IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Държавната петролна компания ще се държи пазарно, няма да има по-ниски цени, но ще има реални цени, каза Теменужка Петкова"

    (от investor.bg)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Хахаха, малко ми е под нивото да ти отговарям, ама ще ти кажа само: като пуснеш скрийншот от твойте сделки двто се хвали мин.седмица и тогава ще ти пусна моя портфейл с резултатите ми. Аман от аматьори..... няма ли тоя форум малко да вдигне нивото най- накрая?!
      И да ти пусна сделките все същият безумец ще си останеш.Портфейла ти въобще не може да ме впечатли.Знам колко може да се изкара на бфб и с какви скромни парички връткате.Пази се да не се занулиш.Нали си в артии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Че то откакто продаде, нема губещи, Козе. Индексо е 10% напред.
        Сигурен ли си, че си спечелил
        Ми, не знам, продадох декември 2018.
        Комично е, когато за пореден път се обаждаш неподготвена.
        И сега смятам да напазарувам на цени в пъти по-ниски от сегашните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ако си купил, когато продавах, значи си на голяма загуба в момента.
          Затова сега ревеш с всичка сила!
          Но това си е твой проблем разбира се.
          Че то откакто продаде, нема губещи, Козе. Индексо е 10% напред.
          Сигурен ли си, че си спечелил

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Яд те е че ти изкупих акциите евтино и не си го признаваш..... не е срамно да си признаеш грешките, но е срамно да не се учиш от тях!!!
            Ако си купил, когато продавах, значи си на голяма загуба в момента.
            Затова сега ревеш с всичка сила!
            Но това си е твой проблем разбира се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Това, което си написал, не е вярно, разбира се.
              Кешът е император!
              А ти го нямаш!
              Яд те е че ти изкупих акциите евтино и не си го признаваш..... не е срамно да си признаеш грешките, но е срамно да не се учиш от тях!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Това, което си написал, не е вярно, разбира се.
                Кешът е император!
                А ти го нямаш!
                ПАри кеша, императоре, (горИ отвътре) , чувал ли си тая лакърдия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Какъв връх?! ЦКБ купувах между 0.76 и 90 стот. даже твойте акции май съм изкупил. Трейс между 2.20 и 2.80. Доверие между 3.10 и 3.70. Софарма на 2.70. Единствено ХИМ ми е все още на загуба ама и на него ще му дойде времето... имам и една нова позиция дето в момента изкупувам от 2-3 седмици, но засега ще ви я спестя, че имам да пълня още....
                  Това, което си написал, не е вярно, разбира се.
                  Кешът е император!
                  А ти го нямаш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                    ако админа вкара думите : ски,очила,пързалка,лакти,ъп и чакалня в блек лист,ще го черпя голяма сливова ракия с лед

                    Ако не е вкарал сливовицата преди филтъра

                    Коментар


                    • ако админа вкара думите : ски,очила,пързалка,лакти,ъп и чакалня в блек лист,ще го черпя голяма сливова ракия с лед

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Ще ви хвръкнат розовите очила надолу по пързалката.
                        Набълбукахте се на върха и сега с много приказки се чудите, на кой да пробутате набалончените салфетки.
                        Какъв връх?! ЦКБ купувах между 0.76 и 90 стот. даже твойте акции май съм изкупил. Трейс между 2.20 и 2.80. Доверие между 3.10 и 3.70. Софарма на 2.70. Единствено ХИМ ми е все още на загуба ама и на него ще му дойде времето... имам и една нова позиция дето в момента изкупувам от 2-3 седмици, но засега ще ви я спестя, че имам да пълня още....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Наздраве и утре още 2% нагоре
                          Ще ви хвръкнат розовите очила надолу по пързалката.
                          Набълбукахте се на върха и сега с много приказки се чудите, на кой да пробутате набалончените салфетки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Наздраве и утре още 2% нагоре
                            2% на ден ми е много. Скромността краси човека
                            Малко астрология - Преди черешова задушница, Падре (примерно моят дух от друг некой си свет) ми подметна идеята, да бързам бавно И така като гледам, за месец съм 8% нагоре, но 8 хем е трудно число и хем число на св. Богородица А едно от любимите числа ми е 9, тъй че доброто тепърва предстои
                            Last edited by precakanoto; 01.06.2020, 22:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Наздраве и утре още 2% нагоре
                              Претръпването от управляващата върхушка е токова голямо, че дори хубави неща не се забелязват. Да си кажем, махането на Лотарията, е най-хубаовото от 10 г. насам, не помните ли преди прогнозата на времето всеки ден какво примиване на мозъци и празнене джобовете на бедни и не толкова бедни беше, всеки има познати, които се саморазоряваха от Еврофутбол, сега останаха залозите само за хората пред компютър - по интелигентните. А евентуалното влизане в Чакалнята на Еврозоната е събитие от ранга на Освобождението 1878 г. - благоприятно събитие веднъж на 100 години!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Ми наздраве, батенката. По-добре си е да печелим, Ако е бавно, поне да е славно
                                Наздраве и утре още 2% нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X