IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Нищо не си мисля.Знам,че на бфб е пълно със специалисти .
    Затова е пазар и трябва да има всякакви, че ако бяха всички като коза няма да има нито една сделка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Не разбирам защо си мислите, че ние не знаем какво правим.. за около три седмици влязох и излязох.. резултата ми е доста приличен.. Коза за тия пари трябва да работи 1-2 години Оптимист ще съм ако не съм сбъркал
      Нищо не си мисля.Знам,че на бфб е пълно със специалисти .

      Коментар


      • Водещите фондови борси в Европа закриха в зелената зона

        Някои страни в Европа започнаха постепенно да отменят ограниченията за бизнеса и всекидневния живот

        От рекордния срив на Dax в средата на март индексът се възстанови със забележителните почти 30%.

        Основните индекси на водещите европейски фондови борси се повишиха днес в края на търговията, след като някои страни в Европа започнаха постепенно да отменят ограниченията за бизнеса и всекидневния живот, въведени в усилията да се ограничи разпространението на коронавируса.

        -- Volvo рестартира производството си в Швеция от днес 20-и април

        − Марката Volkswagen Passenger Cars (леки автомобили) ще възобнови своето производство в заводите в Братислава и Цвикау от днес 20-и април
        − От 27 април започва поетапно възобновяване на производството в останалите заводи на марката Volkswagen в Германия, Португалия, Испания, Русия, Южна Африка, Северна и Южна Америка
        − Volkswagen Group Components ще започне разширяване на производството стъпка по стъпка

        _______________________________________

        ограниченията лека-полека падат ...... икономиките започват да се възстановяват ..... живота се връща към нормалното си русло...

        и след най-тъмната нощ идва утрото ....... слънцето изгрява и постепенно започва времето да се затопля...

        който е купил при софка 400 => купил...

        който е продал при софка 400 => ще ...... той си знае какво ще прави...

        който само е писал във форума => това ще му остане...
        Last edited by polki; 21.04.2020, 01:28.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          На 10 годишна има перфектна полукорелация- само надолу
          дали?

          Click image for larger version

Name:	dow.jpg
Views:	1
Size:	55.4 КБ
ID:	3585097
          Last edited by polki; 21.04.2020, 00:52.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Как е как е ? Има ли оптимисти? Утре ще има ли Ъп ?
            Не разбирам защо си мислите, че ние не знаем какво правим.. за около три седмици влязох и излязох.. резултата ми е доста приличен.. Коза за тия пари трябва да работи 1-2 години Оптимист ще съм ако не съм сбъркал

            Коментар


            • При Ойл -37 за барел за БФБ трябва да е супер

              Коментар


              • Как е как е ? Има ли оптимисти? Утре ще има ли Ъп ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Прецаканата, мажи ските, за да си подготвена!
                  Успех в слалома!
                  Лягам и ставам със ските, успех и на тебе в реването

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Остави тия за 4-5 месечни бебенца, дай 10 годишната поне да видим....



                    На 10 годишна има перфектна полукорелация- само надолу

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Виж ти работа,.. то в късия нямало мерaклии , . Явно играчите са я преценили посоката
                      Прецаканата, мажи ските, за да си подготвена!
                      Успех в слалома!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Остави тия за 4-5 месечни бебенца, дай 10 годишната поне да видим....



                        Преци, това вица на вечерта ли бе.... такъв шорт скуиз ни чака че ум ще ни зайде
                        Виж ти работа,.. то в късия нямало мерaклии , . Явно играчите са я преценили посоката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Така като гледам графиката корелацията не е толкова зле
                          Остави тия за 4-5 месечни бебенца, дай 10 годишната поне да видим....

                          ps. А Всяка разпродажба на късия фонд на Никиту, ще генерира нови покупки на артии
                          Преци, това вица на вечерта ли бе.... такъв шорт скуиз ни чака че ум ще ни зайде

                          Нетна стойност на активите BGN 142 177.46

                          Коментар


                          • Така като гледам графиката корелацията не е толкова зле

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              ...Там достигна рекордни нива, а тук даже не достигна 1000..
                              Възходът беше спрян от ктб. Това е изключение от правилото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Аз мисля, че няма никаква корелация между ДАУ и БФБ..Там достигна рекордни нива, а тук даже не достигна 1000..
                                Нямаме против да мислиш Кире, но по-добре е, да видиш сравнени графиките например в Bloomberg. Око да види, ръка да пипне, нали така
                                Да разбираме ли. че ти се иска индексът да пада, докато Дау расте, въпреки, че знаем, че държиш по некое книжле ?

                                Коментар

                                Working...
                                X