IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Именно.. и тъй като при мен две от тези са Номер 1 и 3 в портфейла, положението ми днес е съвсем различно
    Дай Боже, още такива дни, че иначе не е готино
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Ръста на индекса днес е основно заради М+С Хидравлик, ФиБанк и Доверие.
      Именно.. и тъй като при мен две от тези са Номер 1 и 3 в портфейла, положението ми днес е съвсем различно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Разберете, че влизане в Чакалнята и приемане на Еврото след 2 г. променя всичко в държавата. Затова са прочистванията сред олигархията, затова, дори в уж инвестиционен форум 95% са хейтъри на Еврозоната, искат си старото, искат си лайняното БФБ, харесва им. Виждаме ги всеки ден!
        Избирателното "прочистване" и рязграбване на бизнеси няма нищо общо със зони, чакални и тн. Седенето в чакалнята може да продължи повечко от две год.

        Коментар


        • за да говорят лайковците

          Коментар


          • Разберете, че влизане в Чакалнята и приемане на Еврото след 2 г. променя всичко в държавата. Затова са прочистванията сред олигархията, затова, дори в уж инвестиционен форум 95% са хейтъри на Еврозоната, искат си старото, искат си лайняното БФБ, харесва им. Виждаме ги всеки ден!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Същото като с предните от 2013 г. ще стане. Бойко действа, ще ни вкара в ЕРМ2, затова го атакуват.
              Калинките на ГерП да мълчат ! По добре отговори на въпроса ми имаш ли, имал ли си някога акции ?

              Коментар


              • Същото като с предните от 2013 г. ще стане. Бойко действа, ще ни вкара в ЕРМ2, затова го атакуват.

                Коментар


                • https://www.dunavmost.com/novini/ska...-boiko-borisov

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Не помня много отдаван такъв ден индекса да е нагоре и то не малко, а портфолиото ми да е супер надолу. Не ми се гледа и анализира ситуацията, но ако някой му е направило същото впечатление и вече е успял да установи причините и аномалии моля да драсне няколко реда.ь
                    Ръста на индекса днес е основно заради М+С Хидравлик, ФиБанк и Доверие.

                    Коментар


                    • Не помня много отдаван такъв ден индекса да е нагоре и то не малко, а портфолиото ми да е супер надолу. Не ми се гледа и анализира ситуацията, но ако някой му е направило същото впечатление и вече е успял да установи причините и аномалии моля да драсне няколко реда.ь

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        ЕС им намали таксите за преводи в съюза и те сега гледат да компенсират това по друг начин..
                        Варианта да не си пре*бан е да си от страната на собствениците /акционерите/ на банките, така може да спечелиш от повишените такси.. А и БФБ в момента дава много изгоден вход в това начинание
                        Мерси за разяснението, но не разбрах въженцето накрая сами ли ще си го носим, или те ще го осигурят. Банката за развитие значи мисли за всички българи и ще изкупи акциите на които се насландисвате от известно време. Така няма да сме прецакани, а солидарно ще печелим всички. Явно сме си овце и докато сме такива ще има и пъдари и/ или вълци....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                          Някой може ли да обясни какво става с банките. Въвеждат някакви много нови такси, увеличават старите??
                          Уникредит едностранно премахва депозитите и слага огромна такса при теглене? ОББ - такса при внасяне на парите....ЦКБ освен такса поддръжка за сметка, успоредно въвежда такса поддръжка IBAN....итн. Нещо е ИБАН отвсякъде????
                          ЕС им намали таксите за преводи в съюза и те сега гледат да компенсират това по друг начин..
                          Варианта да не си пре*бан е да си от страната на собствениците /акционерите/ на банките, така може да спечелиш от повишените такси.. А и БФБ в момента дава много изгоден вход в това начинание

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                            Някой може ли да обясни какво става с банките. Въвеждат някакви много нови такси, увеличават старите??
                            Уникредит едностранно премахва депозитите и слага огромна такса при теглене? ОББ - такса при внасяне на парите....ЦКБ освен такса поддръжка за сметка, успоредно въвежда такса поддръжка IBAN....итн. Нещо е ИБАН от всякъде????
                            Аз ви го казах, преди 2-3 месеца. По време на криза, а и по всяко друго време в Б-я - само банките ВИНАГИ печелят.

                            Коментар


                            • Някой може ли да обясни какво става с банките. Въвеждат някакви много нови такси, увеличават старите??
                              Уникредит едностранно премахва депозитите и слага огромна такса при теглене? ОББ - такса при внасяне на парите....ЦКБ освен такса поддръжка за сметка, успоредно въвежда такса поддръжка IBAN....итн. Нещо е ИБАН отвсякъде????
                              Last edited by maki; 12.06.2020, 16:37.

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/TerminalniK...MZ8_&__tn__=-R
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X