IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АКО...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Йелън какво каза през 2017 г., че никога повече няма да видим през нашия живот финансова криза. Съдбата обича подобни категорични позиции...
      Ако тази бързо възстанови, може да се окаже просто едно намигване.

      Коментар


      • Йелън какво каза през 2017 г., че никога повече няма да видим през нашия живот финансова криза. Съдбата обича подобни категорични позиции...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Може пак да си е инвеститор, но да разцъква такси да си разнообразява, по цял ден на компютъра не става.
          Громеше много и ПИБ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Той е Бях го забравил, че е жив хаха.. Браво Тони.. развесели ни Пепи млекото много я разбираше борсата...
            Помним Млекаря, ама той ли беше на клипа?
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Пак се отплесвате бе, момци Оставете го Пешко да си живее живота! Има неща, които заслужават повече внимание. Кажете нещо за движението на големите борси например То е ясно че ние нямаме голяма корелация с тях, но все пак е някакъв ориентир

              Коментар


              • Ендер, няма срамен труд.. ПеКа си е икономист и то не лош и голям търсач на богатство и успех..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Като я чете човек тази тема, може да реши, че половината участници са таксиметрови шофьори.
                  Моите впечатления са, че във форекса вероятността да се попадне на такъв е значително по-голяма.
                  Все пак борсата е разрешена за всеки, няма ограничения, а на пазара всеки застава зад виждането си с конкретна оферта, следователно може да кажем, че борсата е една от най-демократичните институции
                  Ако имаш хартии от близките дни (както беше един стар лаф " от долу в ниското"), те приветсваме с добре дошъл в нашия малък но сплотен от раздори колектив

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Браво Тони, развесели ни..Не е инвеститор , а бакшиш и наистина е бил в Германия..
                    Жалко, че напусна Борсата- големи лафове и прогнози правеше и някои много му се връзваха..
                    Като я чете човек тази тема, може да реши, че половината участници са таксиметрови шофьори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Преци той е, не мож го збърка. СОФИКС 0..Сега е бакшиш че..
                      Май и книга издаде, по технически анализ. Помня че беше в Германия, затова си мислех, че този може да е двойник
                      Last edited by precakanoto; 07.04.2020, 19:50.

                      Коментар


                      • Браво Тони, развесели ни..Не е инвеститор , а бакшиш и наистина е бил в Германия..Има профил на ФБ..Човека с хиляди лица.. Мистификатор от класа.. Жалко, че напусна Борсата- големи лафове и прогнози правеше и някои много му се връзваха..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Като бях млад и правех прощъпулника на БФБ , попаднах на едно предаване "Бикове и Мечки" или нещо такова водено от Петър Караиванов(ако не бъркам името). Човека на БФБ признаваше само Трейс и Енемона, ако помня добре... сериозен инвеститор и анализатор - даже май във форума пишеше. Днес по Бтв даваха протест на бакшишите пред НС - все ми се струва че виждам същия инвеститор около 40сек. на репортажа

                          https://btvnovinite.bg/bulgaria/na-2...-v-sofija.html


                          както казва Мъро инвеститорите се броят след кризи
                          Може пак да си е инвеститор, но да разцъква такси да си разнообразява, по цял ден на компютъра не става.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            ха ха - голям съм физиономист значи! Даже мисля че Хечко - дето кара камиона на рекламата с бирата е пак той
                            Той е Бях го забравил, че е жив хаха.. Браво Тони.. развесели ни Пепи млекото много я разбираше борсата...

                            Коментар


                            • ха ха - голям съм физиономист значи! Даже мисля че Хечко - дето кара камиона на рекламата с бирата е пак той

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                ПК а.к.а Пепи МлЕкото още ми дължи бутилка зелено Джони .... Вече 10 години. Голям "играч" беше ...... Консултант, журналист, актьор а сега и бакшиш...Универсален е той
                                Наистина е универсален...Засичал съм го в една берлинска фейсгрупа да "намира" квартири на закъсали нашенци ....Беше преди 2-3 години...

                                Коментар

                                Working...
                                X