път темата си отговаря на името.
                  Пълно е с ентусиасти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Давам две прогнози както първата 430 с криза 490 без криза.през есента...Така чувствам маркета и качване и спадове 350 и 470 коя ще е водещата не знам но целта е нагласата защото да излезат две противоположни прогнози със 30 процента разлика е много трудно.
                    ..
                    Монти, целта на прогнозите е да се даде точно число към точен момент, според мен. Всяка друга "прогноза" няма никаква стойност. Все едно синоптик да даде прогноза "ако има облаци, ще вали". Еми мерси...
                    Last edited by 15%; 24.03.2020, 20:33.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • 666

                      Коментар


                      • Давам две прогнози както първата 430 с криза 490 без криза.през есента...Така чувствам маркета и качване и спадове 350 и 470 коя ще е водещата не знам но целта е нагласата защото да излезат две противоположни прогнози със 30 процента разлика е много трудно.
                        ..

                        Коментар


                        • Фрости, ти каква прогноза даваш..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            така да бъде ....... за да не се цупиш

                            ________________

                            всеки който иска дава прогноза на въпроса:

                            "каква ще е най-ниската/най-високата стойност на софикс до края на годината?"

                            анкетата се затваря на 31.03.2020 г.:

                            майк флорида ...... под 300 пункта
                            полки .... над 540 пункта
                            три без коз ...... ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
                            киро ...... 360 пункта
                            монти .... До края на годината ще видим и софикс 350 и софикс 470 ....... пак си мислиш, че си най-хитрият с две прогнози и пак няма да познаеш --- от полки да го знаеш!!!

                            има ли други желаещи да се включат? ........... чети внимателно въпроса и ако искаш отговори!!!

                            утре ще пусна и една анонимна анкета, че доста хора ги е срам да си я афишират тук
                            Така си е екстра.

                            Коментар


                            • Днес и бфб-то живна нагоре.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                трудно е на точно определена дата да познаеш колко ще е софикса ....... по-скоро:

                                каква ще е стойността на софикс около Коледа и нова година ...... или между 20 и 31 декември 2020 ........ идеята е да се хване посоката ......... нали виждаш как се разви диалога с майк ......

                                майк флорида: - към края на година софикс ще е под 300 пункта

                                полки: - към края на годината софикс ще е над 540 пункта

                                15% - към края на годината, Софикс ще бъде около 470 пункта


                                би следвало нататък да продължи по същият начин...
                                Според мен би трябвало да е по-прецизно, за да има някаква стойност. В противен случай аз ще кажа, че ще е над 100 и каква полза има от това? Ккато и да е, попълних и моята прогноза, въпреки, че е много по-затворена.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X