IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Kiro, не мога да говоря от името на политически партии, държавни органи или други институции. Аз съм си най-обикновен спекулант с малко над средната интелигентност. Но понеже предложи ние да въведем мерките на Щвейцария бях убеден, че си направил разчета от къде да се вземат парите. Аз вярвам, че на този етап най важната задача на обществото е да намалим жертвите но възможно най-ниски стойности. Това го правим всички ние заедно. Цялото общество се бори с предизвикателството. Няма индивидуално спасение а само ние заедно като общество. Предполагам след като се свърши належащата работа по спасението на човешките животи ще се стигне и до финансовите подпомагания. Все пак си има приоритети. Просто предполагах, че след като очакваш обществото, всички ние, да платим тези мерки имаш идея от къде ще стане. Все пак държавата това сме ние. Предполагам си сметнал кой данък ще се вдигне, колко дълг ще се вземе. Това беше. Не можеш да очакваш спекулант издържащ се от борсова търговия, който не е нито държавен служител нито член на партия да говори от нечие чуждо име освен от своето. Лека и утре доходна. Гледай по-оптимистично на живота. Помага. И това ще мине.
    Туй ясно ама на БФБ- то кво да се правим. И ти като спекулант кажи . Да се купува да се продава или пуканки и да гледаме ,,мача,,

    Щот аз вече бих купувал в момента ако имах интерес от БФБ
    Last edited by Todor Sabev; 26.03.2020, 22:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Ами ще обеднееш.
      Лош индианец няма как да стане.. 99% от населението нямат пари..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Ами ще обеднееш.
        Трудно ще е като ще направя над 100% печалба на портфейла до края на год. Инфлацията ще е макс. 10% и то не за такъв кратък период. А и докато петрола е евтин, не очаквай сериозна инфлация!!!
        Last edited by mapadona; 26.03.2020, 22:14.

        Коментар


        • Kiro, не мога да говоря от името на политически партии, държавни органи или други институции. Аз съм си най-обикновен спекулант с малко над средната интелигентност. Но понеже предложи ние да въведем мерките на Щвейцария бях убеден, че си направил разчета от къде да се вземат парите. Аз вярвам, че на този етап най важната задача на обществото е да намалим жертвите но възможно най-ниски стойности. Това го правим всички ние заедно. Цялото общество се бори с предизвикателството. Няма индивидуално спасение а само ние заедно като общество. Предполагам след като се свърши належащата работа по спасението на човешките животи ще се стигне и до финансовите подпомагания. Все пак си има приоритети. Просто предполагах, че след като очакваш обществото, всички ние, да платим тези мерки имаш идея от къде ще стане. Все пак държавата това сме ние. Предполагам си сметнал кой данък ще се вдигне, колко дълг ще се вземе. Това беше. Не можеш да очакваш спекулант издържащ се от борсова търговия, който не е нито държавен служител нито член на партия да говори от нечие чуждо име освен от своето. Лека и утре доходна. Гледай по-оптимистично на живота. Помага. И това ще мине.

          Коментар


          • 4д, С интерес очаквам да предложите Вие партийците на управляващата партия и нейните представители във форума да обясните- като как все отчитахте бюджетни излишъци и големи приходи от контрабанда..Все проповядваха колко голям бил БВП и стабилна била държавата..Все се хвалихте колко много чужди инвестиции имало..Все теглихте кредити и твърдяхте, че ги взимате защото бил изгоден лихвения процент..
            И сега се оплаквате, че нямало пари- кога лъгахте, тогава или сега..В КАКВО СТЕ ПО- НАПРЕД ОТ ЗАПАДНЯЦИТЕ- ВЪВ ХВАЛБИТЕ ЛИ..Само тук няма парични помощи , а има безлихвени кредити, само тук няма подсигурени безплатни тестове и даже няма хинин и Плакенил- имало го е преди години , а вече една година не се внася..Няма и респиратори разбира се..
            Да добри сте в лъжите и пропагандата - по комунистически добри ..

            Моля да отговориш..

            Гърция се спаси: Пуска нашумялото лекарство за COVID-19



            https://uniconbg.com/post/35420-gurc...G4ssILTUhopqHU

            КАКВО СТАВА, НАЛИ НИ ПЛАШЕХТЕ, С ГЪРЦИЯ..
            Last edited by Kiro; 26.03.2020, 21:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Швейцарското правителство осигури доходите на всички за шест месеца напред на 100% за цяла Швейцария, вкл. бизнеса (малкия, средния и големия) + безлихвени кредити до 500.000 фр и 1,5% лихва за кредити от 500.000-20.000.000 фр, които всяка фирма може да поиска от клона на своята банка лесно, бързо и без бюрократични спънки + всички безработни и хора, които са на социална издръжка ще им бъдат давани доходи за 6 месеца без ограничения и безусловно и дори и тези които вече нямат право на бюрото по труда ще им бъде удължен срока на 6 месеца! А наеми и сметки ще могат да се отлагат без последствия и лихви за месеци напред!”..

              А ТУК ПУНТА МАРА И ЧЕРЕШАТА НИ ЛЪЖАТ С БЕЗЛИХВЕНИ КРЕДИТИ- СТАБИЛНА ДЪРЖАВА..
              Kiro, с интерес чакам да предложиш как да финансираме това. Кой данък предлагаш да вдигнем и колко нов дълг да вземем? Предполагам поне ще изкажеш задоволството си от контролирането на болестта. Като гледам как се движим ние и западняците имат много какво да учат от нас. Лека вечер и утре успешна търговия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                И какво лошо има в инфлацията?! При положение, че съм въшлив с пари....
                Ами ще обеднееш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Пепи,Пепи всеки икономист ще ти каже че длед това наливане на пари ще има безпрецедентна инфлация .
                  И какво лошо има в инфлацията?! При положение, че съм въшлив с пари....

                  Коментар


                  • Пепи,Пепи всеки икономист ще ти каже че длед това наливане на пари ще има безпрецедентна инфлация .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Доволен съм, че последните 2 седмици пазарувах здраво, очаква се брутален ръст на фондовите пазари по цял свят, тъй като се наливат безпрецедентни количества пари. Става въпрос вече за десетки трилиони съвкупно!!! Отскока ще е невиждан, а до 3 месеца короната никой няма да я помни! Над 25° и е чаооо!!!
                      Ти вярваш ли си?

                      Коментар


                      • Бледолики инерстори днес Великия дух ми каза че радоста ви ще е кратка,защото се задава Черен петък отново.Положението зазляеа много.Стискайте парата да има за папу че скоро много бледолики ще са отпуска за дълго.

                        Коментар


                        • Доволен съм, че последните 2 седмици пазарувах здраво, очаква се брутален ръст на фондовите пазари по цял свят, тъй като се наливат безпрецедентни количества пари. Става въпрос вече за десетки трилиони съвкупно!!! Отскока ще е невиждан, а до 3 месеца короната никой няма да я помни! Над 25° и е чаооо!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Преци, ти от тотото ли чакаш богатство..
                            то е ясно, че от някой храст ще изкочи заекът

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Така е за държавите със собствена централна банка. Особено, ако пък печата швейцарски франк.
                              Ние нали не искаме собствена централна банка или орталък с ЕЦБ, хак да ни е стабилнотта на Валутния Борд.
                              Вариянтите са два или тегли нов голям заем от 10 млр. евро или да ритне борда и да кажем сбогом на
                              еврото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Швейцарското правителство осигури доходите на всички за шест месеца напред на 100% за цяла Швейцария, вкл. бизнеса (малкия, средния и големия) + безлихвени кредити до 500.000 фр и 1,5% лихва за кредити от 500.000-20.000.000 фр, които всяка фирма може да поиска от клона на своята банка лесно, бързо и без бюрократични спънки + всички безработни и хора, които са на социална издръжка ще им бъдат давани доходи за 6 месеца без ограничения и безусловно и дори и тези които вече нямат право на бюрото по труда ще им бъде удължен срока на 6 месеца! А наеми и сметки ще могат да се отлагат без последствия и лихви за месеци напред!”..

                                А ТУК ПУНТА МАРА И ЧЕРЕШАТА НИ ЛЪЖАТ С БЕЗЛИХВЕНИ КРЕДИТИ- СТАБИЛНА ДЪРЖАВА..
                                Така е за държавите със собствена централна банка. Особено, ако пък печата швейцарски франк.
                                Ние нали не искаме собствена централна банка или орталък с ЕЦБ, хак да ни е стабилнотта на Валутния Борд.

                                Коментар

                                Working...
                                X