IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    От кое ? От демото ли ?
    Хахаха, малко ми е под нивото да ти отговарям, ама ще ти кажа само: като пуснеш скрийншот от твойте сделки двто се хвали мин.седмица и тогава ще ти пусна моя портфейл с резултатите ми. Аман от аматьори..... няма ли тоя форум малко да вдигне нивото най- накрая?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Ще се правят и то много, само днес портфейла ми е 6к нагоре....
      От кое ? От демото ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        За годината как е?
        Миналата седмица излязох на + след скока на Трейс, който ми е с голяма тежест в портфейла. Другата ми голяма позиция Спиди също е супер. Чакам и другите да подскочат още.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Никито го е измислил вече, сега само репарят-балък се търси
          п. То май това ще излезе единственият начин да подскочи тази "борса"

          май май
          Сякаш се чака гърмежа , че да подскочи после като безусловен рефлекс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Изчакай да свърши, Ако дотогава не избумка някое репо
            А защо не са измислили досега репо на бфб, което да гърми нагоре, а всички гърмят надолу !?
            Никито го е измислил вече, сега само репарят-балък се търси
            п. То май това ще излезе единственият начин да подскочи тази "борса"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              За годината как е?
              Изчакай да свърши, Ако дотогава не избумка някое репо
              А защо не са измислили досега репо на бфб, което да гърми нагоре, а всички гърмят надолу !?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Ще се правят и то много, само днес портфейла ми е 6к нагоре....
                За годината как е?

                Коментар


                • Бруталното безкомисионно пазарене предстои.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Свърши оптимизма момчета.С тия изпълнения на Вожда пари на бфб няма да се правят.
                    Ще се правят и то много, само днес портфейла ми е 6к нагоре....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      БМБ ви казва: Инвестирайте в Б-я: https://www.youtube.com/watch?v=ts99...OgxZcAVssAe7IM
                      Как са го казали само - стратегическо място. Тоя Ковид ще се окаже благословия за Б-я. Клипът е много точен и навременен. Ех, само една Чакалня ни дели всичко това да се реализира. Мачкай Бойко
                      Много ли си го закъсал ,Хари..?

                      Коментар


                      • Свърши оптимизма момчета.С тия изпълнения на Вожда пари на бфб няма да се правят.

                        Коментар


                        • ПЧИто ще са на нивата от 2006 / 2007 отново, може и повече

                          Коментар


                          • БМБ ви казва: Инвестирайте в Б-я: https://www.youtube.com/watch?v=ts99...OgxZcAVssAe7IM
                            Как са го казали само - стратегическо място. Тоя Ковид ще се окаже благословия за Б-я. Клипът е много точен и навременен. Ех, само една Чакалня ни дели всичко това да се реализира. Мачкай Бойко

                            Коментар


                            • Мечката е нокаутирана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Не са мажовците да продават, по скоро купуват, има примери
                                Айде моля с краставиците.

                                Коментар

                                Working...
                                X