IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
    Съвсем ли не останаха оптимисти или просто "ваканцуват" тия дни???
    Отчаяха се напълно.Няма светлина в тунела.Икономиката скоро ще колабира,идва тежка зима а държавата се тресе.Печалби йок.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Златото не се ли търгува на борсата ?
      Аз златото и среброто си ги търгувам физическо:-) Вярно, не е лесно, среброто много тежи...ама....ще се мъчиме

      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

        Май измряха борсаджийте!
        На борсата само загуба, а при злато, имоти и земя все си капе и загуба няма.
        Златото не се ли търгува на борсата ?
        Аз от испанската не се оплаквам
        Няма как да печелиш ако някой не губи
        Last edited by lobos; 28.07.2020, 20:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

          Май измряха борсаджийте!
          На борсата само загуба, а при злато, имоти и земя все си капе и загуба няма.
          Цял живот се боря срещу подобни мисли, че какъвто и да било актив те защитава от каквото и да било. За мен са крайно опасни /тези мисли/. Според мен никой, ама абсолютно никой /включвам Тръмп, Путин, а за любителите на конспирацията и онези евреи, които заседават за бъдещето на човечеството/ на света не знае какво ще се случи глобално.
          Last edited by 15%; 28.07.2020, 20:25.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
            Съвсем ли не останаха оптимисти или просто "ваканцуват" тия дни???
            Май измряха борсаджийте!
            На борсата само загуба, а при злато, имоти и земя все си капе и загуба няма.
            Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

            Коментар


            • Кво става колеги падна ли Бастуна БорисоФ
              Last edited by lobos; 28.07.2020, 20:16.

              Коментар


              • Съвсем ли не останаха оптимисти или просто "ваканцуват" тия дни???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Аз пък през март тази година инвестирах в икономиката на мистър Тръмп, и слава Богу след няколко месеца забогатях рязко... за сега само виртуално де, щото не съм кеширал нищо, но е много приятно чувството да си гледам голямата доходност на портфейла, докато всички наоколо се вайкат и говорят за криза...
                  Излиза, че локацията на мажовците, при които ще се инвестира, е от огромно значение за крайния успех.
                  Точно така!!! В Щатите е истината !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                    Е то ако купуваш на пик и продаваш на дъно няма да има печеливша инвестиция.
                    Имотите ностя доходоносност, а за златото не си познал. И купил на върха 2011 ще се освободи на печалба в момента за разлика от алъш вериша на борсаджийте:-)

                    Успехи и назраве!
                    Е и акциите носят дивидент де ! А това с пиковете и дъната за всяка инвестиция си отнася, така че няма нищо сигурно на този свят !

                    Успех и на теб ! Наздравици ще вдигаме като падне правителството !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                      Дай повече инфо за инвестиране в Пчелен мед
                      Ми прочети малко де, събери инфо. не давам всичко на готово.
                      Вече е правено от руски олигарх и това е направо пример, който трябва да влезе в учебниците за начинаещите инвеститори.
                      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Дай малко по полека с рекламата на златото и имотите,че не е като да не сме виждали сривове и загуби и там !
                        Е то ако купуваш на пик и продаваш на дъно няма да има печеливша инвестиция.
                        Имотите ностя доходоносност, а за златото не си познал. И купил на върха 2011 ще се освободи на печалба в момента за разлика от алъш вериша на борсаджийте:-)

                        Успехи и назраве!
                        Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                          Докато не кешираш и с кеша не купиш злато, земя или имоти наистина печелиш само виртуално.
                          Кеширането в тези смутни времена може да е и други метали, зърно консерви, горива но само при физическо притежание,
                          Примера за инвестиране в пчелен мед го знаете, нали?
                          За последното си прав! Полюция си е направо всички наоколо да губят, а ти да печелиш.
                          В природата има равновсие, един печели - друг губи.
                          Дай повече инфо за инвестиране в Пчелен мед

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                            Докато не кешираш и с кеша не купиш злато, земя или имоти наистина печелиш само виртуално.
                            Кеширането в тези смутни времена може да е и други метали, зърно консерви, горива но само при физическо притежание,
                            Примера за инвестиране в пчелен мед го знаете, нали?
                            За последното си прав! Полюция си е направо всички наоколо да губят, а ти да печелиш.
                            В природата има равновсие, един печели - друг губи.
                            Дай малко по полека с рекламата на златото и имотите,че не е като да не сме виждали сривове и загуби и там !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Аз пък през март тази година инвестирах в икономиката на мистър Тръмп, и слава Богу след няколко месеца забогатях рязко... за сега само виртуално де, щото не съм кеширал нищо, но е много приятно чувството да си гледам голямата доходност на портфейла, докато всички наоколо се вайкат и говорят за криза...
                              Докато не кешираш и с кеша не купиш злато, земя или имоти наистина печелиш само виртуално.
                              Кеширането в тези смутни времена може да е и други метали, зърно консерви, горива но само при физическо притежание,
                              Примера за инвестиране в пчелен мед го знаете, нали?
                              За последното си прав! Полюция си е направо всички наоколо да губят, а ти да печелиш.
                              В природата има равновсие, един печели - друг губи.

                              Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение


                                Умните инвеститори инвестират в земя, злато и имоти.
                                Няма изгубил при тази инвестиция:-)
                                Баламурниците инвестират в мажовци и им им пълнят джобовете.
                                Аз пък през март тази година инвестирах в икономиката на мистър Тръмп, и слава Богу след няколко месеца забогатях рязко... за сега само виртуално де, щото не съм кеширал нищо, но е много приятно чувството да си гледам голямата доходност на портфейла, докато всички наоколо се вайкат и говорят за криза...
                                Излиза, че локацията на мажовците, при които ще се инвестира, е от огромно значение за крайния успех.

                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X